Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

KASSAKI pin shop!!! (USALDUSVÄÄRNE)~!!!!! hind 3EURI.3.5EURI

Soovitatud postitused

SUPERVIP

pinnid:austraalia omad

stock:0 kui scammi süüdistus on tagasi võetud hakkan uuesti myyma

 

ALGHIND:3EURI

 

msn:kassakiorjandus@rps.ee või pm

 

PS:KUI OSTAD PINNI JA EI KIRJUTA SELGITUSEKS P2P PIN JA OMA VAHVLI ACCOUNTI VÕI MSNI NIME SIIS VÕTAN SEDA KUI ANNETUST NING PINNI TE EI SAA

 

vaheljuhtub olukordi kus sisestan pinni kauem 1-3h kuna pinnid ei tööta sellega peate arvestama

 

ette annan nendele kellest mul rohkem tehinguid ja modetele(ka usaldusväärsetele)

 

Hind:3Euri(muutuv)

(soovitud hind)

 

Tehingu viis:Swedbank,rate sold,paypal

(Hanspangaga, ühispangaga, mingi muu)

 

Sinu andmed: [ KOHUSTUSLIK TÄITA, MUIDU LÄHEB LUKKU]

Sinu nimi:Rudolf Kasper Naruski

Maakond:Harjumaa

Linn:Saue

E-mail:Kaspernaruski@hot.ee

Msn:kassakiorjandus@rps.ee


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hind:

(soovitud hind)

 

Tehingu viis:

(Hanspangaga, ühispangaga, mingi muu)

 

Sinu andmed: [ KOHUSTUSLIK TÄITA, MUIDU LÄHEB LUKKU]

Sinu nimi:

Maakond:

Linn:

E-mail:

Msn:

 

Olgu olemas või locked 24H jooksul.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Olgu olemas või locked 24H jooksul.

 

olemas!!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma mainiks veel kord igaksjuhuks, et ma ostan 2 tükki täna kui müüb

 

---------- Post added 24-01-11 at 21:43 ----------

 

ei saa siit mitte midagi. lubati suure suuga ja kirjas et stock 2 aga ei ole mitte essugi...

 

See igas teemas samamoodi juba, mitu päeva proovin juba :D sittagi ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

PIDAGE MEELES , seda mida ütlen viiendal real!!!!

 

---------- Post added 26-01-11 at 18:08 ----------

 

yks inimene juba eksis antsin andeks rohkem ei anna!!!


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
mingi annetust ei ole, kui vajaliku asja pole selgituses ja sa pinni ei anna, siis saadad lihtsalt raha tagasi, mitte mingi kuradi annetus. vb olen huvitatud pinnist

 

Kui sulle see reegel ei meeldi ära osta minult kuid see reegel oli/on ja jääb

 

Etkel pinnid j2lle otsas


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Umbe reegli vend mõni,võta või jäta aga selline annetus sinu arust on karistatav veel siiski seadusepoolest,olgu kas seal on selgitus või mitte,aga kui pics proof olemas vestlusest siis saab alustada ikka menetluse :) Good luck for you

 

ei kuna msn history v6ibolla k6ik v6ib toimuda, aga minul teemas kirjas, et minu reegel on see kui ostad ja sa seda rikud siis on seadus ka minu poolel


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei kuna msn history v6ibolla k6ik v6ib toimuda, aga minul teemas kirjas, et minu reegel on see kui ostad ja sa seda rikud siis on seadus ka minu poolel

 

aga no kui ta kannab sulle 3€, paneb vale selgituse ja sa talle pinni ei anna, on tal täielik õigus panna sulle negatiivne tehing.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.