Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Superman, moderaator, mängib pubekat või ongi?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Haters gonna hate.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Mis on sinu allikas? Pugejast aju?

 

Kui foorumlane ei ole sinu poolt siis on ta pugeja? Nice going.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on sinu allikas? Pugejast aju?

Panen selle ka, mis sa mulle saatsid või vaatame vaid sinu poolset juttu?

Enne, kui tuled midagi seletama, tee ikka nii, et kõik saaksid terve pildi, mitte vaid selle lamba alt paremast nurgast, mis sulle sobib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole just esimene teema kus supermaniga probleeme!Võiks midagi juhtkonnas muuta?Ilmselgelt mitte kõige sobivam inimene juhtkonnas....

 

Kui kõigest pohhui miks sa siis põed ja postitad siia?Kui mul oleks pohhui siis ma ei loeks kah selliseid teemasid....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pole just esimene teema kus supermaniga probleeme!Võiks midagi juhtkonnas muuta?Ilmselgelt mitte kõige sobivam inimene juhtkonnas....

 

Kui kõigest pohhui miks sa siis põed ja postitad siia?Kui mul oleks pohhui siis ma ei loeks kah selliseid teemasid....

Kui me vaatame nii, et mina, kui juhtkonna liige ei sobi juhtkond ja vean nende mainet alla, siis kas poleks mitte vajalik ka vaadata tavakasutajaid läbi sellise pilgu? Ah õigus, siis oleksi vahvlis täpselt 10 inimesi, sest teised "ei sobiks siia"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis on sinu allikas? Pugejast aju?

 

Kui ma pole sinuga nõus, siis olen kohe pugeja? Kena loogiks sul poisu. Mine areane kusagil nurgas parem ja siis tule mõne aja pärast tagasi, või siis ära üldse ära tule tagasi. Kui sulle midagi meeldi, võid siit foorumist lahkuda, keegi ei hoia sind siin kinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sinu ideaalne vahvel.net sarnaneks Põhja-Koreaga?

 

Erik su PC on liiga suur, ise ka tähele pannud onju?

 

Mida sa tont ajad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sa vitt tahad, oled Annetaja, raiskad mõtetut raha nende munnide üleval hoidmiseks. Krdi poolaruline tont,

 

Alustuseks mine tee endale eesti keel selgeks, mõttetu käib kahe T-ga. Väljenda oma mõtteid paremini, ei saanud sinu PC juttust aru midagi. Ma loodan, et sa saad ban siit foorumist, pole vaja sellise suhtmisega inimese siia. Ongi parem kui sinusugused siit foorumist kaduksid. Ta saatis raha selle jaoks, et see foorum ei läheks maha, et sinusugused saaksid ennast siin rahuldada, aitäh peab sellistele ütlema, kes annetasid raha foorumile, mitte sõimama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alustuseks mine tee endale eesti keel selgeks, mõttetu käib kahe T-ga. Väljenda oma mõtteid paremini, ei saanud sinu PC juttust aru midagi. Ma loodan, et sa saad ban siit foorumist, pole vaja sellise suhtmisega inimese siia. Ongi parem kui sinusugused siit foorumist kaduksid.

 

Irv kus tuli keeletark välja, mõttetu on kahe T-ga , aga mis sõna see kaduksid on ? :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabandust, pole puhas eestlane, venelane olen. Vähemalt oskan paremini eesti keelt kui mõni siin foorumis.

 

Käi vittu sibul, mine venemaale tagasi. Ahv. Kõva mees oled ikka küll, oled venelane ja oskad eesti keelt. WOW! Lükka näpp perse vaata mis hais on, venelase hais. Pange bänn mulle, Superman on imbetsill ja sina oled munn, kes seda loeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käi vittu sibul, mine venemaale tagasi. Ahv. Kõva mees oled ikka küll, oled venelane ja oskad eesti keelt. WOW! Lükka näpp perse vaata mis hais on, venelase hais. Pange bänn mulle, Superman on imbetsill ja sina oled munn, kes seda loeb.

 

Türa kui lohh laps võib ikka mõni olla :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.