Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Uus cc

Soovitatud postitused

VIP

Uus cc siis, pole minu oma, kuid supernormal rahvas koos jnejne, need kellel amuuri või mingi muu cc-st kopp ees, näiteks pole mingi hulle reegleid jne kui amuuris, saab vabalt olla ja normaalsete vendadega juttu ajada

 

MC Fallos


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

keegi pole kedagi kickinud ...


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kui sa just mingi Est kata, aka 12aastane pole :D käisid amuuris k6igile pinda, siis tulid sinna chatti, siis said vb ja kohe kicked .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Räägite,et Amuuritigeris on lapsed kuid vaadake kuidas te ise käitute?Pidevalt teete ühekordseid accounte,et saaks meelitada inimesi enda CC-sse.Lmao,see on veel lamedam kui Amuuritigeri Cc ning lisaks ise kutsute ja kõiki kickite kohe välja kes tulevad Amuurist..mis mõttega te siis reklaamite Amuuris..kui te ei lase inimesi sissegi.Ütlen vaid seda,et teie Cc ei saa kunagi Amuuritigeri taoliseks selletõttu,et te näete nii hälvikutena välja!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

hahahhahaha!!! See Mc fallos on mingi 10 aastane tatt ju. Ütles mulle Moron siis ma seal veits tõmblesin teistega(ei ropendand) siis ütles, et kui möliseda tahad siis mine amuuri ma ütlesin, et ega amuur ainus chat ei ole siis küsis tuled targutama ka veel, ütlesin nojaa ning sain kicked. Vinge. :D

 

Kui muud teha pole, siis võib sinna mölisema minna.. :)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.