Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

delete

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis mõttes sa üldse võrdled Bieberit Gagaga? Viimane on geenius, ta kirjutab kõik oma laulud ise, erinevalt väga paljudest teistest tuntud artistidest. Ta on reaalselt vallutanud kõik tabelid ja ka moemaailma. Mitte, et ma mingi hull fänn tal oleks, aga teda ei tasu küll dissida. Bieber on lihtsalt mingi nolk, kes on "kuulus" sellepärast, et mingid algkooli plikad minestavad kui teda näevad või temast kuulevad.


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://brainz.org/news/50-most-popular-women-web/2592/

 

7. koht ütleb kõik ära.

 

Aitäh Ttimmyle ! :D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis mõttes sa üldse võrdled Bieberit Gagaga? Viimane on geenius, ta kirjutab kõik oma laulud ise, erinevalt väga paljudest teistest tuntud artistidest. Ta on reaalselt vallutanud kõik tabelid ja ka moemaailma. Mitte, et ma mingi hull fänn tal oleks, aga teda ei tasu küll dissida. Bieber on lihtsalt mingi nolk, kes on "kuulus" sellepärast, et mingid algkooli plikad minestavad kui teda näevad või temast kuulevad.

 

segi sittusid end? gaga ja geenius? gaga toodab paska. 10x ennem kuulaks bieberi ja cody simpsoni duo singlit, kui mõnda lady gaga crappi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
segi sittusid end? gaga ja geenius? gaga toodab paska. 10x ennem kuulaks bieberi ja cody simpsoni duo singlit, kui mõnda lady gaga crappi.

 

Ise tegid teema ja ei taju enam beati.

on retard -.-


:cheers:doh:cheers:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

gaga offcorse parem kui biiber


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ou äkki peaks uue alateema tegema nimega "BiiBeR" ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõlemad mingid tühikargajad imo. haters gonna hate


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Phaze, see on sama nagu võrrelda parmu maailma ilusaima naisega. Antud juhul siis J.Piider on parm.

 

Biiber on lihtsalt selline mõttetu vend, ta ei tea isegi mis on Saksamaa ning kõnnib vastu klaasust. Ta on lihtsalt nii ennast täis ja ei taju reaalsust enam. Kõik mida ta teab ongi see, et 12 aastastele tüdrukutele läheb ta hästi peale. Sa võid ju vastu vaielda, ma ei ütle seda, et sulle ei tohi meeldida biiber aga siis ära näita seda välja! Sa teed ennast ise narriks, kui ütled kellegile, et sulle meeldib biiber. Nuff sayd.


————————————————————————————

STEAM r000z | ORIGIN Wolfpuppyx

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Phaze, see on sama nagu võrrelda parmu maailma ilusaima naisega. Antud juhul siis J.Piider on parm.

 

Biiber on lihtsalt selline mõttetu vend, ta ei tea isegi mis on Saksamaa ning kõnnib vastu klaasust. Ta on lihtsalt nii ennast täis ja ei taju reaalsust enam. Kõik mida ta teab ongi see, et 12 aastastele tüdrukutele läheb ta hästi peale. Sa võid ju vastu vaielda, ma ei ütle seda, et sulle ei tohi meeldida biiber aga siis ära näita seda välja! Sa teed ennast ise narriks, kui ütled kellegile, et sulle meeldib biiber. Nuff sayd.

 

mulle ei meeldi biiber. aga gagat ei kannata üldse. gaga toodab kõige ehedamat paska, mida maailm eales kuulnud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

gaga on parem. igal juhul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Justin Bieber Oli Biider

Biider aga väike Siider :D

 

Mõlemad bull shit :D

 

enamiks kes ytlevad et biider tahavad tema asemel olla/kadstavad

iskiklikult kadestan kaa vaata palju cashi tuleb ja naise ..

aga gaga parem ikkagi :D


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
enamiks kes ytlevad et biider tahavad tema asemel olla/kadstavad

iskiklikult kadestan kaa vaata palju cashi tuleb ja naise ..

aga gaga parem ikkagi :D

 

12-14 aastaseid ei saa naisteks nimetada


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.