Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Asi mida tahaksite oma elu jooksul veel kindlasti teha?

Soovitatud postitused

VIP

Langevarjuga hüpata kindlasti ja Benjihüpe ka kindlasti ja tahaks veel mingi 50. korruselt alla hüpata batuudi peale;)


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Langevarjuga hüpata kindlasti ja Benjihüpe ka kindlasti ja tahaks veel mingi 50. korruselt alla hüpata batuudi peale;)

 

veame 1000.- et sa ei julgeks seda, ma ei ütle et ma julgen aga ikkagi, batuut viskab sind tagasi üles ju? 50 korrust on suht körge.

 

langevarju hüpe oleks ehk see asi siis


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
veame 1000.- et sa ei julgeks seda, ma ei ütle et ma julgen aga ikkagi, batuut viskab sind tagasi üles ju? 50 korrust on suht körge.

 

langevarju hüpe oleks ehk see asi siis

 

kus ta sind siis uuesti üles viskab kui sa 50 korruselt sinna hüppad lmao , mul on batuut kodus ja me hüppasime maa maja katuselt koguaeg ja ükskord andis batuut järele ja see oli aint korterite korruseid arvesse võttes 2-3 ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ümber maaila reis langevarju hyppe dekfiinidega ujuda :P


Rumors are carried by haters, spread by fools, and accepted by idiots

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kus ta sind siis uuesti üles viskab kui sa 50 korruselt sinna hüppad lmao , mul on batuut kodus ja me hüppasime maa maja katuselt koguaeg ja ükskord andis batuut järele ja see oli aint korterite korruseid arvesse võttes 2-3 ?

 

ma pole öelnud et ta viskab 50 korrust tagasi, ma ütlesin lihtsalt et tavaline batuut viskab sind ülesse, ning et 50 korrust on karmi jaoks liiga körge


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Langevarju hüppet for sure. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Langevarjuga hüpata kindlasti ja Benjihüpe ka kindlasti ja tahaks veel mingi 50. korruselt alla hüpata batuudi peale;)

 

Sa sured ära maandudes, sa ei põrka kuskile tagasi ülesse, see batuut läheb katki lihtsalt. Tead ka kui suur jõud sul taga on, kui sa nii kõrgelt kukud? Sa saavutad ikka väga suure kiiruse...

 

Ise tahaks Miamis ära käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris palju asju on mida teha tahaks, aga üks asi on kindel.. ma käin Amsterdamis ära :)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mis ma tahaks teha... uhm?

ma arvan, et üks asi on juba siit mitu korda läbi käinud ja see on langevarju hüpe.

igasugused muud hüpped võivad ka olla mõnusad, aga langevarju hüpe see kõige kõigem probs.. kuigi kui mulle praegu pakutaks , siis tõenäoliselt ma ei julgeks seda :D

tahaks ära käia ka qountdownil ja ka teistel megasuperhüpervingetel reividel, nautida noorust täiel rinnal ja kunagi kui mingi 30+ vanus juba, siis mõnusalt elukest veeta =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.