Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Masturbeerimine.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vahest peab asjaga tegelema jah ,kui naistega veits kitsas seis:D


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See, et sa kuskil jõusaali teemas targutada üritad ei tee sinust küll meest , ning huumor on sul seljuhul küll väga lapsik .

Ning sorri see pmst ongi nagu runescape foorum , v.ä mõned teised teemad mis on tehtud .

Ja sa järeldad sellest , et ma postitan runescape teemadesse olen mõttetu mees või :D Üks asi on teemadesse postitamine teine asi on ise mängimine . Vahe on selles ,et kui sa ise mängid ja tahad korralikku kasutajat endale vorpida pead päevas 1-2 tundi kindlasti mängima , kuid postitamine võtab aega kõigest paar sekundit .

 

.

Mina targutan jõusaali teemas?Tegelen vähemalt spordiga mitte runescapega!Hoia oma mokk maas selle teema kohe pealt!Ja kust otsat see runesacpe foorum on? Edit :Ning sorri see pmst ongi nagu runescape foorum , v.ä mõned teised teemad mis on tehtud!

Vaata foorumis ringi ja 98% teemadest pole sul siin runecapega seotud.Sina väidad, et kui sina postitad runescape foorumisse oled rohkem mees ja kui mina teen mingi ühe lolli nalja olen ränk alaarenenud tatikas.Lihtsalt vaata, mis teema see on!Sa oled ränk eeskuju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ouou , kui tegelt vaadata külastajaid , siis Runescape alateemas on pidevalt kümneid kordi rohkem külastajaid kui kuskil mujal , nii et tehke omad järeldused .

 

Mis asja...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

parem tugevam käsi, vasakuga onan.. makes no fking sense to me.. :/


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fucking pihkurid ;)

Leidke eided endale ;) milleks masturbeerida, kui on olemas vastassoo esindajad :D

Mastrb. on maybe hea(ei tea, polegi proovinud), aga tõeline vahekord trumpab alati üle ;)

 

otsustades su signa põhjal ütleks, et su puhul vastupidi hoopis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
fucking pihkurid ;)

Leidke eided endale ;) milleks masturbeerida, kui on olemas vastassoo esindajad :D

Mastrb. on maybe hea(ei tea, polegi proovinud), aga tõeline vahekord trumpab alati üle ;)

 

 

Sul käib raudselt kadakas* kaheksat juba sellest näppimisest.

 

Võin 100€ sulle anda, kui suudad ära tõestada, et pole kordagi pihunud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fucking pihkurid ;)

Leidke eided endale ;) milleks masturbeerida, kui on olemas vastassoo esindajad :D

Mastrb. on maybe hea(ei tea, polegi proovinud), aga tõeline vahekord trumpab alati üle ;)

 

See on tore kui on olemas vastassoo esindjad, siis saame nende peale masturbeerida.

 

Geenius.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma 2 korda päevas pihun tavaliselt. Hommikul enne kooli minekut, lasen käe peale kõik ja siis hõõrun näkku. Te ei kujuta ette, kui hästi see mul mädapunne ära võtab. Ja õhtul täpselt samamoodi, aga kui ma hommikul näärisin päripäeva seda pooridesse, siis õhtul määrin vastupäeva. Soovitan proovida!(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma 2 korda päevas pihun tavaliselt. Hommikul enne kooli minekut, lasen käe peale kõik ja siis hõõrun näkku. Te ei kujuta ette, kui hästi see mul mädapunne ära võtab. Ja õhtul täpselt samamoodi, aga kui ma hommikul näärisin päripäeva seda pooridesse, siis õhtul määrin vastupäeva. Soovitan proovida!(H)

 

Ma teen suht sama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
fucking pihkurid ;)

Leidke eided endale ;) milleks masturbeerida, kui on olemas vastassoo esindajad :D

Mastrb. on maybe hea(ei tea, polegi proovinud), aga tõeline vahekord trumpab alati üle ;)

 

ise ka usud mida sa seletad? No ikka on nii, et ennem poisid avastavad pihurõõmud ja siis saavad eided, vb on erandeid a neid mingi eriti vähe, no kes enneb saab naist ja siis avastab pihu :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise ka usud mida sa seletad? No ikka on nii, et ennem poisid avastavad pihurõõmud ja siis saavad eided, vb on erandeid a neid mingi eriti vähe, no kes enneb saab naist ja siis avastab pihu :D

 

Indias ja mujal sealsetes riikides on täiesti tavaline, et lapsed saavad naist ennem, kui esimest korda käsitööd hakkavad tegema


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.