Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mis toimub????

Soovitatud postitused

Vaatasin siis foorumis ringi ja avastasin endalegi üllatuseks et siin foorumis on ikka väga haige suhtumisega lapsed. "Meiser" teema oli seal, et siis lasi vist üle myss´i vms, aga mis Toimub???

Kuradi värk teil sellega on et ta vene rahuvusest??? Isver mis Rassistid siin koos on, sõimate inimest rahvuse alusel? Ma ei tahtnud uskuda küsitlust mis andis andmeteks et meie Riik diskrimineerib vene rahvusest inimesi kõige rohkem, aga paistab et see on tõsi. Minu vanavanaisa oli sakslane see teeb minust nüüd Natsi?? Sõda oli ammu ja ega sõdurid kui sellised polnud juu süüdi, ikka juhid kes andsid käske.Või see suhtumine tuleb et põlvest põlve kantakse negatiivset suhtumist vene ravusest inimeste suhtes? Nojah saan aru, on palju vene rahvusest inimesi kes ei oska Eesti keelt ja kui isegi oskavad ei kasuta seda, minuga tuleb vene rahvusest inimene rääkima, räägin mina eesti keeles ja tema vene keeles ja mõlemad saavad tegelikkuses üksteisest aru, vähemalt suhtlustasandil.

Ma tean Vene rahvusest inimesi kes on rohkem Eestlased kui teie!!!

Nii kes ennast puudutatuna tundis see ütleb mis ütleb mind see endast välja ei aja.

Kui ma sellise teema eest Banaani siit saan eks see ajab kohe naerma:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin foorumis on enamus 10-13 aastased, mida sa ikka ootad? Vaata eelmist postitajat, tüüp raudselt ei teagi, mis see tähendab ja ajab nihukest juttu suust välja. Väga-Väga haige ikka.

Ma modede asemel lükkaks kõigile 10 aastastele e-herodele aastase banaani peale, ehk selle ajaga tuleb mõistus koju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stenkaa, ega ikka ei ole küll. Neid trolle on igas vanuses, Imelik on 16, Riks on 17, Richard on 12 jne(lihtsalt näited trollidest). Trollida vastu ei anna teha midagi kahjuks, neid on igas foorumis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mm.. mõnes mõttes on see tõsi jah, kuid ma tean ühte Sampi foorumit, nii kui keegi trollima hakkab, bannitakse 7 päevaks ära, kui tagasi tuleb, on nad palju rahulikumad, kui uuesti trollivad, saavad järjest pikemalt ja pikemalt. Rangemat korda siis järelikult vaja vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mm.. mõnes mõttes on see tõsi jah, kuid ma tean ühte Sampi foorumit, nii kui keegi trollima hakkab, bannitakse 7 päevaks ära, kui tagasi tuleb, on nad palju rahulikumad, kui uuesti trollivad, saavad järjest pikemalt ja pikemalt. Rangemat korda siis järelikult vaja vms.

 

see on vabaaja foorum mitte samp, tajur.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kes siis veel aru ei saanud, ma tõin lihtsalt NÄITE, et seal ollakse rangem ja trolle ka kohe vähem.

 

Sellega ei saavuta enam midagi siin. Sellist asja oleks pidanud juba alguses kasutama aga nüüd voolab kogu aeg mingeid tajureid siia sisse.

 

Dock, ma tänan, et ma sul meeles olin. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siin foorumis on enamus 10-13 aastased, mida sa ikka ootad? Vaata eelmist postitajat, tüüp raudselt ei teagi, mis see tähendab ja ajab nihukest juttu suust välja. Väga-Väga haige ikka.

Ma modede asemel lükkaks kõigile 10 aastastele e-herodele aastase banaani peale, ehk selle ajaga tuleb mõistus koju.

 

Ma lükkaks sulle banaani tead kuhu, kõva mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin siis foorumis ringi ja avastasin endalegi üllatuseks et siin foorumis on ikka väga haige suhtumisega lapsed. "Meiser" teema oli seal, et siis lasi vist üle myss´i vms, aga mis Toimub???

Kuradi värk teil sellega on et ta vene rahuvusest??? Isver mis Rassistid siin koos on, sõimate inimest rahvuse alusel? Ma ei tahtnud uskuda küsitlust mis andis andmeteks et meie Riik diskrimineerib vene rahvusest inimesi kõige rohkem, aga paistab et see on tõsi. Minu vanavanaisa oli sakslane see teeb minust nüüd Natsi?? Sõda oli ammu ja ega sõdurid kui sellised polnud juu süüdi, ikka juhid kes andsid käske.Või see suhtumine tuleb et põlvest põlve kantakse negatiivset suhtumist vene ravusest inimeste suhtes? Nojah saan aru, on palju vene rahvusest inimesi kes ei oska Eesti keelt ja kui isegi oskavad ei kasuta seda, minuga tuleb vene rahvusest inimene rääkima, räägin mina eesti keeles ja tema vene keeles ja mõlemad saavad tegelikkuses üksteisest aru, vähemalt suhtlustasandil.

Ma tean Vene rahvusest inimesi kes on rohkem Eestlased kui teie!!!

Nii kes ennast puudutatuna tundis see ütleb mis ütleb mind see endast välja ei aja.

Kui ma sellise teema eest Banaani siit saan eks see ajab kohe naerma:D

 

venelased on meile palju kurja teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei tehta vahet tiblal ja venelasel lihtsalt

 

Täiesti õige.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaatasin siis foorumis ringi ja avastasin endalegi üllatuseks et siin foorumis on ikka väga haige suhtumisega lapsed. "Meiser" teema oli seal, et siis lasi vist üle myss´i vms, aga mis Toimub???

Kuradi värk teil sellega on et ta vene rahuvusest??? Isver mis Rassistid siin koos on, sõimate inimest rahvuse alusel? Ma ei tahtnud uskuda küsitlust mis andis andmeteks et meie Riik diskrimineerib vene rahvusest inimesi kõige rohkem, aga paistab et see on tõsi. Minu vanavanaisa oli sakslane see teeb minust nüüd Natsi?? Sõda oli ammu ja ega sõdurid kui sellised polnud juu süüdi, ikka juhid kes andsid käske.Või see suhtumine tuleb et põlvest põlve kantakse negatiivset suhtumist vene ravusest inimeste suhtes? Nojah saan aru, on palju vene rahvusest inimesi kes ei oska Eesti keelt ja kui isegi oskavad ei kasuta seda, minuga tuleb vene rahvusest inimene rääkima, räägin mina eesti keeles ja tema vene keeles ja mõlemad saavad tegelikkuses üksteisest aru, vähemalt suhtlustasandil.

Ma tean Vene rahvusest inimesi kes on rohkem Eestlased kui teie!!!

Nii kes ennast puudutatuna tundis see ütleb mis ütleb mind see endast välja ei aja.

Kui ma sellise teema eest Banaani siit saan eks see ajab kohe naerma:D

 

Venelased pole eraldi rass, nad on eraldi rahvus, aga kui arvestada sellega, et venelastel on ebanormaalselt madal IQ siis jah, me võime neid arvestada rassina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Venelased pole eraldi rass, nad on eraldi rahvus, aga kui arvestada sellega, et venelastel on ebanormaalselt madal IQ siis jah, me võime neid arvestada rassina.

 

Ma juu ütlesingi et nad ikkagi rahvus, aga rassistlik suhtumine on see siiski kui rahvuse alusel kelelgi kallal tõmmelda, ega rassist pole ainult kui sulle ei meeldi mustanahalised inimesed vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venelased pole eraldi rass, nad on eraldi rahvus, aga kui arvestada sellega, et venelastel on ebanormaalselt madal IQ siis jah, me võime neid arvestada rassina.

 

ükskõik, mis järelduse sa teed rahvuse/rassi põhjal, näitab seda, et sa oled rassist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nojah rohkem oli seal Eestlasi küll kohal jah.Vene rahvusest inimesed mässasid pronksõduri pärast ja siis Eestlased läksid asjaga kaasa:D

 

Lollid olid, et läksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Stenkaa, ega ikka ei ole küll. Neid trolle on igas vanuses, Imelik on 16, Riks on 17, Richard on 12 jne(lihtsalt näited trollidest). Trollida vastu ei anna teha midagi kahjuks, neid on igas foorumis.

 

Tra vajutage X kui ei meeldi midagi, krdi lasteaed...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.