Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Minu käsitöö.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Viimane suht huvitav aga teksti pole peaaegu et nähagi. Rääkides mõõtudest, siis suur see nüüd küll ei ole :D

Välismaistes gfx foorumites teeb mõni üldse 700x400 signasi...

 

Teksti ei tahtnudki panna, et seda lugeda nagu saaks. Pigem nagu täiteks või kaunistuseks. signa on veel poolik. Võib nii öelda. Hetkel pole eriti kahjuks aega ka, et ära lõpetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

44.jpg

 

Mu parim tag ever. Minu jaoks on teiste jaoks ehk mitte.. See tag tähendab mulle palju..

 

Inspiratsioon : OWL CITY, Hetkene mets. Lihtsalt minge metsa ja vaadake ise kui ilus seal hetkel on. Eriti ilus on kuuse ja männimetsas kus on sammal maas ja mis pole väga tihe. Lihtsalt võrratu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
44.jpg

 

Mu parim tag ever. Minu jaoks on teiste jaoks ehk mitte.. See tag tähendab mulle palju..

 

Inspiratsioon : OWL CITY, Hetkene mets. Lihtsalt minge metsa ja vaadake ise kui ilus seal hetkel on. Eriti ilus on kuuse ja männimetsas kus on sammal maas ja mis pole väga tihe. Lihtsalt võrratu.

 

Omfgg. Minu iidol (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea aga ise midagi erilist selles signas ei näe. Musta värvi tekst ei ole hea ja signa ise kuidagi liiga terav minumeelest.

 

Kusjuures ei pannudki teksti tähele ennem kui märkisid ära, et must tekst, siis vaatasin. Imo suht mõnus signa, meeldivad sellist tüüpi värvid ja kvaliteet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tohoh, ma ei suuda seda uskuda eriti.

Siin on paar inimest kes väga rage'nud siin threadis.

 

Ma pole keegi seda küll ütlema, aga Nab'i tööd on proffessionaalsed,

puhtad, ning ilusad.

 

Keda huvitab, palju seal tehtud on? See näeb ilus välja, ning on väga tänapäevane .

 

Keep it going (Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga ilusad signad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris nice mu arust, ilusad tööd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Viimane on eluuuu ilus!


ÄRA LOE SEDAA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.