Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Elu Fort Carsonis [24/7 ] Kvaliteetne, pidevad uuendused. VAATA SIIA! Kampaania.

Soovitatud postitused

Hey, '' folks.. ''.

 

Tutvustan teile siis üht väikest, kuid eestikeelset ja mõnusat, elamiskõlblikku linna Fort Carson kus kogu kupatuse kõrval oli ka suur kasiino, milles saab isegi mängida. Et näha seda ise, lihtsalt tule.

Räägime siis ka autodest, ja majadest.

Kuna meie server alles sai püsti, pole meil palju maju ja otsustasime, et miks mitte teha ühte, '' kampaaniat. '' Niisiis, nüüdsest 5 esimest kes registreerivad ja näitavad et nad on viisakad ja sõbralikud, ehk abivalmis, saavad omale auto või maja. Teeme ka kvaliteetseid parkimiskatusealuseid hoovidesse, seega neid saab ka tellida omaniku käest ( tema nimi on Daniel_Alfonso, et ma ei unustaks seda mainida :D ). Pealegi meie serveris pole nii et, on hiiglasuured summad, vaid liikvel on imenatuke raha - ainult mõni paarkümmendtuhat. See pole üldse vähe, sest meie kõige odavam auto maksab 600$, kuigi sportauto ning kiireim auto Buffalo maksab hoopistükis 32,000$. Raha saab teenida paljude viisidega, kuid nendest kõige efektiivsem on kalastamine, millest räägin pärast rahalises teemas.

Adminnidest - Meil on ainult 2 adminni 6 mängija peale - Omanik ja John Witshu, kes on siis serveri suurim annetaja. Kuigi me vanused pole just kõige suuremad, oleme me sõbralikud ja viisakad ja võtame asja tõsiselt. On olnud meil juba paljusid teisigi serverid, näiteks CS 1.6 server kus me saavutasime rekordi 16 kohta täis korraga juba esimese 2 päevaga. See oli suur õnnestumine ja hea näide meie käitumisest ja olemisest.

Rahast siis nagu lubatud -

Meie serveris ei olegi vaja palju raha, et kohe rikkuriks saada. Piisab täitsa ainult mõnest tuhandest et olla rikas - aga ära mõtle et seda on siis lihtne teenida! Pärisrahast - Saab annetada, võimalik osta endale mängusisest raha sellega, ja paketid saab küsida omaniku käest.

Fraktsioonidest - Meil on peaaegu KÕIK fraktsioonid vabad. Politsei on küll võetud aga sellegipoolest omaniku poolt - ta saab kõike kontrollida kõige tähtsamas organisatsioonis serveris. Meil on paar gängi ja mafia, lähem info serverist endast.

Kokkuvõtteks - Meil on üks tore väike server väikses külas väikse mängijaarvuga. Oskame hästi roleplayd, ja kes ei oska on alati olemas adminnid, kes võivad õpetada. Tule sisse ja kasvõi PROOVI, lihtsalt proovi, ja vaata, kas just MEIE oleme sulle sobilikud.

 

IP on meil 80.79.113.40:7777

 

Lugupidavalt,

EFC.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis serveri IP on ? :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

VIllage Fort Carson RP skript peal.. soovin edu serveriga & buggide fiximisega, kuna neid on üpriski palju.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks - seda /logi buggi ei ole näinud sest endal kasutaja registreeritud. See parandatud järgmises versioonis.

 

PS meil EI ole bugge, kui on siis väiksed ja need on ALATI parandatavad.

 

SAMP ise on üks suur bug, mis tähendab, et sa seda parandada ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
SAMP ise on üks suur bug, mis tähendab, et sa seda parandada ei saa.

 

win


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

GM on hea, nagu ma tean. Me tegime Glenniga vFCRP ja kasutasime seda GMi. Päris kaua. Oli vaid ajaküsimus kuna mingi "ajugeenius" selle ära tõlgib ja siis serveri teeb. :D

 

Edu sulle jah buggidega, sest buggid ei tähenda vaid kirjavigu. Esialgne arvamus on mul igatahes selline, et sa ei oska suurt midagi selle serveriga teha.. Proovida võid ikka ja edu.

 

Kus siin need pidevad uuendused olnud on, ma küll ei näe kui aus olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
haha, ma olen selle GMi tegemisel kaasa aidanud, ja ma ütlen ausalt. See on sitt GM. Kasuta tavalist GTA RP'd ja vii see fort carsonisse. Sest see GM on BUGHOLE :) No Offence

 

Ja huvitav kes sa siis oled? Ma olen kaasa aidanud GMiga, tean kellel veel ligipääs oli, ja sa ei peaks seda au endale võtma. Vb sa oled EFC'l aidanud midagi teha selle GMiga. Ja te olete suutnud selle tõesti korralikult per*e keerata. Firmad mendimaja ees jms. Sa oled tõesti super scripter vist...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
haha, ma olen selle GMi tegemisel kaasa aidanud, ja ma ütlen ausalt. See on sitt GM. Kasuta tavalist GTA RP'd ja vii see fort carsonisse. Sest see GM on BUGHOLE :) No Offence

 

Irw, GTARP on veel hullem.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

bs, juelz pole kaasa aidanud GMi tegemisse. Mingi tühikargaja kes väidab ainult et on. GM ise on väga hea, pmst, buge on, loomulikult, kuid kui GM oli minu kasutuses, siis ma teadsin täpselt kus mis bug on ja kuidas seda ignoreerida, niiet server jooksis bugfreelt. Praegu tuleb mingi vend kes tõenäoliselt ei jaga midagi skripti ülesehitusest ja ei oska buge ignoreerida, karta on et ära upub nendesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aa, siis oli kellegil teisel see sama GM? Sest alles ma kellegil aitasin LOL ? Ja seal oli sitaks bugge, ja raha on seal kusjuures ilgelt easy teha :D

 

 

 

Mis sa mängid RP serverites Rahapärast?

Kui nii siis tunnen kaasa.

Peaksid Hakkama RP serverites RPmasiis tead miks neid RP serveriteks Kutsutakse. :)


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.