Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Never back down.

Soovitatud postitused

Jake Tyler on mässumeelne teismeline, kes uues koolis ei suuda leida enda identiteeti. Ühel päeval satub ta peol kaklema kooli suurima löömamehega ka saab haledalt lüüa. Peale seda vahejuhtumit läheb Jake võitluskunstide treeneri Jean Roqua’ (Djimon Hounsou) jutule, kes võtab uustulnuka oma tiiva alla. Nüüd on aeg Jakel näidata, mis mastist mees ta tegelikult on.

 

Zanr: Draama/Põnevik

Stuudio: Summit Entertainment (2008)

Pikkus: 1 tund 50 minutit

Lavastaja: Jeff Wadlow

Riik: USA

Osades:

Sean Faris

Amber Heard

Cam Gigandet

Evan Peters

 

 

Filmi saab näha siit: http://stagevu.com/video/ltylszkvebfc

Torrent download: http://thepiratebay.org/torrent/6067414/Never_Back_Down_(2008)_720p_mv_-_500MB_-_YIFY

 

Täna vaatasin teist korda ja pean tõdema, et see on üks parimaid filme mis kunagi välja tulnud. Muusika sobib hästi, koreograafia on super ja näitlejad sobivad hästi oma rolli.

 

Soovitan kõigil vaadata seda ja kui oled juba vaadanud mis on arvamused?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

näinud hea film


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Panin kohe tõmbama :D tundub suht hea :P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks lemmik kaklemisfilme ka mul, soovitan vaadata nendel kes pole veel vaadanud. Selle aasta oktoobris pidavat tulema teine osa.

 

Kui sa vaatasid seda filmi vaid kaklemise tõttu ja pead seda kaklemis filmiks siis sa ei saanud sellest filmist päris õigesti ikka aru..

Filmi peamõte ei ole tglt üldsegi kaklemine vaid see, et igal inimesel on oma elu võitlus

 

Aga jh ise olen vaadanud 5 korda, siiani pole ära tüüdanud..

Lihtsalt supper film

 

Soovitan kõigile, just neile kes on yle pubeka hea ehk siis 16+,sest siis saate ka aru filmi tegelikust mõttest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tavaline kaklusfilm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parim kaklusfilm, mida siiani näinud olen. Äkki keegi oskab sellise stooriga filme veel soovitada.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõmbasin just Never back down'i, varsti hakkan vaatama. :)

 

Dominator, täna vaatasin filmi "Fighting", super film lihtsalt.

Trailer:

 

Soovitan.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa vaatasid seda filmi vaid kaklemise tõttu ja pead seda kaklemis filmiks siis sa ei saanud sellest filmist päris õigesti ikka aru..

Filmi peamõte ei ole tglt üldsegi kaklemine vaid see, et igal inimesel on oma elu võitlus

 

Aga jh ise olen vaadanud 5 korda, siiani pole ära tüüdanud..

Lihtsalt supper film

 

Soovitan kõigile, just neile kes on yle pubeka hea ehk siis 16+,sest siis saate ka aru filmi tegelikust mõttest.

 

Ma ei vaata filme nende tegelike mõtete pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1 film millest kunagi lahti ei saanud, oli green street hooligans. 20x vähemalt vaadanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
1 film millest kunagi lahti ei saanud, oli green street hooligans. 20x vähemalt vaadanud.

 

See tõesti hea film. Vähemalt mingi hea story on filmis sees mitte nagu teistes, kus peategelane hakkab semmima mingi näkiga jne.

 

[video=youtube;v-9H1A66SxI]

See ka päris hea. Rängad kaklused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa vaatasid seda filmi vaid kaklemise tõttu ja pead seda kaklemis filmiks siis sa ei saanud sellest filmist päris õigesti ikka aru..

Filmi peamõte ei ole tglt üldsegi kaklemine vaid see, et igal inimesel on oma elu võitlus

 

Aga jh ise olen vaadanud 5 korda, siiani pole ära tüüdanud..

Lihtsalt supper film

 

Soovitan kõigile, just neile kes on yle pubeka hea ehk siis 16+,sest siis saate ka aru filmi tegelikust mõttest.

 

1+

Olen vaadanud isegi üle 5 korra , ning lihtsalt parim , igakord kui ma vaatan , ei ole igav jms , lihtsalt elad nii sisse siia filmi .

Ootan juba 2 osa , ei jõua ära oodata !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1+

Olen vaadanud isegi üle 5 korra , ning lihtsalt parim , igakord kui ma vaatan , ei ole igav jms , lihtsalt elad nii sisse siia filmi .

Ootan juba 2 osa , ei jõua ära oodata !

 

vähemalt üks inimegi, kes tõeliselt tajub filmi mõtet.

 

Aga jh 2.osa peaks tulema selle aasta oktoobris

 

ootan isegi.

Aga jh eks mõned korrad saab 1. osa veel vaadatud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kellegil Green Street Hooligansi eestikeelseid supakaid pole ? Subclub.ee-st on maha võetud. Kui on kellegil, siis palun pmiga.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kellegil Green Street Hooligansi eestikeelseid supakaid pole ? Subclub.ee-st on maha võetud. Kui on kellegil, siis palun pmiga.

 

Subclub pole need maha võtnud. Kirjuta ''Hooligans'' ja leiad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.