Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida Teie tahaksite?

Soovitatud postitused

tuntud liikme embleem tagasi, siis võiks selline süsteem tulla scammeritele et nad saavad "Scammer" embleemi, mitte banni, ban ei muuda midagi, aga see embleem paneb nii mõndagi scammerit raha tagasi maksma et see embleem ära saada ?

 

E: vana theme ka tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tuntud liikme embleem tagasi, siis võiks selline süsteem tulla scammeritele et nad saavad "Scammer" embleemi, mitte banni, ban ei muuda midagi, aga see embleem paneb nii mõndagi scammerit raha tagasi maksma et see embleem ära saada ?

 

E: vana theme ka tagasi.

 

Ja Pehlakule banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kellelgi on negatiivne antud, siis see võiks kuidagi märkavam olla, et nagu kuidagi väga tume ja bolditud punane vms. Need protsendid on väga märkamatud imo, ma pole neid kunagi pmst tähele pannud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui kellelgi on negatiivne antud, siis see võiks kuidagi märkavam olla, et nagu kuidagi väga tume ja bolditud punane vms. Need protsendid on väga märkamatud imo, ma pole neid kunagi pmst tähele pannud.

 

 

Võiks jah nagu mingi punane hüüumärk olla tehingute kõrval vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

 

...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võiks jah nagu mingi punane hüüumärk olla tehingute kõrval vms.

Rohem Warne. ( see tähendab rohkem aktiivseid modesid )

Iga inimene saaks ise oma teema pealkirja muuta.

Rohkem Embleeme ( tuntudliige jne.. ) ( et ainult annetajad ei saaks embleeme, et teised saaks kah ilustava,kaunistava embleemi )

 

Rohkem ei tule hetkel meelde.

 

 

This would be awesome

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Official middleman-e oleks juurde vaja.

Scammereid on liiga palju juurde tekkinud seoses free trade-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Official middleman-e oleks juurde vaja.

Scammereid on liiga palju juurde tekkinud seoses free trade-ga.

 

Neid tekkis just hiljuti ju. Sunparty, Tanel ja Gabriel.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Juhtkond võiks scammerite teemadele rohkem pühenduda.

 

Just. Kui mingi tüüp laseb kellegi üle, tehakse teema kohe, aga moderaator kontrollib selle üle alles mingi nädal hiljem, kui see tüüp on suutnud veel inimesi üle lasta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hmm.. scamm teema koha pealt ütleks nii palju, et mina isiklikult ei taha teha scammer teemat. Ütlen ausalt, mul on häbi teemat teha ja seal suvaliste arvamusi lugeda. Viimased korrad kui olen scammi saanud siis olen Moderaatorile lihtalt tõestuse priivaat sõnumiga saatnud. Palju kiirem ja tõhusam kui oodata ja lugeda teiste arvamust scamm teemas.

 

Aga teemasse, mida ma tahaks..

Kõik on tulekul nagu lubati, OMM/MM süsteem - tuleb, uued Moderaatorid - tuleb, hoiatamine rangemaks - tehtud. Kõik on olemas I quess.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm.. scamm teema koha pealt ütleks nii palju, et mina isiklikult ei taha teha scammer teemat. Ütlen ausalt, mul on häbi teemat teha ja seal suvaliste arvamusi lugeda. Viimased korrad kui olen scammi saanud siis olen Moderaatorile lihtalt tõestuse priivaat sõnumiga saatnud. Palju kiirem ja tõhusam kui oodata ja lugeda teiste arvamust scamm teemas.

 

Aga teemasse, mida ma tahaks..

Kõik on tulekul nagu lubati, OMM/MM süsteem - tuleb, uued Moderaatorid - tuleb, hoiatamine rangemaks - tehtud. Kõik on olemas I quess.

 

Mina küll pole aru saanud, et hoiatamine rangemaks tehtud on. Kui oleks, siis ju trollid oleks banned..?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult läks hoiatus süsteem ammu rangemaks, teema oli isegi, et selline uuendus on tulnud ja Moderaatorid on karmimad nüüd aga võibolla on nad vaikselt ära unustanud selle juba. Eks ootame uusi Moderaatoreid, vaatab siis kuidas asjad lähevad.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

vahvli see tagus nö teema vahetus vöiks tulla sutsukeseks mingi uus maby :P


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.