Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M : CMB 93 , FISHING 99 [ 24 M EXP] FIREMAKING 99, total 1246 , 3 päeva p2p left.

Soovitatud postitused

Et siis otsustasin rsi quitida ja ka oma maini maha müüa , kuna olen nii palju kordi scammida saanud ja kaotanud üle 75 milli , ei paku rs mulle enam lõbu ja müün omal mehe maha ( asjad mis kaotasin : bandos full , zgs , d - claws , sara sword , whip + 15m) . Tegemist on mul mainiga , mis on 8 aastat vana. Kasutajal on ka 2003 aasta holiday item : scythe ( vikat ) , ja panga väärtus kahjuks ulatub 600 kni , kuna nagu mainisin olen saanud scammi. Kasutajal on hetkel pangas pin , küsimused ja 3 päeva p2pi järel. E. siis enda arvamusel sobib kasutaja neile inimestele kes tahavad just fishinguga raha teenida . Fishingu exp on mul 24 milli . Mehe total on 1246. Kõik skillid on ausalt tehtud , ja leian et minu mees on vähemalt 10 eurot väärt , Siis mõned pildid : dsadsadsa.jpg

dfdsfdsfdsdfs.jpg

Untitled.jpg

ikofgdoigpd.jpg

fdjklfdsfijkdsfjkdsfs.jpg

dsdsadsadsadsadsada.jpgdadsadsadsadsadsa.jpg

soov on müüa mees kiiremas korras maha, nii et kellel soovi , minu msn on : [email:le004uji]nuut49@hotmail.com[/email:le004uji]

Muidugi on oodatud ka kõrgemad pakkumised , kuigi ma hästi ei usu et mu mees üle 10 euri väärt on ^^(H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

selgitan kohe ,et juhtum oli selline , et ostsin omale 37 euri eest 75m , sain asjad ostetud , siis yks keyloger , käskis minna , mul yhte saiti , logisin sisse ja ta sai mu andmed , vahetas mul värgid ära ja võttis asjad , aga kuna , ma sain kasutaja oma küsimustega tagasi , ma panin kohe uued küsimused peale ja vahetasin passi ära , ei tohiks keegi selle kasutajaga enam sisse pääseda , arvuti lasin viiruse tõrjega mitu korda üle ka . se oli lühidalt ära seletatud :)

 

lisaksin ka et see acc ei saaks mitte mingil juhul scammi enam , kuna ma sain ainult ühekorra , nii öelda andes võõrale isikule oma andmed , mis on nüüdseks muudetud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pakun 5€ kui tahad lisa [email:2np16e4h]allar.vellner@windowslive.com[/email:2np16e4h]

 

srry nii odavalt ei müü , ootan ikka suuremat pakkumist , kuna tegemist on ikkagi väga vana kasutajaga ja statsid ei ole väga halvad

 

---------- Post added 17-02-11 at 20:59 ----------

 

8-9 euri on kastaja ikka väärt ,

 

---------- Post added 17-02-11 at 21:51 ----------

 

e. siis addisin pilte juurde ... endiselt ootan pakkumisi!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.