Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Selle talve külmeim aeg

Soovitatud postitused

Jõhvis tuli siis külmarekord -30,6'C

 

Endal oli eile -22'C ja täna -25'C

 

Umm Jõhvis? Mina jälle kuulsin raadiost, postimehest jne. et Jõgeval, ning võin ka kinnitada seda - hommikul oli tõesti -30C, praegu juba suht soe.

 

Muidu enda kogemused on kah -30C hommikul tavalist temperatuuri, eile oli miskit -32C tuulekülma, pole meeldiv olla -32C tuulekülmaga õues, siis muidugi täna hommikul lükkas ka -34C tuulekülma aga see oli mingiks hetkeks vaid.

Niiet Jõgeval pole meeldiv elada :D

 

Muidu jah, enda kogemused ongi praeguse külmaga :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njah... mõõdetakse ilmajaamades kus on liiklus, seal on alati soojem. eile oli ühes kohas -30'c ja meedias pasundas et maximum oli -26'c

mul on võrreldes linna kohast 10'c vahet

 

Ametlikud rekordid tulevad siiski ametlikkudes ilmajaamades, samas seda liikluse asja väga ei usu, sest ega seal kus mõõdetakse ei ole sellist liiklust.

Aga praegu tundub, et külm vaibub, ei teagi kas nutta või rõõmustada :confused:


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kõige rohkem oli see talv -28c, siin kus mina elan. Sai ka külmapühi siis peetud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.