Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kuidas teil kooliga on?

Soovitatud postitused

VIP

Minu teooria kohaselt on see täiesti normaalne, kui õpilasel leidub tunnistusel ka teisi hindeid peale viite või A-de.

Jätkusuutlikkust ning arengut näitab hoopis see, millisel määral lähevad hinded aastatega halvemaks. Võttes vaatluse alla klassid 4-12, siis usun, et lõviosa inimestel langeb aja möödudes keskmine hinne. Kui moodustada suhtarvud aja ja keskmise hinna najal, võib kõige objektiivsemalt põhi- ja keskkooli õpilase arengut hinnata. Ideaalis oleks muidugi hea, kui keskmine hinne ei halveneks, kuid mind ja kindlasti ka paljusid teisi huvitaks see, millise tempoga mu keskmine hinne vähenes. Kui tempo muutub vaiksemaks, siis see ON areng.

 

Hmm, kui nüüd hinded kui sellised teha näiliseks ning keskenduda just arengut puudutavatele suhtarvudele, siis ma leian, et tähelepanu vääriksid just nimelt need protsendid. See on igale idioodile, targale ja endast lugupidavale inimesele selge, et KOOL MUUTUB IGA AASTAGA RASKEMAKS. See "5", mis sa said neljandas klassis, ei ole kaugeltki sarnane selle "viiega", mille teenisid 9ndas klassis(võttes arvesse sama aine hinded).

 

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene veerand kukkus per*e kuna olid veerandi lõpus haige ja just siis tuli hindeliste tööde laviin.. nüüd muidugi oskasin mingi hullemat sorti haiguse külge pookida ja järgi vaja teha töid.. eksam ka tulemas, hetkel jätan kooli tööd natuke unarusse ja õpin pigem eksamiks...


b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

 

b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kaks kahte, ülejäänud neljad-viied.

 

Kahed on ajaloo eest(teemast mööda panemine), ja venekeel(kogu venekeele grammatika pmst.)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
türra täna oli kirjand :S üldse pole kindel kas teemas :D ..suht perses oleks, kui lõpetamine lükkuks aasta võrra edasi ...ei saaks allohvitseri baaskursust kah läbida :S ...

 

Mis teemad olid?

 

/Nvm, sain juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Lihtsalt matemaatikas, täielik alla andmis tunne on. Teemad mis preagu on ja kui kiirelt edasi võetakse... jube. Ma mitu tundi maha ka jäänud. See veerand kukub vist kahtesi palju, aga see eest ka neljasi ja viisi kõvasti rohkem. Igale ainele ei leia lihtsalt aega pühenduda. Üks neist on keemia kindlalt. Ajad mööduvad ka nii pilviselt, 5 päev ja ei jaga midagi enam. Peaks veidi leebemalt võtma. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama siin matemaatikaga.

Teised ained on suht suva, aga peab matemaatikaga vaeva nägema, et veerand tuleks vähemalt 3 ära.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
täpselt, põhikoolis on igav, keskas saab nalja. Mida aeg edasi seda põnevamaks läheb. Õppimise kohapealt on küll kohati raske ja ei viitsi, kuid see käib kõik asja juurde. Eks mul endal ka mõned asjad veits sitasti. Kuid ega ma esimene ega viimane pole kellel just kõige paremini ei lähe.

 

Nõustun 100%-liselt. Põhikoolis oli lihtsalt selline tunne, et vihkan kooli reaalselt. Aga nüüd keskkoolis lausa meeldib käia. Ei ole värdjaid õpetajaid, kes mölisevad, kui sa kaasa tunnis ei tee jne. Sealne olukord teine ka ju. Vabatahtlik, kaasa ei tee, istud tunnis vagusi, magad või mida iganes, õpetajal jumala pohhui.

 

1. Kursusel võib tuimalt lebot lasta. See on pmst Põhikooli kordamine.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahtesid tunnistusele ei lase, ainus reegel mis ma endale kooliga seoses panen. Koduseid töid ei ürita eriti sest ei hinnata. Tööd enamjaolt lebod, tunnis magades midagi ikka kuuleb. Tänane koolipäev oli nt 3tundi kooli ees päevitamist, 2 tööd ja lugemis kontroll. Üsna lihtne on see kool praegu. Aga eksamid võivad midagi uut olla. Ei oska oodata midagi erilist:).


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Viimane veerand läheb persse vist...Tra mata õps nii taunik ma sian ühe töö 2 tegin järgi sain 5-!!!!!! Ja ta ütles, et ma pole seda teinud -.-

 

Lihtsam oleks see töö lihtsalt uuesti teha. Eriti siis veel, kui sa oskad seda teemat, et 5 said. Või mis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.