Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

[ÕPETUS] Kuidas teha SEB virtuaalkaarti[18+]

Soovitatud postitused

VIP

Ma ise saan teha tavalise pangakaartiga.

16 ja noorte kaartil on vajalikud numbrid olemas, et ära veryfida.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tore jah aga kuidas saaks nt nende krediit kaartide infot vaatada ex date ja cv2 koodi ja seda pikka numbrit mõtlen mis on juba aegunud et historist vaatada tegin mingi neli kuud tagasi kaardi ja nüüd oleks vaja neid asju cv2 ex date ja numbrit, mina igatahes küll ei leidnud sellist kohta kust saaks seda vaatada?

 

Järsku keegi teab või siis peab ise pangast järgi küsima?


H-A-W-A-Y <3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ise saan teha tavalise pangakaartiga.

16 ja noorte kaartil on vajalikud numbrid olemas, et ära veryfida.

 

Proovisin ka täna virtuaalkaarti teha, ütleb: ''Internetipangas ei ole võimalik seda tüüpi tehingut teostada.''

 

Noorte kaardil vajalikud numbrid olemas ,et verfieda? Räägi lähemalt?

 

Tõesti ongi nii bulletproof et kui 18 pole siis ei saa teha seda kaarti? :D


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Pumpan teemat. Käis jutt läbi ,et saab ka nooremalt kui 18.. Kohe jaanuari keskel saan 17. Räägiks keegi ehk lähemalt, kes on sellega kokku puutunud, on nii kuulikindel et enne 18 ei saa ?

 

saab ka varem ei pea olema 18, esimest korda tegin siis kui olin 16

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
saab ka varem ei pea olema 18, esimest korda tegin siis kui olin 16

 

Minuteada ei lase interneti pangas teha seda, ütleb et pole lubatud vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mul see ISIC sellega lasi

 

Oky, proovin uuesti äkki laseb.

 

// Lasin konto 12h lukku, ei tulnud pw meelde :D

Muudetud liikme Sander'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul on ka ISIC olemas, sa võtad ülevalt kaardid eks, siis valid virtuaalkaart, lööb uue lehe ette, muud võimalust pmst polegi kui vajuta 'TELLI' või miskit sellist, ja siis ütleb ,et pole võimalik. Räägi lähemalt kuidas sa tegid ISIC kaardiga..


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Proovisin uuesti teha ning ei lase. Kahtlen et sa said kuna SEB interneti pank on ikkagi üsna turvatud ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jätkuvalt sooviks teada, kas on siis võimalik SEB virtuaalkaarti teha netis kui oled veel alaealine? Jutud on ,et saab ja on tehtud.

 

Ei saa teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

selle kaardiga saab Steamist mänge ka osta ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Virtuaalkaart sama nagu krediitkaart ehk jah, saab küll.

E: Kui ikkagi kõigil selline kihelus püksis, siis laske oma vanematel SEB Pildikaart ära teha teile, nkn 19a ju kaardihooldustasu ei võeta. Tollega saab ka teostada makseid kui vaja. (alla 18.a isikud)

Muudetud liikme Dadec'i poolt

azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

VISA Virtuaalkaart on pangakaart, millega saab internetikauplustes turvaliselt tasuda kaupade ja teenuste eest. Väljastame Teile kaardi numbri ja turvakoodi (CVV koodi). Kaart kehtib 40 päeva. Virtuaalkaardi maksimaalne limiit on kuni 3195,58 EUR. Kaardi tellimiseks peate olema täisealine. Kaarti saab vormistada üksnes internetipangas ja see on kohe kasutusvalmis


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E: Kui ikkagi kõigil selline kihelus püksis, siis laske oma vanematel SEB Pildikaart ära teha teile, nkn 19a ju kaardihooldustasu ei võeta. Tollega saab ka teostada makseid kui vaja. (alla 18.a isikud)

 

Kas vanem siis teeb SEB virtuaalkaardi oma SEB pangas, aga saab teha minu nimele, või ainult selline võimalus ,et sellele kontole millega parajasti sees oled?


signatuurvaike.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kas vanem siis teeb SEB virtuaalkaardi oma SEB pangas, aga saab teha minu nimele, või ainult selline võimalus ,et sellele kontole millega parajasti sees oled?

 

Ei saa sinu nimele. Kehtib sellel kontol, millel virtuaalkaart tehtud on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kust otsast see pointless on?

ma ei saa aru miks küll tehaks sellist mõtteu õpetust?

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas keegi tark inimene teab öelda, et kas swedpangal on ka juhuslikult selline virtuaalkaardi tegemise võimalus olemas?

 

Minu meelest ei ole. Aga ei ole ka kindel.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
VISA Virtuaalkaart on pangakaart, millega saab internetikauplustes turvaliselt tasuda kaupade ja teenuste eest. Väljastame Teile kaardi numbri ja turvakoodi (CVV koodi). Kaart kehtib 40 päeva. Virtuaalkaardi maksimaalne limiit on kuni 3195,58 EUR. Kaardi tellimiseks peate olema täisealine. Kaarti saab vormistada üksnes internetipangas ja see on kohe kasutusvalmis

Nop, eksid. Alaealine saab küll tellida virtuaalkaardi, kuid mitte endale, vaid isikule, kes on täisealine. Näiteks 15 aastane laps saaks oma isale antud virtuaalkaardi tellida.

Muudetud liikme Karl Erik'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.