Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

iPod/iPhone/iPad ehk iOS üldine teema

Soovitatud postitused

VIP

Kuna foorumis viimasel ajal silma hakanud, et nii mõnelgi iPod, iPhone jne siis tuli mõttesse teha selline teema. Siin saab siis üldiselt iOS seadmeid puudutavatel teemadel juttu puhuda.

Millist seadet ise omate, on tekkinud probleem millele otsite lahendust, millised applicationid meeldivad kõige rohkem jne, kõik see jutt sobib siia teemasse.

 

Alustuseks, endal 4. generatsiooni iPod touch. Ja rääkides pisut ka appidest siis Orkut võiks Facebookist õppust võtta ja ka mingi appi valmis teha, hetkel mobiilne versioon suhteliselt ebamugav minusilmis.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas keegi on ise ka applicationi teinud?


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei oska kommenteerida, kas siin forumis keegi on ise mõne rakenduse teinud. Igatahes nende rakenduste arendamist piirab kindlasti asjaolu, et vajaminev Xcode programm on saadaval vaid Maci jaoks. PC'de peal arendamiseks saab kasutada Flashi või mõnda muud arendustarkvara, ent kui on soov testida rakendusi erinevate seadmete peal, ning panna need App Store'i müügile, siis saab seda teha vaid läbi Xcode'i.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Windowsile on saadaval programm: MobiOne Designe Center

 

Ma ei tea kuidas kodeerida seda nii, et näiteks "kustutamis" nupp seal kustutama panna jms..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal 2g ipod touch 4.2.1, lollipeaga panin peale, ei saa nüüd jailbreakida ega downgradeda. Ise olen apple asjadega kuris(iphone, ipod ainult:D). Suht paljusid iphone jailbreakind:). Kui vajate abi pm mind.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Skate-i on parimaks kaaslaseks iPod shuffle. Hea pisike, pole ekraani jne mis põrutuse korral kergelt puruneks ja taga on hea klamber millega seda riietele kinnitada. Viimaseks ka muidugi soodne hind teiste iPodide ees. Endal 2. generatsiooni shuffle, muusika kuulamiseks eelistan rohkem kui touchi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal on iPhone 3G väga rahul, tohhuja appe on ka peal;)

Apple produktid, super!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Endal 2g ipod touch 4.2.1, lollipeaga panin peale, ei saa nüüd jailbreakida ega downgradeda. Ise olen apple asjadega kuris(iphone, ipod ainult:D). Suht paljusid iphone jailbreakind:). Kui vajate abi pm mind.

et sa teaks siis jailbreak t66tab l2bi ohutus protokollide keelamise, millega tuleb kaasa protsessori yle kuumenemine...

sry t2pit2htede p2rast, ma olen ubuntu livecd peal praegu

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

iPad ka pärast aastast ootamist siis lõpuks eestis müügil.

http://www.imarvutid.ee/et/shop/kat/ipad

Kusjuures hinnad polegi kõrgeks aetud.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Eile siis tuli uus iPad ka välja. Päris mahedad uuendused tehtud kiiruse osas. Lähemalt saab lugeda http://www.apple.com/ipad/

 

iOS 4.3 versioon väljastatakse ka varsti. Ise ootan kõige rohkem Home sharingu funktsiooni, saab pc pealt meediat iPodile maha mängida üle wifi.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et sa teaks siis jailbreak t66tab l2bi ohutus protokollide keelamise, millega tuleb kaasa protsessori yle kuumenemine...

sry t2pit2htede p2rast, ma olen ubuntu livecd peal praegu

 

Ise tunned ju kui soojaks läheb asi, nii et.. ohutu ju?

 

Endal iPod Touch 3G 32gb. Mingi 14gb on vaba ruumi, mussi on umbes 10gb eest ning mänge ka korralikult :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.