Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kanep

Küsimus

Küsimus selline et, kas see on tõsi, et välismaal toodab Marbloro Kanepi sigarette?

 

Nägin tegelikult juba mingi 2 aastat tagasi etis sellist pildikest :

[ATTACH=CONFIG]2055[/ATTACH]

 

Et siis mis riik see selline on kus see lubatud ja mis te sellest arvate?

Ise arvan et seda ei tohiks kuskil legaliseerida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Ei tooda irv. See on paljudes kohtades tegelikult legaliseeritud. Olgem ausad, see ei ole halb asi, isegi vanad ärikad kel juba habe hall, istuvad sõpradega maha ja suitsetavad veits.

 

Amsterdamis on näiteks kanep legaalne. Ise juba üle paari aasta teinud, ma ei ole sõltuvuses, mulle lihtsalt meeldib seda teha(sõltuvus oleks kui ma üritaks sellest loobuda).

 

Kes kanepit pole teinud, see ärgu seda hukka ka mõistku. Kogemused puuduvad siis ei ole sellisel inimesel küll mingit sõna õigust. Ma ei näita näpuga kellegi peale, lihtsalt ütlen. Ja mis puutub minu arvamusse, legaliseerimise suhtes siis.. kõige täiega olen selle poolt. Kanep rahustab, võtab stressi maha, lõdvestab jne. Kanepit suitsetanud ei hakka ringi vehkima ja taidlema nagu mõni alkoholi joobes. Kanep on ka ravim, kanepist tehakse riideid, kanep on puhas loodus, kanep on antud meile põhjusega! Oleks see minu teha siis ma pigem keelustaks kange alkoholi, kui kanepi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Ei tooda irv. See on paljudes kohtades tegelikult legaliseeritud. Olgem ausad, see ei ole halb asi, isegi vanad ärikad kel juba habe hall, istuvad sõpradega maha ja suitsetavad veits.

 

Amsterdamis on näiteks kanep legaalne. Ise juba üle paari aasta teinud, ma ei ole sõltuvuses, mulle lihtsalt meeldib seda teha(sõltuvus oleks kui ma üritaks sellest loobuda).

 

Kes kanepit pole teinud, see ärgu seda hukka ka mõistku. Kogemused puuduvad siis ei ole sellisel inimesel küll mingit sõna õigust. Ma ei näita näpuga kellegi peale, lihtsalt ütlen. Ja mis puutub minu arvamusse, legaliseerimise suhtes siis.. kõige täiega olen selle poolt. Kanep rahustab, võtab stressi maha, lõdvestab jne. Kanepit suitsetanud ei hakka ringi vehkima ja taidlema nagu mõni alkoholi joobes. Kanep on ka ravim, kanepist tehakse riideid, kanep on puhas loodus, kanep on antud meile põhjusega! Oleks see minu teha siis ma pigem keelustaks kange alkoholi, kui kanepi.

 

 

No päris paljudes kohtades ikkagi pole legaliseeritud, enam jaolt on se illegaalne. Mõned vanad ärikad tõesti istuvad koos räägivad juttu ja popsutavad piipust kus iganes kanepit. Kuid ole nüüd

see on sul juba vaikne sõltuvus , kui oled teinud pea kaksaastat

mis , sest et sa arvad et sa ei taha seda maha jätta kuid kui sa teed

kasvõi nädalas korra kaks. See näitab juba natukest et sa oled sõltuvuses. Kuna ei teeks nii tihedalt seda inimene kes ei ole sõltuvuses ja olgem ausad , see rikub su kopse nii mis jube ja võtab ka korralikult , mälu taju ja sa ei hakka pika peale enam mõndasi asju mäletama. Tõesti võtab stressi maha ja rahustab vahepeal ajab ikka krampi naerma ka kui liiga palju teed kanepit korraga. Kanep on mingil jaol ravim kuid mitte siis kui sa seda suitsetad ja ei tea pole eriti kuulnud, et kanepist riideid tehakse?Võib olla tõesti äkki eksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Köit, riiet, igast jama tehakse sellest.

 

Kui sa jood näiteks viina kaks korda nädalas. reedel ja laupäeval siis see ei tee sinust ju viina sõltlast. Kanepiga on sama asi, teed paar hitti nädalas, jääb mingi kord vahele, ega siis ma mingi värisema ega paanitsema sellest ei hakka. Üldiselt ma viina üldse ei joo, see eest saab õlle küll võetud. Minul on kanep nagu mõnel viin, lihtsalt ma olen teinud oma valiku veidi looduslikuma asjaga. Ma kunagi suitsetasin, kaks pool aastat isegi ning jätsin päeva pealt maha, tavaliselt läks pakk päevas. Ma olen üsna kindel, et kui vaja siis suudaksin ma ka kanepist loobuda, aga hetkel ei ole ma veel sellest loobuda püüdnud ega pole ka mõelnud, et loobuda.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Nojah, ise pole kanepit proovinud, loogiline kaa, olen ju alles 12a. vana. Aga ma arvan et ei hakka isegi ära proovima sellist asja.

 

Never say never.

 

Alkohol ja tubakas tapavad. Kanep ei ole kedagi tapnud ja ei tapa ka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Never say never.

 

Alkohol ja tubakas tapavad. Kanep ei ole kedagi tapnud ja ei tapa ka...

 

Otseselt mitte, aga kaudselt kindlasti? Eks mõnigi laksu all olnud on korda saatnud midagi, mis on hukatusse viinud?

Vabandust teemavälise teksti pärast!

 

See pilt on aga võlts ja selle teema võiks sulgeda, kanepist saab edasi arutada "Südamelt ära" alafoorumis!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Chill, mitu korda rohkem õnnetusi juhtub just alkoholi joobes. Alkoholi joobes kaob tasakaal ja kõigest nii savi. Popsuga on aga teisiti, ei oskagi täpselt kirjeldada seda olekut.

 

Nõustun liigutamise osas, võiks tõesti "Südamelt ära" alafoorumisse minna.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.