Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Saagem prodeks, jäägem Eestlasteks! [POKER] Üldine arutlus!

Soovitatud postitused

VIP

Teen siis siia pokkerist üldise teema! Siia tuleb kõik jutt seoses pokkeriga. Netipokkerist kuni raamatute või pokkeri kaupadeni välja!

Otsisin siis 1 teema, kus algajad või siis mängijad kes ennast täiustada tahavad vaadaku neid videosi:http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/3203-Tigrano-videode-seeria-Baaskursus-algajatele

Siia võiks siis igaüks lisada kaua ta mänginud on, suurim võit ja millises pokkeritoas te mängite?

Ise mängin Full tiltis, ning suurim rakeback on olnud 85 taala.

Suurim võit on olnud 4500 Eesti krooni. Täna siis panin 180 taala sisse, vaatame mis saama hakkab :)

offtopic saab warni!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pokker oli mul teemas suvel. Siis mängisin netipokkerit, muidugi mitte pärisraha peale :D Suvel üldse õppisingi ära pokkeri neti kaudu ja hiljem tegime sõbra pool. Üks mäng kestis umbes 5h. Tol hetkel mõtlesin, et soetan endale pokkerikohvri ka, kuna mäng köitis mind ikka suht palju, kuid see mõte jäi teostamata. Sõpradega olen teinud ka päris raha peale, kuid see summa oli ikka väga väike.

Pokker on mõnus mäng, kui oskad mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pokker oli mul teemas suvel. Siis mängisin netipokkerit, muidugi mitte pärisraha peale :D Suvel üldse õppisingi ära pokkeri neti kaudu ja hiljem tegime sõbra pool. Üks mäng kestis umbes 5h. Tol hetkel mõtlesin, et soetan endale pokkerikohvri ka, kuna mäng köitis mind ikka suht palju, kuid see mõte jäi teostamata. Sõpradega olen teinud ka päris raha peale, kuid see summa oli ikka väga väike.

Pokker on mõnus mäng, kui oskad mängida.

 

Mingi mänguchipsidega on jõle pinge mängida küll ju. Täiesti pointless, sa ei mõtle üldse siis, lahmid jumala suvalisi bete, sul on oma stäkist pohhui, kuna pole raha alla pannud. Mängi pärisraha peale, siis saad normaalse elamuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mingi mänguchipsidega on jõle pinge mängida küll ju. Täiesti pointless, sa ei mõtle üldse siis, lahmid jumala suvalisi bete, sul on oma stäkist pohhui, kuna pole raha alla pannud. Mängi pärisraha peale, siis saad normaalse elamuse.

 

Räägime kõik ikka enda eest:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No, eks igaüks teab mille peale ja kuidas ta mängib. Kui tal pole raha sisse panna, siis mängib oma chipse üles, ning hakkab 50k chipside pealt bankrolli järgi mängima? Ise alustasin ka netis chipsidega. Nüüd olen juba regulari poolepeal. Pole enam fish, ning tänu sellele, olen õppinud kõvasti, ning saanud võitevaks mängijaks. Kui soovite oma oskusi arendada, siis vaadake need videod läbi, ning ostke raamatuid! Tasub ära!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täna sain siis esimese hiti, kui eile panin 180 sisse, siis olen nüüd 490 taala peal :) Ilmselt kannan 310 välja.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pokker on teemas, eriti õhtul õige joogi ja seltskonnaga.

 

Ise mingi 2a hobikorras mänginud, PR kohver ka olemas kenasti, 500 zetoonine. Üldjuhul mängime siiski raha peale, ilma ei teki pinget, mõttetu lahmimine tõesti. Buy-in pole eriti suur seega saavad paljud mängida samas kui korralik arv mängijaid on pank ka korralik. ~2.5€ mingi 5 mängija vahel winner takes all on päris normaalne. Kui väiksemad Buy-in siis tavaliselt teeme kaks mängu, ei tasu ära muidu.

Hetkel ise mingi paarikümne € kahjumis, suurim võit on miski 20€ laivis, netipokkerit ka üldiselt väga palju ei harrasta, kuna pole veel piisavalt vana, kuid pmst freerolle ja play money peale saab seda ka taotud.

 

Selline mõnus ajaviitemäng ning õige seltskonnaga saab see üsna kiiresti harjumuseks iga õhtune pokkeriturnee :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

igapäev pelame mul garaazis sõpradega :D reedeti k2in tartus spordibaasis triobeti freerollidel kamh.


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
igapäev pelame mul garaazis sõpradega :D reedeti k2in tartus spordibaasis triobeti freerollidel kamh.

 

Netis ei mängi ?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No, kui keegi soovib, võin teha temaga HU, kas raha peale või play money peale:) Sooviks näha siis, kuidas foorumlased ka mängivad ja oma strateegijat kasutavad? :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pelasin ka FullTilt-is sinnamaani, kuni isikuandmeid küsiti :D

160$ jäi sinna :D


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile kandsin 390$ moneybookerisse tiltist, ning j2tsin 180$ sisse:) prg alles 120$. Loodan tõususuunda jälle saada.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuskil aasta aktiivselt mängitud,

 

pkr

pokerstars

 

netis neid saab mängitud

 

&

 

live sõpradega jt, turniiridel pole käinud

 

--

suurim võit turniiriga 50$, suurim pot (üksikus lauas) midagi üle 7$ (sente peale); netis

ja siis live suurim on olnud mingi 10$ ringis, dollaritesse siis arvutatuna

 

--

kes huvitatud koos mängimisest, mis iganes viisil, siis kontakt on all

MSN - [email:3qzcckfj]viiikerkaaareke@hotmail.com[/email:3qzcckfj]

ja live mingitest mängudest või kuskile üritusele võib ka liikuda, et kui seltskonda ühte rahumeelset bobi venda vaja, et huumorit & muud säärast saaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Lisan sind msnni,2kki saaks mingi HU teha korra.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile kandsin siis 60$ peale uuesti. Preagune seis on 109$. Kui saan täpselt duublisse, siis kannan 60$ välja.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
irw pealkiri võetud nooreestlaste loosungist :D

"Jäägem eestlasteks, ent saagem eurooplasteks!"

 

Kahjuks ei.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.