Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Roby legaalse acci päevik !

Soovitatud postitused

Mul on üks küsimus. Kas on mõtet peale igat levelit lisada pilt? Sinu päevik muidugi, aga et respecti saada, kui Sind see muidugi kotib, siis pane kasvõi iga 5 levelit tagant. Muidu kena Dung juba, minu jaoks peavalu hetkel, kuigi juba saan aru sellest. :) Edu edaspidiseks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma ei tea minu arust oled sa lihtsalt varas ,kes müüb oma acci ja siis tõmbab tagasi.Ma ei saa aru kuidas sellesse siin foorumis nii lihtsalt suhtutakse ja selle 80$ eest sa võiks lasta kellegil end koolitada ,kes õpetaks sulle piltide lõikamise selgeks.:nose:

 

tra sa doonor ajad, kui sulle midagi ei meeldi, ära roni siia teemasse, piltide lõikamine, eitea kustotsast need halvasti lõigatud vms? swiftkitis pildistatud ju...


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sa doonor ajad, kui sulle midagi ei meeldi, ära roni siia teemasse, piltide lõikamine, eitea kustotsast need halvasti lõigatud vms? swiftkitis pildistatud ju...

doonor või mitte aga sina oled varas ja sa tead seda ise kh muidu sa ei närvaks siin ja ega ma ei ronigi siia enam!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingid tysonid hüppavad siin. Ma nägin piscatory juures teda selle accoundiga miningut bottimas. Hiljem ta tunnistas ka saeda, sellest möödas ~1 kuu. Midagi ei tea, siis stfu.


Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

110109131951.png

 

jepjep lasin botiga miningu mingi 40lt 60le vms, reportige kui tahate, mul poh :D:D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mida sa sokid? irv

110112163954d.png


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

sold to gold4rs for 50$ , varsti kunagi t6mban tagasi , siis m2ngin ja myyn j2lle edasi :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sold to gold4rs for 50$ , varsti kunagi t6mban tagasi , siis m2ngin ja myyn j2lle edasi :D

 

Kuidas nad sult acci teist korda ära ostsid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.