Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Epic pure.

Soovitatud postitused

Vist tegi uue jah :D Minu arust, kui ma koolis käisin, siis ma küll "eesti keel" väikse tähega ei kirjutanud? Rahvused on väikse tähega :D Ja "Sina" on suure algustähega, keegi ei ole siia targutama tulnud ;) Oota äge, Sa väidad, et see ourmusic polegi Sinu msn? :D Huvitav küll, kes kasutaja mulle müüs siis? Du vend või sõber äkki? :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tegelikult on ägepure scammer ja saate acciga 100% üle. Usun Lifferit ja tõestus on ju selgelt näha ka.

Offtopic, keeled on väikese tähega :)

 

Kuule sina , kui ta on teistel acce ostnud , kas ta on teisi üle lasknud ostmise ajal?

Vaevalt,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tegelikult on ägepure scammer ja saate acciga 100% üle. Usun Lifferit ja tõestus on ju selgelt näha ka.

Offtopic, keeled on väikese tähega :)

 

Raisk, peab siis eesti keele õpetajale kulbiga vasta päid ja jalgu tõmbama, mingi vahvli kodanik teab temast ka rohkem ;ZZZZ

/ cancelda mu 60€ pakkumine ära, liffer tegi selgeks kui pointless on osta seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

et lahkarvamust ei tekiks, inimestega, siis vahepeal üritas ägepure seda müüa, ja mingi imelik tüüp lisas teda msni, ning tegid mingi diili ja ägepure läks teamwieveriga TEMA arvuti, peale seda diil tühistati ja sai 1-2 korda kasutaja lukku pantud, nüüd nädalake on vaikkus kuna võtsin ise tagasi, ja ägepure saab ise ka recoverida, kui kasutaja ostis minult, siis sai 1-2 korda tema recoverida, niiet pole hullu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei soovita osta, sest selle kasutaja ostis "ägepure" ehk siis "ourmusicisourfreedom" kasutajalt "Mihkel" Mihkel ise pole scammer, aga selle ägepurega isiklikud kogemused olnud, ja nüüd lasi arvatavasti panna sõbral selle acci müüki, ja võtab tagasi. Kui endal acc läks, siis tegin IP pildi, lasin model ära kontrollida (kui ma ei eksi, oli see Dumpy) ja ütles, et sellist IP'd kasutab ägepure, seepeale mees hakkas kohe tagasi ajama. Seega 100% scamm!

Ise ostsin kasutaja "V Mili V" ehk siis "Soulja Jr"

 

 

Kui ma ei eksi, siis olen talt ka päris ammu üle saanud.

 

Musicisourfreedom - nimi kevin? vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis ajast msnid on asjad?

 

Mis need on siis elusolendid? :O


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.