Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Esimene edit mul ;D (vaadake sisse)

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Arenguruumi on. Ära lihtsalt neid mõttetuid effekte keset klippi kasuta.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõni effekt on isegi hea, aga ära kasuta frapsi! :( See lägib ja parem tee startmoviega ;).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma olen ise teinud 45-ga ja graafikaga üpris rahule jäänud, aga 100 on väga hea (pead arvestama et see teeb siis sul 100 pilti sekundis ja 1 pilt võtab 1.4MB ruumi)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma olen ise teinud 45-ga ja graafikaga üpris rahule jäänud, aga 100 on väga hea (pead arvestama et see teeb siis sul 100 pilti sekundis ja 1 pilt võtab 1.4MB ruumi)

 

mu sõbrad ütlesid et tee 800jaga :D

 

EDIT: 500 mitte kaheksasajaga lol.


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mu sõbrad ütlesid et tee 800jaga :D

 

Need "sõbrad" tahtsid su cstrike kausta ummistada vist :)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ära kasuta frapsi.

CS-is on record süsteem täiesti olemas.

 

konsooli: startmovie fps 99

ja hakkab pilte tegema.

Pärast lisad kõik pildid videodub-i ja ta convertib selle .aviks

Siis võtad sony vegase lahti ja lisad effectid jne.

 

Hetkel kui hinnata sinu videot, siis see oli ikka väga kehv :D

video tõksus.. oleks võinud olla sujuvam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Kui teed startmoviega, siis paned fpsi cs-is 90, virtualdubis 30 ja sony vegases paned pärast playback rate kolme kordseks lihtsalt. Seda ütlesin neile targutajatele, kes ilmselgelt ei ole varem muuvimeikimisega tegelenud.

2. Klipp on mõttetu - ära kunagi enam midagi sellist frapsiga tee ning ära mitte kunagi kasuta selliseid kaasa pandud effekte. Lahe said killi, kuid milleks peab ekraan virvendama hakkama. Algajate puhul võib öelda, et lihtsuses peitub ilu. Lihtsalt muuda värve tulevastes klippides jne.

3. Kvaliteet on jube. Vanasti vaatasid youtubest klippi ja mõtlesid, et ah, see on youtube. Tänapäeval kannatab ka youtubest paremaid videosid vaadata. Proovi tulevastes videodes kvaliteeti parandada, kuid ma usun, et see muutub üsna kardinaalselt, kui sa lähed üle frapsi pealt nn. startmoviele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

V6tan kuulda.:) muide, mul juba 1 uus klip kus recordmoviega oli 500 fps, sõbrad rääkisid et nad teevad samamoodi.. vaatab, teen selle vegases ära ja oleneb kuidas välja kukub, kui tuleb sitasti teen selle 90 ja kolmekümnega.


2zhjc5l.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee kohe 90-ga parem, kui sul väga palju kõvaketta ruumi on siis võid ju 500-ga teha, aga kas on mõtet ühe sekundi kohta 500 pilti? Pmt siis 1 minut klipp tuleks sul 30k pilte, 1 pilt on 1,4MB, see teeb ~40GB :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
V6tan kuulda.:) muide, mul juba 1 uus klip kus recordmoviega oli 500 fps, sõbrad rääkisid et nad teevad samamoodi.. vaatab, teen selle vegases ära ja oleneb kuidas välja kukub, kui tuleb sitasti teen selle 90 ja kolmekümnega.

 

No tegelikult on asi nii, et inimese silm eristabki kõige rohkem 60 kaadrit sekundis, ehk fps 60. Vahest saad sa aru ainult siis, kui sa oled terve aeg mänginudki fps 90nega või 100ga ning siis lähed üle 60nele, kuid muidu tundub kõik normaalne. Jutuga jõuan välja selleni, et fps 90nel ja 500jal ei ole enam mitte mingisugust vahet, peale selle, et 500ga kulub sul 10 korda rohkem aega klipi valmis saamiseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.