Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Free Tehingute Orjamine

Soovitatud postitused

SUPERVIP
sa lmfao ise orjad ja kerjad mod thomaselt et tema sind orjaks.

mis kuradi orjapõlvlane sa oled ?!

 

miks see postitus vajalik oli hoia enda teemat korras seal koguaeg mingi m6lisemine käib ning kas keegi keelab tal küsida orja?


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dragon dagger teeksid? steelini on tehtud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kle nahhju uffs!

ise orjad siin teiste eest ja saadad mulle pm et ma sind orjaksin?

laku panni mees.

nagunii oli kellegi teise kasutaja kellelt said tellimuse ja mina peaks treenima et sa saaksid tehingu?

noh jah et ma saaks kaa aga ikkagi sa saaksid niisama tehingu :S

MÕTETU CHEATER , JAGABA TEISTE INIMESTE KASUTAJA KONTOSID KES ON TAL TAHTNUD ET TA TREENIKS.[TAHTIS ET TEMA EEST TREENIKS]


minu_banner.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kle nahhju uffs!

ise orjad siin teiste eest ja saadad mulle pm et ma sind orjaksin?

laku panni mees.

nagunii oli kellegi teise kasutaja kellelt said tellimuse ja mina peaks treenima et sa saaksid tehingu?

noh jah et ma saaks kaa aga ikkagi sa saaksid niisama tehingu :S

MÕTETU CHEATER , JAGABA TEISTE INIMESTE KASUTAJA KONTOSID KES ON TAL TAHTNUD ET TA TREENIKS.[TAHTIS ET TEMA EEST TREENIKS]

 

 

Ning kas tal on keelatud enda kasutajale orja osta(nii tehingu kui ka raha eest)

 

Mina olen küll lasnud tehingute eest orjaiatel teha asju endal, ning sinu väitete põhjal ta tahtis sind tellida oma klientile, sell juhul paluksin tõestust


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
türa sa mod thomas paugud ? kao nahhuj juba , oled nii kõva mees . vaaaau . parm nh

Vaata kõigepealt ennast, kiisu.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

torso ? voidi kindad, saapad ja melee helmi teeksid ? midagi neist teeks ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.