Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Loodan et Juve tulab tagasi, õnneks toodi Robben ka sisse, tavaliselt keerab ta kõik per**e

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Loodan et Juve tulab tagasi, õnneks toodi Robben ka sisse, tavaliselt keerab ta kõik per**e

Soovitan sul Bayerni viimased kohtumised uuesti üle vaadata. Päris mitmes mängus on ta MoM'i kohaselt mänginud, näiteks võib tuua kohe mängu Hamburgi vastu. Aga teades, et oled Arsenali poolehoidja, siis eriti positiivset arvamust ei loodagi. 2:0 Bayernile. Super!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arsenali vastu mängis ka hästi? 1v1 jäi löömata, kaasaarvatud 8074079514389510974357453409570934582874203942857635987114856138947561451435423432742983423742342394285629314689145345451698 muud kohta kus oleks võinud palli lihtsa sööduga Arsenali kasti võinud viia ning sealt ei oleks raske olnud lükata väravasse palli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arsenali vastu mängis ka hästi? 1v1 jäi löömata, kaasaarvatud 8074079514389510974357453409570934582874203942857635987114856138947561451435423432742983423742342394285629314689145345451698 muud kohta kus oleks võinud palli lihtsa sööduga Arsenali kasti võinud viia ning sealt ei oleks raske olnud lükata väravasse palli

Arsenali kaitseliin koosneb poisikestest, et nii palju võimalusi lasti Robbenil tekitada? :huh: Ja kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad esimese mängu kordusi, siis ka näed, et kolmanda värava algatajaks oli just see sama Robben, kes lihtsa sööduga palli kasti viis. Aga sina mäletad vaid ju Arsenali võitu. Ma ei ülista Robbenit, tõesti on olukordi kus ta eksib ning söödu asemel otsustab peale lüüa, kuid teades kui ohtlikuks need pealelöögid üldjuhul kujunevad, siis kõik on ikkagi paigas. Eilse mängu sunnitud vahetusega muutus samuti mäng oluliselt. Ta tõi seda energiat sinna äärele ning päris mitmeid häid olukordi tekkis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arsenali kaitseliin koosneb poisikestest, et nii palju võimalusi lasti Robbenil tekitada? :huh: Ja kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad esimese mängu kordusi, siis ka näed, et kolmanda värava algatajaks oli just see sama Robben, kes lihtsa sööduga palli kasti viis. Aga sina mäletad vaid ju Arsenali võitu. Ma ei ülista Robbenit, tõesti on olukordi kus ta eksib ning söödu asemel otsustab peale lüüa, kuid teades kui ohtlikuks need pealelöögid üldjuhul kujunevad, siis kõik on ikkagi paigas. Eilse mängu sunnitud vahetusega muutus samuti mäng oluliselt. Ta tõi seda energiat sinna äärele ning päris mitmeid häid olukordi tekkis.

 

Robbenil hea tehnika, aga löögikoha peal veab närv alt, sellepärast mäletamegi ta mõnda ilusat kauglööki, mis on löödud x asendist ja 100000 faili löögipositsioonilt. Lisaks on ta egoist. Olukordi võiks ta muidu 5 korda rohkem tekitada.

 

Ja ''nii palju'' võimalusi ma küll Arsenali vastu ei mäleta.

 

Kahte meeskonda ei salli. Divereid täis Barcat ja ennasttäis ja ülbet Bayernit koos oma fännidega.

 

1363210176045.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Robbenil hea tehnika, aga löögikoha peal veab närv alt, sellepärast mäletamegi ta mõnda ilusat kauglööki, mis on löödud x asendist ja 100000 faili löögipositsioonilt. Lisaks on ta egoist. Olukordi võiks ta muidu 5 korda rohkem tekitada.

 

Ja ''nii palju'' võimalusi ma küll Arsenali vastu ei mäleta.

 

Kahte meeskonda ei salli. Divereid täis Barcat ja ennasttäis ja ülbet Bayernit koos oma fännidega.

 

1363210176045.gif

 

+1 täpselt samade asjade pärast ei meeldi need 2 tiimi, lisaks on mul see veel põhjus, et enamus barca ja bayerni "JÕHKRAID FÄNNE" ei tea mängu starting 11 teamigi. Ainult siis, kui Tv6 näitab CL siis on sellised fännid kohe valmis, muidu liiga seisust pole halli haisugi.

 

Arsenali kaitseliin koosneb poisikestest, et nii palju võimalusi lasti Robbenil tekitada? :huh: Ja kui sa nüüd tähelepanelikult vaatad esimese mängu kordusi, siis ka näed, et kolmanda värava algatajaks oli just see sama Robben, kes lihtsa sööduga palli kasti viis. Aga sina mäletad vaid ju Arsenali võitu. Ma ei ülista Robbenit, tõesti on olukordi kus ta eksib ning söödu asemel otsustab peale lüüa, kuid teades kui ohtlikuks need pealelöögid üldjuhul kujunevad, siis kõik on ikkagi paigas. Eilse mängu sunnitud vahetusega muutus samuti mäng oluliselt. Ta tõi seda energiat sinna äärele ning päris mitmeid häid olukordi tekkis.

Hollandi koondise fännina ütlen et Lens on x3 parem samal äärel.

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1 täpselt samade asjade pärast ei meeldi need 2 tiimi, lisaks on mul see veel põhjus, et enamus barca ja bayerni "JÕHKRAID FÄNNE" ei tea mängu starting 11 teamigi. Ainult siis, kui Tv6 näitab CL siis on sellised fännid kohe valmis, muidu liiga seisust pole halli haisugi.

Selliseid 'fänne' leidub üle maailma. Ja mis parata, Bayerni näol on tegemist tippmeeskonnaga ning nende tegemisi kajastatakse meedias. Eks see ole suurklubide n-ö probleem. Ja vaevalt, et ka Arsenal mingi erand on, vähemalt headel aegadel. Eks seda miks Bayerni fännid nii ennasttäis ja ülbed on, oskavadki vaid Arsenali fännid öelda (?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh, ma ei mõista mis teil viga on?"Barcas on diverid, Bayerinil ülbed fännid"Mdea mulle meeldivad mõlemad klubid olen lihtsalt jalkasõber.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Heh, ma ei mõista mis teil viga on?"Barcas on diverid, Bayerinil ülbed fännid"Mdea mulle meeldivad mõlemad klubid olen lihtsalt jalkasõber.

Nende Barca fännide vastu polegi väga midagi, kes teavad vähemalt tiimi algkooseisu ja vaatavad iganädalaselt jalkat.

Aga ma räägin nendest tiinekatest tüdrukutest, kes on "Barca fännid", ise kedagi peale Messi ei tea, need ajavad jumala kettasse. Ise on omaarust jalkaeksperdid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm eks paljudele meeldib Barcas Messi (nagu mulle), aga mulle meeldib ka ülejäänud barca.

Sama lugu on ka Ronaldoga muidugi.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bayernil siis täna võimalus tiitel võita. Kahjuks aga ei jagu seda õnne. Shaqiri löök läks posti ning Alabalt penalt mööda. Mäng siis Frankfurti vastu.

 

// Tiitel on käes! Nüüd saab puhtalt CL'ile keskenduda.

269787hp2.jpg

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Õnne Bayerni pooldajatele :) Arsenali imeline Premier league seeria jätkub. Tooks välja selle, et Arsenali away statistika jääb see hooaeg ainlut Manule alla ning Chelsea on alles 13. kohal away võitudega ning Chelseal on vist 3 mängu ainlut kodus veel mängida see hooaeg Premieris.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna Manchesteri derby, ei teagi, kumba pooldan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna siis jätkub Meistrite Liiga.

Esmiseks mänguks pakun Dortmund 3:1 Malaga.

Teiseks pakun Barca 4:1 PSG, kuna Barca ikka löönud viimase 4 kohtumisega kodus veerandfinaalides 16 väravat.

Loodan tõsiselt, et kaasa teeb ka Messi aga kui ei tee siis vast Villa või Fabregas tema asemel keskel.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See 2 lisaminutitel oli jep ulme.

Terve mäng oli suht mõtetu teine poolaeg, aga viimastel minutitel oli päris palju põnevust.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Njhm, ega see PSG nii kergelt ikka Barcale kodus ära ei tee.

Barca on kodus suhtelist võitmatu.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Real võiks võita ära CL-i. Ise Reali ja Manu fän. See oli kahju, kui läksid kokku Real ja Manu (2 lemmikumat tiimi).

 

Ennustused: Barca - PSG 0:2, Juventus - Bayern 1:2

Muudetud liikme ..Marko..'i poolt

RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.