Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Hardstyle, Hardcore jms

Soovitatud postitused

VIP
Olen rääkinud sellel teemal Ruthlessiga, kuna nüüd tuli meelde, et olen sellist artisti varem kohanud. Ruthlezz ise tuli sellest, et jooksutan ehk sellist kommuuni nagu "RuthlezzGaming"? Teen ise nimes täiendusi ja mis see sinu p*rset torgib, millise nimetuse all mina midagi teen? Ma esimest korda teen midagi üldse ja kohe kukud sedasi kraaksuma. Ma tean et ma teen vigu ja mul on palju veel õppida ja kõike veel, kuid see et mina newfag olen, ei tähenda, et sa minust paremat suudaksid. Kui suudad, tõesta seda. Thera käest olen uurinud uute lugude liikumist ja lubas mind posted hoida. Edasine selline arutelu HOIA MINU PMi või siis profiili kommentaariumisse, aitäh!

 

Igatahes, siit tuleb midagi teemasse.

Qlimax 2012 Year Movie!

 

mis kuradi qlimax 2012 year movie:D:D:D

 

täiesti mõttetu vend oled, kriitikat ei taju, kohe hakkad lõugama, samasugune Fireattackiga(ei viitsi seletada teemat), mis üldse jagad enda mixe kui kriitikat ei kannata.

Osa juttu ka jumalast väljamõeldud.(võid tõestuseks saata pilte kirjavahetusest mu PMi)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mis kuradi qlimax 2012 year movie:D:D:D

 

täiesti mõttetu vend oled, kriitikat ei taju, kohe hakkad lõugama, samasugune Fireattackiga(ei viitsi seletada teemat), mis üldse jagad enda mixe kui kriitikat ei kannata.

Osa juttu ka jumalast väljamõeldud.(võid tõestuseks saata pilte kirjavahetusest mu PMi)

Sinule ei ole ma kohustatud midagi tõestama. Kui reaalne vajadus selle järele on, küll ma teen seda. Muide, selline räige mahategemine on ebatolerantne. Ma saan kriitikast aru, kuid pole eriti ilus uustulnukat kohe vastu seina puruks vajutada, eks?

Ma olen küll uus ja alles õpin, arenen ning otsin vastavat identiteeti oma tegemisele, kuid see sinu lähenemine oli veidi liig.

Besides, kui sulle ei meeldi, vaata eemale. Qlimax 2012 year movie lisasin selleks, et kuna enamikele ikkagi läheb peale selline aftermoviede teema, siis neile ehk meeldiks vaadata/kuulata. Mine tärista oma möla mujal ning ära trashi teemasid. Nagu ma ütlesin, kui tahad, trashi mu PM'i, mitte teemasid.

 

Ja et liiga trashivaks see lambipostitamine ei saaks, siis lisan midagi mõnusamat ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sinule ei ole ma kohustatud midagi tõestama. Kui reaalne vajadus selle järele on, küll ma teen seda. Muide, selline räige mahategemine on ebatolerantne. Ma saan kriitikast aru, kuid pole eriti ilus uustulnukat kohe vastu seina puruks vajutada, eks?

Ma olen küll uus ja alles õpin, arenen ning otsin vastavat identiteeti oma tegemisele, kuid see sinu lähenemine oli veidi liig.

Besides, kui sulle ei meeldi, vaata eemale. Qlimax 2012 year movie lisasin selleks, et kuna enamikele ikkagi läheb peale selline aftermoviede teema, siis neile ehk meeldiks vaadata/kuulata. Mine tärista oma möla mujal ning ära trashi teemasid. Nagu ma ütlesin, kui tahad, trashi mu PM'i, mitte teemasid.

 

Ja et liiga trashivaks see lambipostitamine ei saaks, siis lisan midagi mõnusamat ka.

sa kurat vaata ennem video pealkirja ka kui tuled siis rääkima midagi...

 

http://www.youtube.com/watch?v=4Z_NeOfvF_E

 

//midagi väga vana ka

http://www.youtube.com/watch?v=l7kgpQ4WoVw

 

Sorry, et topelt, aga kas tegemist on Silver Adoviga? Tuntud vana paypal scammerina.

Muudetud liikme k4x'i poolt

Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu ma offtopicus enne mainisin, tembeldab mind petturiks ^

Mul tekib selline tunne, et tegemist on eelnimetatud vennaga ehk just seal teiselpool ekraani, kuidagi eriti vastumeeli on see mees just Hardstyle valdkonnas, kus ma alles värskelt maid avastan... Adoviga oli aga nii, et tegemist oli hardstyle haiga rohkem.

Igatahes, minu esimene üritus seljataga, olen väga rahul ja foorumist ei tule keegi seda kogemust oma idiootsustega ära rikkuma! :3

 

Vähe tempokamat biiti kaa :)

 

Ja veidi commerciali ka, mis siis kuldplaadi auhinna võitis eile! :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu ma offtopicus enne mainisin, tembeldab mind petturiks ^

Mul tekib selline tunne, et tegemist on eelnimetatud vennaga ehk just seal teiselpool ekraani, kuidagi eriti vastumeeli on see mees just Hardstyle valdkonnas, kus ma alles värskelt maid avastan... Adoviga oli aga nii, et tegemist oli hardstyle haiga rohkem.

Igatahes, minu esimene üritus seljataga, olen väga rahul ja foorumist ei tule keegi seda kogemust oma idiootsustega ära rikkuma! :3

 

Vähe tempokamat biiti kaa :)

 

Ja veidi commerciali ka, mis siis kuldplaadi auhinna võitis eile! :)

 

Lugesin su tekstid läbi ja lihtsalt naersin, millist iba sealt tuleb. :D:D

 

Et offtopic poleks.

 


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Team Green oli parem:D

 

[video=youtube;mJtTo-CL2JY]http://www.youtube.com/watch?v=mJtTo-CL2JY


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

duubel


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

[video=youtube;-9lDPmwcy3Y]

 


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gooooood


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

viimase aja lemmik

See mõnus lugu jap.

http://www.youtube.com/watch?v=S1_hLMwLAlw

[video=youtube;t-zrNKLFe8Q]http://www.youtube.com/watch?v=t-zrNKLFe8Q

veel mürinat teile


Mama,just killed a man, put a gun against his head, pulled my trigger, now he's dead,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
imo noisecontrollersi parim lugu

NC kuldajastu kuulus sinna 08-09 jne, kui tulid Shreek, Revolution is here, CTRL ALT DEL, yellow minute jne


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.