Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kas panna ise Windwos 7 peale?

Küsimus

küsimus siis selline et tellin endale arvutit ja siis seal saab valida ,et kas seal pannakse arvutile Windwos 7 raha eest peale või siis paned ise selle peale.

Asi aga selles et seal tahetakse mingi 30euri selle eest et nad selle peale panevad.

et kas oleks siis mõtet see ise peale panna või võin ma ise midagi perse keerata nii et see pärast ei lähegi tööle?

et kas kellegi kogemusi et kui raske seda teha on?

 

oleks tänulik vastuste eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

See, et sa midagi seal perse keerad, on vähevõimalik. Windoosat pole raske peale panna. Asja vahe on preagu selles vast, et nemad panevad originaalwindowsi sulle peale ja 30euri on originaali eest päris hea hind, aga sa arvatavasti paneksid ise piraadi peale. Kui nad aga küsivad lihtsalt 30 euri paigaldamise eest, et plaadi pead ise anyways ostma, siis parem pane ise. Win7-installimisel pole midagi rasket, esmasel paigaldamisel vaja lihtsalt osata inglisekeelt.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

siis paigalda ise irv , osta 30euri eest endale kommi vms parem


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

see on pmst sama et viskad plaadi sisse, klikid paar asja ja windows teeb ülejäänud töö ära :D

IMO peaks nii olema, pole ise installinud, aga jah inimesed on öelnud nii vähemalt.

:D

ma lasen ise juba sulle 5 euri eest peale :D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
see on pmst sama et viskad plaadi sisse, klikid paar asja ja windows teeb ülejäänud töö ära :D

IMO peaks nii olema, pole ise installinud, aga jah inimesed on öelnud nii vähemalt.

:D

ma lasen ise juba sulle 5 euri eest peale :D

 

jap nii ongi, mingi valid arvutikeele paned mingi nime ja vist paned kellaja ja kuupäeva ja siis ootad :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Eino pmst, kui sa juba sellise küsimuse esitad, siis ma soovitan sul ikka seal panna.

Olen lugenud küll neid juhtumeid, mis Win 7-me algajate paigaldamisel on tulnud.

Kuigi Vista ja Win 7-me intsallid juba nii kergeks tehtud, et ei pea BIOSe jms asjadega jamama. Plaat sisse ja desktopilt saad juba hakata installima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ise pannud endale Win7 peale, mitte mingit probleemi ei tekkinud küll.

Ma veel tirisin netist, pidin crackiga jamama veits.

Sul on plaat, paned arvutisse -> install -> olemas.

30 euri säästad...


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Erkz

lol , ma 12, lasin endale ise w7 peale, tõmbasin alguses w7 faili siis plaadile, burnisin ära seal panin tagasi sisse googlest registry code ja opsti w7 peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.