Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
]2kki oled see sina kelle ta l2bi keppis?:)

 

Vaevalt, et ta poissi rautanud, but who knows


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olime õues niisama, vihma hakkas sadama ja otsustasin ta endajuurde kutsuda. Kuna ma teadsin, et mu vanemad ei tule terve päev koju, siis teadsin, et täna saab. Läksime minujuurde, algul tegime köögis ühed suitsud, suudlesime ja käsi hakkas juba vaikselt liikuma sinna allapoole.. Sealt edasi voodisse, voodis sai ka ikka korralikult eelmängu tehtud(tüdruk oli ise ka süütu), siis rääkisime omavahel ja otsustasime ära teha. Lasin tal isegi kondoomi valida(mul oli 4 tükki):D. Durex peale ja läkski asjaks kohe.. Mõnus oli, tüdrukul oli ka mõnus ja mina olen õnnelik. Verd tuli ka ülimvähe ja tal polnud valus ka..

 

That's my story, written into history.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olime õues niisama, vihma hakkas sadama ja otsustasin ta endajuurde kutsuda. Kuna ma teadsin, et mu vanemad ei tule terve päev koju, siis teadsin, et täna saab. Läksime minujuurde, algul tegime köögis ühed suitsud, suudlesime ja käsi hakkas juba vaikselt liikuma sinna allapoole.. Sealt edasi voodisse, voodis sai ka ikka korralikult eelmängu tehtud(tüdruk oli ise ka süütu), siis rääkisime omavahel ja otsustasime ära teha. Lasin tal isegi kondoomi valida(mul oli 4 tükki):D. Durex peale ja läkski asjaks kohe.. Mõnus oli, tüdrukul oli ka mõnus ja mina olen õnnelik. Verd tuli ka ülimvähe ja tal polnud valus ka..

 

That's my story, written into history.

 

laps

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
laps

 

U jelly?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht noor oled ma vaatan , asi käib tegelt poole kiiremini , ja enamjaolt rohkemat nõu ei pea kui , kas kummiga või kummita

Olime õues niisama, vihma hakkas sadama ja otsustasin ta endajuurde kutsuda. Kuna ma teadsin, et mu vanemad ei tule terve päev koju, siis teadsin, et täna saab. Läksime minujuurde, algul tegime köögis ühed suitsud, suudlesime ja käsi hakkas juba vaikselt liikuma sinna allapoole.. Sealt edasi voodisse, voodis sai ka ikka korralikult eelmängu tehtud(tüdruk oli ise ka süütu), siis rääkisime omavahel ja otsustasime ära teha. Lasin tal isegi kondoomi valida(mul oli 4 tükki):D. Durex peale ja läkski asjaks kohe.. Mõnus oli, tüdrukul oli ka mõnus ja mina olen õnnelik. Verd tuli ka ülimvähe ja tal polnud valus ka..

 

That's my story, written into history.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

16-aastaselt.

Arvestades seda, milliseks jobukakiks see mees osutus, siis on siiralt piinlik, et end kätte andsin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lugedes eelmiseid postitusi, nalja jätkub oi oi kui kauaks, siin mõnevad nii mehi kui naisi, eriti vahet pole kumba paned, peaasi, et mingi hullu story ära kirjutad kuigi tegelikult see puhas õhk.

Olgem ausad, te kõik olete ühed suured panomehed ja suure suuga jutumehed, kuid reaalsus on selline, et keegi siit nende postitajatest pole saanud ühtegi korda tõelist naist.

Muudetud liikme Reactive'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksin tartust bussiga 1 sõbrannaga, 1 teise sõbranna juurde päevaks, nagu see kelle juurde läksime tal oli parim sõber ka seal(poiss), ja ss mdea kuidagi läks nii, jõime veidike aga olime purjus, ja siis mingi see sõbranna kellega ma tulin see läks selle sõbranna parima sõbraga kuskile tuppa, siis ma astusin sisse, ja kohe välja tagasi, ei hakanud noorpaari segama. Ja siis mul läks ka kuidagi selle sõbrannaga kelle juurde läksin temaga kuidagi läks, aga ta väike õde passis koguaeg all toas, :D


paviljon.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tol ajal olin 12, öösel nightchatis saatsin sõnumi et tahaks ära proovida ja imekombel vastati...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lugedes eelmiseid postitusi, nalja jätkub oi oi kui kauaks, siin mõnevad nii mehi kui naisi, eriti vahet pole kumba paned, peaasi, et mingi hullu story ära kirjutad kuigi tegelikult see puhas õhk.

Olgem ausad, te kõik olete ühed suured panomehed ja suure suuga jutumehed, kuid reaalsus on selline, et keegi siit nende postitajatest pole saanud ühtegi korda tõelist naist.

 

Sina oled küll õige inimene elust rääkima, kust tead kuidas mõnel on peol jopanud ja naised lihtsalt sülle tulevad? alkohol+naine=keppjakeeks raudselt pandud mingi tuima naist kes ei liigutagi ega oska sittagi tehagi D:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lastel ikka fantaasia nii lendab, ütleks et 95% siinsetest juttudest on välja mõeldud.

 

Aga eks endal juhtus see täis peaga, aga kui täiesti kaine olin ja ise seda mäletan hästi siis oli see Tenerifel ühe 35 aastase milfiga. Superlux oli aga pärast oli vaja oma hotellis jääd hoida pikemat aega --- peal.

 

Ise olin siis 16.

Muudetud liikme Perscheria'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.