Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

18hrs straight fishing

 

~600k xp

works great


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Küsimus siis selline, et miks kurat see Epicboti thread siin veel lahti on?

Kõik ju kirjutavad et sellel keylogger jah on saanud hacki.

Ise sain kah nüüd tänu epicbotile hackitud. Laupäeval kasutasin teda natuke ja täna öösel oli keegi ameerika IPga sees käind ja kõik asjad ära võtnud.

Scriptid no jah sellel head, aga võik selle teema siit maha võtta ja teha uus et EPICBOT ON IGAVENE SITT.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

logimisega oli mingi probleem umb 30 minutit..

l2hen sisse peale seda probleemi... k6ik funkab tipp topp

 

 

 

 

 

 

aint 46 milli on pangast puudu..

mu oma viga,pohhui :D

see on ka kahtlane et isegi viimased ruunid on pangast tuuri lastud...milleks see vajalik oli


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
tra endal läks skilleril 30m :S

 

praegu?


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra endal läks skilleril 30m :S

 

mu s6bral läks ka t2na 40m , tänu epicbotile... ise kasutasin ka seda , kuid vahetasin koheselt pw ära kui kuulsin et ta oli oma raha 2ra kaotanud.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kasutan ka epicbot'i .

 

Bank ~59m Bank pin peal

Aga see kasutaja mis peab panema seal on suvakas kasutaja ja pw . .D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lasen sellega juba mingi 15 päeva boti , mingit probleemi pole. Mul pole pini peal pangal ja kõik raha kõik runed alles ainult asju tiksub juurde.

Kõik scriptid töötavad proovitud juba , Smelter funkab Al-Kharidis. Mmm ja rohkem nagu pole midagi muud erilist leidnud , teeb kõik kiiresti ära ja ilma vigadeta.

 

Anyways see , et te ajate mingit jura välja , et scammib jms on puhas jura.

EpicBotiga käinud sees mitmes kasutajas kus on ikka lademetes asju kust mida võtta.

 

Edit: Okei , nii vaatasin epicboti foorumi läbi ja seal pole mingeid vingumisi , et kasutaja scammitud vms.

Kui olete scammi saanud siis see ei ole kohe kindlasti nemad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lasen sellega juba mingi 15 päeva boti , mingit probleemi pole. Mul pole pini peal pangal ja kõik raha kõik runed alles ainult asju tiksub juurde.

Kõik scriptid töötavad proovitud juba , Smelter funkab Al-Kharidis. Mmm ja rohkem nagu pole midagi muud erilist leidnud , teeb kõik kiiresti ära ja ilma vigadeta.

 

Anyways see , et te ajate mingit jura välja , et scammib jms on puhas jura.

EpicBotiga käinud sees mitmes kasutajas kus on ikka lademetes asju kust mida võtta.

 

Edit: Okei , nii vaatasin epicboti foorumi läbi ja seal pole mingeid vingumisi , et kasutaja scammitud vms.

Kui olete scammi saanud siis see ei ole kohe kindlasti nemad.

 

Ega nad ei jõuagi paari päevaga kõike acce cleanida.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://forum.epicbot.com/showthread.php?4451-I-ve-seen-Complaints-about-EpicBot-in-other-Forums.&p=29868#post29868

 

No okei , postitasin uue threadi seal selle kohta eks näeb mis vastused tulevad.

 

 

Edit : Sealt on piisav vastukaja tulnud sellele , et EpicBot ei hacki teie accounte ja testisin Eset Nod32'ega kas ma leian sealt mingit viirust.

Mul ei leidnud midagi , see on lihtsalt bs teie poolt. Kui te olete kasutanud oma "Powerboti" siis te võite tõesti oma accountidest ilma jääda.

Ja nagu seal Administraator ütles " Those people that were hacked were using ANOTHER free bot. NOT OURS. We are an anti-scam community. We stop scammers before they get to you. Do NOT use any other bot but ours and you will be 100% SAFE!

 

We can make more MONEY by selling you PRO bots than by stealing your accounts. THINK ABOUT IT!

 

 

Avage google ja "Gho$t + runescape hacking"

 

We are legitimate. Ask all 10,000+ other members,they will tell you this "

 

 

http://www.powerbot.org/vb/showthread.php?t=624021&page=1 , siit saate oma vastused miks te olete hackitud lol.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul töötavad kõik .

 

Fm paneb pange ainult :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.