Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nullist alates ise kodulehe tegemine.

Soovitatud postitused

VIP

Tere.

 

Kindlasti olete ise ilusaid kodulehti teinud jne.. Eriti lihtne on internetst võtta template ja ainult vaja kiri ja paar pilti ära vahetada, et saada ilus koduleht. Aga sellel on suur aga.. sisimas sa tead, et see koduleht ei ole sinu tehtud :(

 

Nüüd mõtlesin tõsiselt hakata algusest ise tegema lehti.

Kasutan .css abi ka, kuna ilma selleta ei saaks pooli asju teha :D

Kodulehe tegemiseks kasutan Photoshop cs3 ja dreamweaver cs3-e.

 

kodulehe arenemist saab jälgida lehelt:

uuendused.png

 

http://www.minuleht.tk/

 

Preview:

leht1.png

 

Ainuke asi mis ei ole minu tehtud on tausta pilt.

Arvatavasti on see ajutiselt, kuna leht tundub kuidagi liiga tume :D

 

 

 

Kogenumad progrejad soovitage mida lisada, mida muuta jne. Kõik soovitused on oodatud.

Ära ei ütleks ka abi.. näiteks koodi riputamine siia, mida võiks lisada jne.

 

:)

 

Kodulehest:

Plaanis on lisada vasakule ja paremale äärte reklaamid vms.

Ainuke hyperlink töötab "Estileht". Kõigepealt teen esilehe täiesti valmis, siis saab kergelt teised lehed ka valmis teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kodulehele sai lisatud siis fixed sidenav. Viskasin sinna suvalised reklaamid mis ma reporter.ee-st, delfi.ee-st leitsin.

Delfist võtsin esimese uudise ka, et näha mis moodi see sidenav töötab, kui uudist alla kerid.

Lisasin ka scroll text, aga vist loobun sellest.. algselt oli see mõeldud selleks, et üht auku täita, aga hiljem sain niipalju targemaks, et sain augu ära täidetud ja see scroll text on siiani jäänud. :D

 

edu,

 

tänud.

 

EDU...

.tk saidiga sa ei saavuta midagi, jäta oma koduleht pooleli, osta endale deomeen ja siis tee edasi. Keegi ei käi nendel .tk saitidel. Get over it.

 

lol?

Ma tegin .tk sellepärast, et te saaksite live jälgida kuidas leht on edasi arenenud.

Minu tulevikuplaan on firmadele kodulehti valmistada.

 

Olen ka ise teinud, aga html ja notepadiga. Päris paras purakas on seda ikka ehitada .

 

Edu, hoian teemal kindlasti silma peal . :)

 

Tänud. Hoia ikka. :) Plaanis igast erinevaid style lehti aretada.

 

Mis mootorit kasutad ?

Dreamweaver CS3 ja Photoshop CS3

 

---------- Postitused liidetud 16:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:30 ----------

 

sidebar vajab veel parandamist.. panin praegu tähele, kui teil on väiksem reso kui 1366x768 siis on see subnav teil keset main box-i. Parandan selle kohe ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

uudise teks liiga väike ja headeris liiga plaju reklaami ühe koha peal

 

---------- Postitused liidetud 16:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:51 ----------

 

ja võiks nii teha et tausapilt püsiks paigal et ei liiguks kaasa

 

---------- Postitused liidetud 16:55 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:54 ----------

 

aa seda ka kui reklaami panen oma kodulehe siis ikka ka reklaamile link kah mitte oma kodulehe suunav link ikka reklaami asukoha link

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
uudise teks liiga väike ja headeris liiga plaju reklaami ühe koha peal

 

---------- Postitused liidetud 16:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:51 ----------

 

ja võiks nii teha et tausapilt püsiks paigal et ei liiguks kaasa

 

---------- Postitused liidetud 16:55 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:54 ----------

 

aa seda ka kui reklaami panen oma kodulehe siis ikka ka reklaamile link kah mitte oma kodulehe suunav link ikka reklaami asukoha link

 

Uudiste tekst on ajutine. Selleasemel hakkavad jooksma rohkem pildid kodulehtedest ja natuke ka teksti.

Reklaam on sinna ka ajutiselt pandud :D.

Taustapilt ongi kohapeal.. Ainuke mis kohapeal seisab on sidebar (vasakul, seal kus on reklaam).

 

Kuna need reklaamid on pandud ajutiselt, siis ma ei pea neid õigesse kohta suunama :D, kuna keegi ei maksa mulle selle eest, et need seal seisavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Värvid ei sobi kohe üldse kokku. Samuti kasuta selle liikuva teksti jaoks midagi muud, kuna hetkel on see väga nõme ning jõnkusb.

Abi: http://remysharp.com/demo/marquee.html (Jquery pead kasutama)

 

Soovitus: Kui tahad head kujundust, kasuta samu värve. Näiteks on väga huvitav teha nii, et taust nt #000000, siis sisu border on #080808 ning sisu taust on #252525, see annab sellise kena tulemuse (Need värvid on suvaliselt valitud, loodan, et said näitest aru)

 

Menüü lingid: Kasuta tavalist pildi tausta ning lisa need tekstid sõna otses mõttes tekstina. Säästab laadimiskulu + kiirem muudatusi teha kui näiteks .psd ära kaob.

 

Sisu: Palun! Palun! Kasuta teist fonti. See tekst on hetkel liiga väike! Näiteks hea valik oleks 10/12px Verdana.

 

Header: Ei sobi üldse lehega kokku, ole loovam.

 

Soovitus: Muretse endale kohe domeen, pärast vähem jama sul endal + õpid hostingu staffi kasutama paremini ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise teinud..

Vbulletini oma.

Aadressi ei avalda ( Privaatne )

Kuju c4 Java mobile oma =)

 

Väga ilus


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tean, et värvid ei sovinud kokku.. ega ei osanud eriti hästi sobitada kah siis.

marquee võtsin ära, kuna see on pointless.. ja ma mõtlesin küll juba smooth marquee peale, aga ei viitsinud jännata.

Menüü lingid jäävad hetkel :P

jah, ma ei leidnu mingit head fonti ja panin suvaliselt.. Tänud, et tuletasid meelde loetama fondi jälle.

Header oli 5 sekundiga tehtud ja ei sobinud jah.

 

Hostinguga oskan ümber käia.

 

Muidu mine vaata uuesti kodulehte, uuendasin :)

Kuidas nüüd meeldib?

 

 

Ja mul küsimus, seal kus on kirjas: Vajad reklaami? ja tuleb rida reklaame..

 

Mis moodi ma saaks selle panna nii, et ta seisaks kõigil vaatajatel nii nagu minul?

mul on reso 1366x786..

 

Kellel on reso 1024x786 siis neil on see reklaam keset ekraan..

 

Ma arvan, et mul on midagi .css muutmata.

 

Code:

#subnav {
background-color: #FFFFFF;
width: 215px;
float: left;
margin-left: auto;
margin-right: auto;
position: fixed;
}
#subnav #banner {
background-color: #CCCCCC;
width: 215px;
height: 300px;
position: fixed;
}

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://viewlike.us/ - Testimiseks

 

Aga muidu proovi postion:fixed; ja siis paned kuhu tahad. Samuti proovi kas teha fixed width või kasuta protsente.

 

---------- Post added 01-12-10 at 23:01 ----------

 

http://www.w3schools.com/Css/pr_class_position.asp


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

No kuidas kommenteerid järgmist lehte?

http://www.minuleht.tk või kliki pildile

leht1.png

 

Loodan, et parem kui ennem :D

Kirjutage veel kriitikat, mis võiks paremini olla.

 

Seal kus on kirjutatud Veebilehed, sinna tahan nagu midagi juurde lisada, aga ei tea mida.. Ehk soovitate, kust leida igast pilte? (Nt, kui olen juba nii hea, et saan avaliku lehe teha, siis headerisse tahaks ikka vast mingi inimese pildi panna)

 

 

PS! Kes ütlevad, et jäta pooleli, sa oled nii koba, siis neile ütlen: Jah olen koba, kuid julge peale hakkamine on pool võitu ja need asjad mida ma olen läbi teie kriitiku selgeks õppinud, ei jookse mul mõõda selga maha.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suhteliselt algeline leht ütleks.

Ja ka värvid on koledad, IMO .

Kui edu sulle siis.


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

blogin siia veits:

Vahepeal olen juurde õppinud php/mysql-i.

Alguses arvasin küll, et php on nagu hiina keel, aga tegelikult on asi väga lihtne ja php süsteemis on nii palju võimalusi, et ei jõua kõike ära kasutadagi :)

 

Töötan ka ühe teise projektiga, mis võtab oma aja.

 

Pean kurvastama teisi, kes tahtsin niiõelda mu arengut jälgida, kuid ma õpin veel ja tulevikus tahaks teid ka millegiga üllatada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.