Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Camaro (Work in Progress)

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
ok siis.

Muidugi on teine väike asi kah, nimelt mulle makstakse selle eest.

 

---------- Post added 23-07-11 at 19:19 ----------

 

Minujaoks on see asi küll liiga ajukas. Muidugi kui huvi on, siis miks mitte. Ilmselgelt peab selleks kõigepealt paar aastakest ka õppima? Muidu projekt on väga hästi teostatud (siiamaani), jätka samas vaimus! :)

 

Õppimise kohapealt on kõik lihtne.

Tuleb leida korralik tutorial, mis seletab suht step by step for dummys (minu esimene oli minu audi tt mudel, mida ma tegin puhtalt tutoriali järgi, mul link olemas - kui kellegil huvi on)

Edasi tuleb võtta teised masinad ette ja tasapisi ise leiutama, learn by doing. Muud lahendust lihtsalt pole.

Mingi aeg tuleb veeta 3ds foorumites, et igast väikseid detaile ja trikke märgata, mis pole mitte üheski tutorialis muidu kirjas. Neid trikke õpid märkama aja jooksul (igal modeleerijal on oma tehnika, mida ta ei kiirusta väga avalikustama - sest see on tema leib). Edasi jällegi kõik enda taga kinni.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.