Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kanep VS. Viin?

Kumb siis?  

57 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb siis?



Soovitatud postitused

SUPERVIP

Heips,

 

Okei väga pikka aega olen vaielnud sõpradega, et viin on kahjulikum kui kanep sest viina on pmst puhas keemia kuid kanep puhas loodus. Mis te arvate? On kuskil mingit tõestust kumb vähem kahjulikum on? Teada asi, et mõlemad on vägagi kahjulikud aga siiski tahaks teada kumb tapab rohkem.

 

:ty


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

niii palju tean , et mõlemad on head :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa teed nalja?

Viin on puhas keemia?Viin on tehtud piiritusest,ainuke mis on keemia on siidrid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tarbi kumbagi, aga kui oleksin sunnitud valima, siis eelistaksin vähemtoksilist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Kas sa teed nalja?

Viin on puhas keemia?Viin on tehtud piiritusest,ainuke mis on keemia on siidrid.

 

Panin mööda noo. :D

 

kanep - seda pritsitakse koguaeg mingi keemiaga yle jne.

viin on puhas.

 

Noo sel juhul on sul viga tutvustes mitte kanepis.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ilmselgelt peaks olema teema pealkirjaks "kanep+viin" ja siin peaksime rääkima selle võrratu kombinatsiooni tulemustest, mis on nii jumalikult astraalsed ja viivad nii meeletult kaugele sellest hallist argipäevast. Samas ei saaks öelda, et see midagi erilist oleks.

Pigem on see nagu mäki lastekas, kus saad mänguasja kaasa, milleks osutub pohmell. Reis ise pole mitte midagi rohkemat väärt, kui see raha, mis sa sinna alla panid, ning raha pole siin maailmas mitte sittagi väärt.

Ise eelistaks ma pigem võtta ühe korraliku topelt juustuburgeri eine ja vaadata kuidas maailm mu ümber käib korraks ära ja tagasi tulles mind rõõmsalt mind tervitab ja enda värvilise salli sisse mässib ning hoiab mind kõige kurja eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kanep - seda pritsitakse koguaeg mingi keemiaga yle jne.

viin on puhas.

 

welcome to estonia, kui õigeid tutvuseid pole,

Ise arvan, et viin - aga muidugi oleneb ka kanepist, kui on tõesti mingi ülepritsitud näiteks nitrolahusega, siis on küll bad trip selle värgiga -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas sul viin puhas keemia on?:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean, et vahvel on alla käinud ja pole kunagi olnud väga pädev inimeste arvamuste koha pealt, sest enamus kordadest, kui keegi midagi ütleb, siis ta päriselt ei tea, mis selle taga on. Kuid ma poleks elusees uskunud, et keegi(Isegi need 13 aastased värdjad, kes siin on) võib öelda, et viin pole keemia, ning veel parem väide on see, et ainult siidrid on keemia.

Kas keegi on reaalselt kunagi uurinud, mis on "keemia" ning mis ei ole keemia? Kas te ütlete "keemia" sest te olete kuulnud meedias, et see on see, või te ütlete selle kohta "keemia" sest te teate, mis selle aine taga on? Keemia on kõik ja keemia on meie ühiskonna alustala, ning te kasutate seda väga vales kontekstis. Ma usun, et ükskõik, mis alkoholist rääkides peaks kasutama sõna mürk või toksiin.

Kas kellelgi on midagi pädevat ka öelda, või te räägite sellest, et te olete 13 ja joote laudurit?

Täitsa putsis, kui rumalad ja ignorantsed 90% siinsetest inimestest on, lausa kurb vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.