Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PalamusePlay komuun

Soovitatud postitused

Meil on siin Koduleh http://pplay.eu/ (foorum) suht elav on :)

 

ja siin siis meie serverid :

 

188.92.161.7:27010 >> PalamusePlay Knife [O]nly --- --- Eesti esimene knife only muideks

188.92.161.38:27035 >> PalamusePlay Public server

188.92.161.28:27090 >> PalamusePlay Surf server

 

Knife serveris on pluginad mida saab kasutada admin hook ja grap , respawn on ka ! iganädalane top1 saab admin (nädalaks)

Public severis on võimalus SMS-i saata vip ja admin jne

Surf servers SMS võimalus vip+admin+immu

 

 

Ja lähiajal lisanduvad siia Deathrun , Deathmach vb midagi veel :)

 

Tulge mängima ja olge lõbusad:d:d


banner.php?prem=1&pic=gt&ip=212.7.7.78:25555

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teema pealkirjas viga sees, "PalamusePlay kommuun"

 

Vaatan knife serveri üle ja pubis ma nkn pelan :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
see ei ole eesti esimene knife olnud ! Eesti esimene knife mis oli kuulus mulle nimega karvaste knife arena nii ,et ära soga siin.

 

Okei , igatahes hetkel eesti esimene .. ja ma arvan et sul olid seal mingi 35hp mapid jne .... pluginad ei usu et sellised nagu mul...

 

mul euroopa knife server ainult et eestis + ka_acer maps ja ka_deagle jne jne pluginad on ka õiged.

 

---------- Post added 03-02-11 at 16:19 ----------

 

Okei , igatahes hetkel eesti esimene .. ja ma arvan et sul olid seal mingi 35hp mapid jne .... pluginad ei usu et sellised nagu mul...

 

mul euroopa knife server ainult et eestis + ka_acer maps ja ka_deagle jne jne pluginad on ka õiged.

 

ära pahaseks saa nüüd :DD:D:


banner.php?prem=1&pic=gt&ip=212.7.7.78:25555

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

KnoxY_ joo vähem :D

 

---------- Post added 07-02-11 at 11:23 ----------

 

[/color]bump,

 

---------- Post added 07-02-11 at 11:24 ----------

 

bump, !!!!

 

---------- Post added 07-02-11 at 11:49 ----------

 

Tryin :D


banner.php?prem=1&pic=gt&ip=212.7.7.78:25555

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüdseks on meie knife server pluginate ja muu poolest täielikult valmis ning ootab inimesi ( soovitatavalt eestlasi ) mängima. Serveris võib tihti näha mängima pro-knifereid, kas siis mind või tüüpe nimega: KADIRSTYLE, PriesT kes on välismaalased, kuid oskavad teid kindlasti aidata erinevates knifinguga, selle põhitõdedega ning nippidega aidata, nad on ühtlasi ka serveri administraatorid.

 

Teiseks lükkasime me käima nö "Adminikonkurssi", see tähendab et foorumis on eraldi "Administraatori avalduste" alafoorum, kuhu saate postitada oma avalduse saamaks adminiks, kas siis ühes, kahes või koguni kõigis meil hetkel olevatest public serverites, milleks on: Public(gun-Pubi), Surf ning Knife only server. Kellel soovi ja huvi minge lihtsalt foorumisse, otsige sealt õige teema ( eespool mainitud ), lugege läbi avalduse postitamise juhis ning postitage enda avaldus selles juhises nähtavate punktide järgi.

 

PS! avalduse saavad teha ainult need, kellel on steam ning kes on selle avalduse postitamiseks eelnevalt meie foorumis registreerunud. Edu teile kõigile!!!!

 

---------- Post added 24-02-11 at 11:03 ----------

 

Nüüdseks on meie knife server pluginate ja muu poolest täielikult valmis ning ootab inimesi ( soovitatavalt eestlasi ) mängima. Serveris võib tihti näha mängima pro-knifereid, kas siis mind või tüüpe nimega: KADIRSTYLE, PriesT kes on välismaalased, kuid oskavad teid kindlasti aidata erinevates knifinguga, selle põhitõdedega ning nippidega aidata, nad on ühtlasi ka serveri administraatorid.

 

Teiseks lükkasime me käima nö "Adminikonkurssi", see tähendab et foorumis on eraldi "Administraatori avalduste" alafoorum, kuhu saate postitada oma avalduse saamaks adminiks, kas siis ühes, kahes või koguni kõigis meil hetkel olevatest public serverites, milleks on: Public(gun-Pubi), Surf ning Knife only server. Kellel soovi ja huvi minge lihtsalt foorumisse, otsige sealt õige teema ( eespool mainitud ), lugege läbi avalduse postitamise juhis ning postitage enda avaldus selles juhises nähtavate punktide järgi.

 

PS! avalduse saavad teha ainult need, kellel on steam ning kes on selle avalduse postitamiseks eelnevalt meie foorumis registreerunud. Edu teile kõigile!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.