Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The Wilderness and Free Trade Will Return!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

f2ped ei saa täieliku free staikimist , jaxeks ei anna täieliku free staikmist f2pedele, kuna f2p saavad boonusena ültse staikimise (ennem polnud f2pedel ültse duel arenat)

 

Kui juba sellest siin kirjutatud siis vabandust

 

 

staikimine-duel arenal raha peale duelimine


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
üks konks on f2pedele sees, jaxeks ei anna täieliku free staikmist f2pedele, kuna f2p saavad boonusena selle duel arena (ennem seda f2pedel ei olnud kes ei tea)

 

Kui juba sellest siin kirjutatud siis,

 

srry:(

 

Mida sa ajad? Õpi kirjutama äkki?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mida sa ajad? Õpi kirjutama äkki?

 

kui sul midagi tarka õelda ei ole siis pane oma loll suu mulk kinni

 

ajan seda mida runescape.com foorumites moderaatorid väitavad


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sina üldse hoia mokk maas.

 

Mis see sinuse ültse puutub?

 

ja sa ei tule ütlema mida ma tegema pean


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jätke moka jutt moderaatori tööks.

Teil ei ole mingit õigust siin kedagi paika anna.

See on vabavestlus siin ja kõigest mis on seotud freetrade/wild/staking on lubatud rääkida.

Isegi oletada, kui selle taga on faktid nagu runescape foorumi moderaatori ütlused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Selline küsimus tekkis et,kui kõrgele võib tõusta dfs hinnd ja bandos tasset?Ja kummal suurem väärtus on?

 

Hetkel langevad mõlemad..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Selline küsimus tekkis et,kui kõrgele võib tõusta dfs hinnd ja bandos tasset?Ja kummal suurem väärtus on?

 

 

Mõtle nüüd peaga.

Kui praegu tapad wildis kellegi dfsiga ära, siis dfs kaob lihtsalt mängust ära --> dfse jääb vähemaks, kui neid juurde ei saada.

Kui old wildis tapad kellegi dfiga ära, siis dfsi saab see mängija, kes selle venna ära k0b --> dfse ei kao mängust enam ära, neid tekib aja jooksul juurde = hind langeb.

kõigi asjadega nii


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui sul midagi tarka õelda ei ole siis pane oma loll suu mulk kinni

 

ajan seda mida runescape.com foorumites moderaatorid väitavad

 

Ära haugu tattnokk.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtle nüüd peaga.

Kui praegu tapad wildis kellegi dfsiga ära, siis dfs kaob lihtsalt mängust ära --> dfse jääb vähemaks, kui neid juurde ei saada.

Kui old wildis tapad kellegi dfiga ära, siis dfsi saab see mängija, kes selle venna ära k0b --> dfse ei kao mängust enam ära, neid tekib aja jooksul juurde = hind langeb.

kõigi asjadega nii

 

Siiski hinnad tõusevad kuna raha on suhtselt palju mängus. Hetkel oli see raha teatul isikutel aga free trade hakatakse mille jälle müüma, kõigil on siis palju raha ja kõik tahavad midagi osta. Palju ostjaid = Hind tõuseb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Huvitav palju rahvast 1. veebruaril sisse tuleb.

sama palju kui täna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

aga mis kell see siis tagasi tuleb ?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.