Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Prostaker teeb firecapesi jälle, THNX to free trade :)

Soovitatud postitused

Tervist taas. Olen jälle kord tagasi rsi pelamas, ning mõtlesin, et kuna bank on jälle tühjaks saanud peale viimast quiti, siis võiks ju vanad harjumused üles korjata. Läksin ma siis oma acciga proovima fight kilni, ning voila tuli kohe esimese korraga välja (mul on päris hea acc). Long story short: antud tegevus on lihtne minu jaoks, ning pakun teenust tahtjatele.

 

Kuna mul on endal täiesti rahuldav account, ning suudan enda kasutajaga minimaalsete kuludega fight kilni ära teha ~45min - 1h (onyx) , siis ei tahaks-viitsiks eriti low statsidele capet teha, aga olgem ausad, alati jõuab kokkuleppele.

 

Seega kes soovib see proovib.

(PM me stats, või add rsn: Soviet Satan)

 

 

Cape count: 700+

Muudetud liikme prostaker'i poolt

:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

range 72

def 46

pray 45

hp 76

 

mis sa hinda küsiks?

 

Oled koguaeg sama nime all esinenud? ja palju gear+ bolts/brews we maksma läheks?

Mul void ka olemas kui see midagi peaks juurde andma!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pray 43

Range 85

 

Def 1, seljas tavaline pure black'd hide set koos glory ammy ja archer's ringiga.

Kui palju raha toidu ja relvastuse peale läheb ning mis oleks hinnapakkumine?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tõepoolest olen sama nime all pidevalt esinenud, kuigi noh, kunagi ammu olin ka proboy nime all.

 

---------- Post added 05-03-11 at 01:07 ----------

 

1x range potion

5x sara brew

22 x super restore

ja siis piisavalt range varustust, omal soovil, sobib, crystal bow, rune arrows, diamond bolts (enchanted)

 

mita väiksem def, seda rohkem sara brewe, mida väiksem pray, seda rohkem super restoresi.

lvl 99 pray saab 15 super restorega hakkama, lvl 43 pray = 22,23 oleneb, kuidas luckyb. Omal soovil võite osta ka neid candysi,

mis healivad veidi elusi, aga ega üldiselt neid vaja ei ole. def1 puredel oleks hea, kui mõned oleks, kuigi samas ei ole vaja neid :)

saan ka väga edukalt ilma hakkama

 

Esimesele kliendile siis cape tehtud juba, loetud tunnid peale teema postitust :D

esimene2011.png


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

range 85, pray 70, def 82, att, str 99, hp 97 palju maksma läheks ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Üldiselt, kuna mul on msn väga väga täis, siis ma ei accepti tundmatuid requeste, ning vajadusel palun saata mulle pm sisuga: "Tere, olen huvitatud firecapest, palun lisa minu msn: .....@hotmail.com" kthnxbye :)

 

---------- Post added 06-03-11 at 23:03 ----------

 

bump


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eesti parim fcape tegija? huj oledki siis...CursedSwitch #1 , teeb 50+ accidel fcape ära no probs , 52 rangega 44 prayga tegi ära.Ei ole mingit meelitus juttu vaja ajada et eesti parim kui sa isegi ei tea kõiki eestlasi kes fcape teevad. Cursed ajab 30 mindiga enda accil cape ära.Ja tal videod no food jad trippidest jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

:) väga meeldiv, ses suhtes, et tüüp oli lihtsalt post counti taga ajamas, keegi võiks selle floodi siit maha tõmmata. No foodi kohta ütlen nii palju, et võin samamoodi teha, kui keegi soovib oma 95+ prayga mulle anda capet teha, kuigi sellise pray lvliga osatakse seda juba ilmselt ise teha :)

 

Edit: // ärge rahvas väga pahandage, et ma teiste eesti tegijate nimesi ei tea. Ausalt ma ei ole sellest cursedist kuulnud, ise olen rubber chickeniga jadi ära tapnud, kusagil PEAKS youtubes video ka olemas olema, pead ei anna, kuna asi oli 2 aastat tagasi. Ma ei tea, võibolla keegi tõesti on eestis vahepeal 2 aasta jooksul üle 600 cape coundi kokku saanud, aga mina neid lihtsalt ei tea-tnne :)


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:) väga meeldiv, ses suhtes, et tüüp oli lihtsalt post counti taga ajamas, keegi võiks selle floodi siit maha tõmmata. No foodi kohta ütlen nii palju, et võin samamoodi teha, kui keegi soovib oma 95+ prayga mulle anda capet teha, kuigi sellise pray lvliga osatakse seda juba ilmselt ise teha :)

 

Edit: // ärge rahvas väga pahandage, et ma teiste eesti tegijate nimesi ei tea. Ausalt ma ei ole sellest cursedist kuulnud, ise olen rubber chickeniga jadi ära tapnud, kusagil PEAKS youtubes video ka olemas olema, pead ei anna, kuna asi oli 2 aastat tagasi. Ma ei tea, võibolla keegi tõesti on eestis vahepeal 2 aasta jooksul üle 600 cape coundi kokku saanud, aga mina neid lihtsalt ei tea-tnne :)

 

 

Mina olengi CursedSwitch :D aga no ma tegin keepe siis foorumis kui oli vana wild, hetkel see ei tooda niipalju. Ei ole vaja ärrituda ka kohe Hiina97.

Jah ega ma ka kõiki teisi keebitegijaid ei tea eestis aga endal 300-400attempt+ kirjas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mnja, tõsi ta on, et praeguse rsgp vääringu juures eriti ei tasu keebi tegemine ära, ega ma isegi vaevalt viicin üle 10 cape teha, nendest 4 on tehtud juba :D ma ikka endale "taskuraha" teenin prayeri /herblore boostimise eesmärgil. Kui need asjad kõrgeks saab, siis saab bosse tappes palju paremat pappi teha. Selles osas on sul Nulledd õigus :)


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.