Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Koer banned ?!

Soovitatud postitused

Tervist, mina olen Koer foorumist, tuli migni vana acci pass meelde..

Küsimuseks siis, et mille eest ma huvitav banned olen rofl? Tulen täna ja login sisse, vaatan banned, reason scammer... Tahaks siis teada keda ma scamminud olen ja mida ma scamminud olen, tahkas mingit tõestustki näha vähemalt lol? Tore näha, et lasteaed pulti on pandud, ega siis mingeid reegleid või norme ju täitma ei pea..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Lol ? Küsimus on siiski, et mis teema on mu kasutajaga Koer?

Mitte ühtki tõestust või kaebust mu kohta ei ole, kuid ikkagi olen scammer, mis jutt kallid lapsed? Ma ei küsi seda mida teie arvate, vaid miks mu kasutaja lambist banned on, kui ma pole pool aastat vähemalt siin foorumis ühtegi tehingut teostanud, ainult lugenud :D? lollus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ei viitsi teile isegi selgitada, miks selle accoundiga milles ma praegu olen, tehingutega lood nii on. Ei näe asjal mõtet ;)

Anyway, tahaks lihtsalt siiralt teada, et miks ikkagi mu kasutaja banned on? EI, ma ei ole mitte ühegi tasuta tehingut kellegile pannud ega ka ise saanud.

Seega ootaks mingisugugist tagasisidet juhtkonnalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kahju, et sa enam kaua ootama ei, ma ütlen sulle miks...

Minul sai ootamisest kõrini ja teatasin Gabrielile, et sa oled mind scamminud, saatsin talle proofi ja muu vajaliku ning olemas. Ehk siis, sa lasid mult kasutaja üle, saatsin sulle PMi mille sisu oli pmst "mis toimub kasutajaga?", tükk aega oli möödas, endiselt sa ei vastanud kuigi, jõlkusid sa foorumis ringi. Ära tule unbanni nuruma, scammerite kohta on banned listis.(Kui sa seda teksti üldse näed, tavaliselt sa ju ignoneerid mind)

Lol ? Küsimus on siiski, et mis teema on mu kasutajaga Koer?

Mitte ühtki tõestust või kaebust mu kohta ei ole, kuid ikkagi olen scammer, mis jutt kallid lapsed? Ma ei küsi seda mida teie arvate, vaid miks mu kasutaja lambist banned on, kui ma pole pool aastat vähemalt siin foorumis ühtegi tehingut teostanud, ainult lugenud :D? lollus

 

Ja sa veel julged küsida mis teema on? Mis tunne sul oleks kui Moderaatorid/Administaatorid sind täiega ignoksid?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Muidugi 6 erinevat inimest panid sulle lampi neg. tehingu. Imesta parem miks su praegune account banned ei ole.

 

Ma panen ka sulle sõpradega lampi negatiivsed tehingud, bannime su siis ära? Ilma tõenditeta ei tehta mitte midagi, kui sa pole veel aru saanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.