Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Konsooli sõda

Soovitatud postitused

Sony on siiski hulk maad üle microsoftist, andke andeks.

 

mul pole kumbagi, seega olen erapooletu aga kui neid hakata võrdlema, siis .. haha jeah. pigem ma maksan paari kilo kommide raha peale ja saan kvaliteet kaupa, kui hakkan mingi plastmasskarbiga jamama


Kliki signale, et vaadata mu IRL Blogi !

fruityloops.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõde on see, et tuleb suureks kasvada, tööle minna ja siis ostad mõlemad ongi rahu majas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõde on see, et tuleb suureks kasvada, tööle minna ja siis ostad mõlemad ongi rahu majas.

 

Nicely done! Ja nii ongi!


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMG !!!! NIIÄGE TOPIC !!!!!!!!!!!!!!!!!

1st post "xbox ftw"

2nd "ps3 ftw"

3rd "ps3 ftw, xbox sucks"

 

Nii, kus point ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma pole ise kummagi kasutaja, kuid kui osta ja valida, siis ilmselt võtaks PS3, kuna PS1-te ja PS2-te kasutanud ja rahul olnud, siis on tõenäosus suur, et jään ka PS3-ga rahule. Aga kuna pole Xboxi puutunud ega midagi, siis ei julgeks nii osta. Aga see kõigest minu arvamus.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PL2, XBOX 360, PL3-Dunno mulle r22gitakse, et PL3 Halb asi ja xbox 360 hea sest k6ige paremad m2ngud tehakse ja proovitakse xbox 360 lol :P

 

---------- Postitused liidetud 16:34 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:34 ----------

 

m6tlen xbox 360 tehakse m2nge ennem kui PL3


MineCraft Ruulib!(H)

MSN:ChainSawFerret@hotmail.com

Skype:ChainSawFerret

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei võitnud xbox, PS1 võitis :D ei tglt, ma arvaks, et playstatiooooooon 3meke omaks selle x boxi maha, :D x box haha FAIL name ;)

 

Mhm , dragon7789console oleks palju parem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nubs. PS3 on parem kui xbox 360 ja sellest ei saa üle ega ümber.

Oman mõleamt konsooli ja võin seda kindlalt öelda. Avastasin veel asju, mida xboxi kohta ei teadnud. (halbu siis).

Põhimõtteliselt on MS lihtsalt raha peale väljas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nubs. PS3 on parem kui xbox 360 ja sellest ei saa üle ega ümber.

Oman mõleamt konsooli ja võin seda kindlalt öelda. Avastasin veel asju, mida xboxi kohta ei teadnud. (halbu siis).

Põhimõtteliselt on MS lihtsalt raha peale väljas.

 

 

True, xbox paras sitt.

Varem meeldis, kuid ps3 ikkagi parim.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Konsoolid on kõik pasad, nad hoiavad nö pc mänge tagasi, mõtelge nüüd, pmst koguaeg tuleb arvutitele uusi ja paremaid videokaarte, prosesi, mälusi jne ning neid kõik on võimalik klokkida aga mida sa selle konsooliga teed, klokkida seda just igavend ei oska, uut raudvara kahtlen, et keegi sisse leiutab.

 

Ühesõnaga konsoolid on pask, arvuti on parim. Ning see on tõene fakt, et konsoolid pidurdavad mängude arengut(kvaliteeti jne).

 

The End.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.