Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

müüa cb 125/137 [ Peaaegu maxed pvm acc]

Soovitatud postitused

VIP

revo jälle tegudel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
bannige see lits 2ra :) :ty

 

Tere härra kõvamees1, mine ütle talle lits näkku ja siis tule alles seda foorumisse ütlema, okei ?

 

Nagu kari kiimas pärdikuid ümber selle teema, kas revo ajab siis tõesti alt nii märjaks, et ei suuda oma erektsiooni tagasi hoida ?

Kui acci osta ei taha, siis hoidke oma lõust siit teemast eemal.

Ma ei ütle et revo on mingi kukupai laps.. jah, ta on scammer.. nagu me FAKING EI TEAKS SEDA? Ei.. muidugi peab 20 väikest pasahunnikut siia halama tulema, et "oioi, revo on scammer ja kui ma teda näen siis annan talle molli,aga tegelt olen 11 aastane kes väntab raketti selle kasutaja peale, kuna emme ruuni jaoks raha ei anna ja ise veel sitaauguga raha teenida ei oska".

LÕPETAGE SEE HAIGLANE VIRIN ÄRA JA MINGE SAAGE ABI KUSKILT, KEDAGI EI KOTI TEIE SITANE ELU, SAAGE JUBA ÜKSKORD ARU SELLEST!

 

---------- Postitused liidetud 03:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03:37 ----------

 

Revooo emo gayboy :D annaks vastu vahtimist kui emme issi taha ei peidaks :)

 

Sa olid vist 11 või 12, jah ?

Ütle ausalt.. kas sa tõesti arvad et sa hakkad siit kedagi lööma ?

Midagi sa võid tegelt tõesti lüüa.... pihku näiteks.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere härra kõvamees1, mine ütle talle lits näkku ja siis tule alles seda foorumisse ütlema, okei ?

 

Nagu kari kiimas pärdikuid ümber selle teema, kas revo ajab siis tõesti alt nii märjaks, et ei suuda oma erektsiooni tagasi hoida ?

Kui acci osta ei taha, siis hoidke oma lõust siit teemast eemal.

Ma ei ütle et revo on mingi kukupai laps.. jah, ta on scammer.. nagu me FAKING EI TEAKS SEDA? Ei.. muidugi peab 20 väikest pasahunnikut siia halama tulema, et "oioi, revo on scammer ja kui ma teda näen siis annan talle molli,aga tegelt olen 11 aastane kes väntab raketti selle kasutaja peale, kuna emme ruuni jaoks raha ei anna ja ise veel sitaauguga raha teenida ei oska".

LÕPETAGE SEE HAIGLANE VIRIN ÄRA JA MINGE SAAGE ABI KUSKILT, KEDAGI EI KOTI TEIE SITANE ELU, SAAGE JUBA ÜKSKORD ARU SELLEST!

 

---------- Postitused liidetud 03:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 03:37 ----------

 

 

Sa olid vist 11 või 12, jah ?

Ütle ausalt.. kas sa tõesti arvad et sa hakkad siit kedagi lööma ?

Midagi sa võid tegelt tõesti lüüa.... pihku näiteks.

 

Kui palju juhtub seda, et mõni uustulnuk tuleb ja saab üle sest ei tea sellistest vendadest midagi?

Ma arvan et targem on hoiatada selliste vendade eest, kui jätta hoiatamata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Steven ei ole ma 11/12 see oli sinu arvamus.

Aga sinu käitumine meenutab ka kedagi alaarenenud v2rdjat

Steven mingi ego no.

Sittagi ei saa korda saadetud.

Müüd pinne, kogu elu vahvlis aint.

 

alaareng on ka areng .

Mis login name on, I repeat ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kui palju juhtub seda, et mõni uustulnuk tuleb ja saab üle sest ei tea sellistest vendadest midagi?

Ma arvan et targem on hoiatada selliste vendade eest, kui jätta hoiatamata.

 

Siis võiks seda üks inimene teha.. hoiatamiseks ei pea 20 inimest kohe midagi ütlema.

 

Steven ei ole ma 11/12 see oli sinu arvamus.

Aga sinu käitumine meenutab ka kedagi alaarenenud v2rdjat

Steven mingi ego no.

Sittagi ei saa korda saadetud.

Müüd pinne, kogu elu vahvlis aint.

 

Okok.. sa oled 13.. said nüüd ära panna kuradi jobilõug ?

Mul sulle üks pakkumine.. täna kell 3-4 kuskil nõmmel kokku ei taha saada ? Vaatame kes,mida korda saadab.. saada pm ja ma annan oma nr sulle.

 

---------- Postitused liidetud 13:12 ---------- Esimene postitus oli tehtud 13:08 ----------

 

jonathan vms, annad äkki pmi teel oma aadressi, saan auto 6-7 septembril, tulen ükskõik kuhu sulle külla,

ja ma ei tee praegu nalja.

 

Ma tuleks ise ka siis, revo helista mulle siis kui see jonathan päriselt ka kuskile tuleb.. sul peaks mu nr olema vist ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.