Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Wilderness and Free Trade Will Return!

Soovitatud postitused

VIP

Tra, ma räägin, peaks laskma ennast külmutada kaheks päevaks. Cartmanile seltsiks aastasse 2525.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muide, duel arenal pidavat olema kaks glitchi, üks mingi unlimited hp glitch ja üks unlimited spec glitch. Kui keegi saab nendest teada, siis võiks siia teemasse ka postitada :) (või mulle PMda)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah kõik kohe pmivad sulle, kui midagi teada saavad.. kes sa oled enda arust?

 

Loogiline, et ei pea aitama. Lihtsalt, ma pakkusin välja võimaluse teha nö. heategu. :)

Niikuinii ju tulevad need glitchid välja 1-2h pärast FT tulekut, sest nii mõnigi kindlasti kasutab neid ja nendest pidavat kohe aru saama.

 

Ma võin näiteks teile öelda, et SoL-ga on glitch see, et kui on spec off fight, siis saab enne duel screeni speccida SoL-ga ning dueli ajal siis on see 50% melee absorbtion boonus olemas. Ise leidsin selle, ma kahtlen, et väga palju inimesi teab seda (vähemalt foorumites pole küll näinud kedagi seda mainimas).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Loogiline, et ei pea aitama. Lihtsalt, ma pakkusin välja võimaluse teha nö. heategu. :)

Niikuinii ju tulevad need glitchid välja 1-2h pärast FT tulekut, sest nii mõnigi kindlasti kasutab neid ja nendest pidavat kohe aru saama.

 

Ma võin näiteks teile öelda, et SoL-ga on glitch see, et kui on spec off fight, siis saab enne duel screeni speccida SoL-ga ning dueli ajal siis on see 50% melee absorbtion boonus olemas. Ise leidsin selle, ma kahtlen, et väga palju inimesi teab seda (vähemalt foorumites pole küll näinud kedagi seda mainimas).

 

Oota nagu, enne kui fightima hakkan, panen SoLi speci peale? Ja siis fighti ajal lititakse mulle 50% vähem sisse?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oota nagu, enne kui fightima hakkan, panen SoLi speci peale? Ja siis fighti ajal lititakse mulle 50% vähem sisse?

 

Enne kui duel screeni avad. Ja siis peab kiirelt reeglid n shit panema ära, kuna üks minut kestab kokku ainult ju. Aga jah, -50% siis niikaua kuni see spec kestab :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi teab täpset kellaaega mil see update tuleb ?

 

Pakun et Inglismaa ajas 12.00 ehk meie ajas 14.00.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

MA NUTAN! NII NALJAKAS! :D:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IRWWW @Video!! :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, et siin peab ikkagist mingi konks olema. Runescape väga palju vaeva näinud, et RWTst(Real World Tradest) lahti saada ja nüüd järsku lihtsalt tuuakse tagasi?

 

jup :D neil olid hull kohtu teemad ju, et neid bot accounte tehti varastatud crediit kaartidega p2p...ja üldse nii palju oli scammi tänu selle milli müümisele :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma arvan, et siin peab ikkagist mingi konks olema. Runescape väga palju vaeva näinud, et RWTst(Real World Tradest) lahti saada ja nüüd järsku lihtsalt tuuakse tagasi?

 

mina arvan, et jaxeks ei oleks seda hääletust teinud kui tal poleks olnud kindel plaan see tagasi tuua ning ilma konksuteta,jaxeksi kasu peitub selles, et mängijaid tuleb juurde ning milli müümise vastu pidi olema neil uus süsteem


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et jagexil on mingi targem advokaat olemas, et kui peaks RWT vastu kohtu asi tulema, siis on advokaadil ette näidata asitõendid, et mängija ise vastutab jne. Et nagu jagex on teinud kõik selleks, et kasutajad ei tegeleks RWT-ga. Ja kui tegeleb, siis vastutavad mängijad ise, mitte jagex.

Selleks asitõendiks võib vägavabalt olla kodulehel mingi väike ToS leht wildi kohta (Terms of service) või ingames enne wildi minekut see väike kast, kus on tekst sees, et wild on ohtlik koht.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

checkige runescape fast polli selle free trade kohta.

Seal on "Giving / receiving a high value item" See tähendab, et ühelt mainilt teisele raha kandmine on lubatud.

Aga müümine ei ole.

Ma arvan, et piisab sellest, kui lähed kusagile second floori mõlema kasutajaga ja enne trademist ütled: Giving all my items to my other account, because playing with that other account.

 

Ja kui nad jälgivad seda trade, siis nad kindlasti uurivad, kas enne trade on midagi räägitud ka, et miks siuke raha on üle kantud teisele kasutajale.

 

+

Nad on sellega kindlasti arvestanud, et peale 1 veebruari hakkavad RS GP-d liikuma ühelt kasutajalt teisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.