Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ennustan: Barça - PSG 3-0, Bayern Munich - Juventus 5-3, Dortmund - Malaga 2-1 ja Real vs Gala 3-1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ennustan: Barça - PSG 3-0, Bayern Munich - Juventus 5-3, Dortmund - Malaga 2-1 ja Real vs Gala 3-1

 

90% kindel, et juve ei lase endale 5 lüüa, ise pooldan ja ennustan juve edasisaamist ja arvan, et dortmund võidab malagat suurelt. Teistega olen sinuga nõus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Barca on finaalis koos Dortmundiga.

Real ei saa Dortmundist mööda.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ennustan: Barça - PSG 3-0, Bayern Munich - Juventus 5-3, Dortmund - Malaga 2-1 ja Real vs Gala 3-1

Ilmselgelt ei lase Juve 5 sisse, ma ei mäleta, millal keegi Juvele värava lõi viimati. Galatasary võib alati üllatada

311819_583378758369011_409820095_n.jpg

Muudetud liikme Foofy'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keegi teab head kohta kust mänge lives tasuta vaadata ja oleks natukenegi normaalne graafika? Oleks väga tänulik kui keegi annaks, ise vaatan atm kuskilt kus on suht kahtlane graafika.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi teab head kohta kust mänge lives tasuta vaadata ja oleks natukenegi normaalne graafika? Oleks väga tänulik kui keegi annaks' date=' ise vaatan atm kuskilt kus on suht kahtlane graafika.[/quote']

 

Soovitan tõmmata Sopcasti http://www.sopcast.com/. Enne mängu otsid mõne sopcasti lingi nt http://www.livefootballol.tv/live-streaming.html või http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports ning pastid sinna sopcast clienti.

 

Suurte mängude jaoks on suht kerge linki leida. EPL i mängude striimid tuleb tavaliselt enne mängu käima panna kuna neid blokitakse mängu ajal ehk sa ei saa enam siseneda striimi.

 

Muidu enamikel sopcasti striimidel on hd lähedane graafika ja striim jookseb normaalses netis 100% korralikult. Kui sul mingi speedtest.net'i järgi 5 mb+ download speed on ei tohiks sopcastiga küll probleemi tulla. Aga kui sul väga kiire nett on võid tõmmata torrent streami või ace streami, nende linke on igaks mänguks suht palju ja graafika ka hea, kuid minul 5-10 mb download speediga hakkab bufferima need striimid enamasti. Soovitan sopcasti esimesena proovida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nonii reedel Eesti - Holland siis, mis tulemust ennustate?Ise arvan, et 2-1 Hollandi kasuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nike Mercurial Vapor IX AG e. esimene link. Neid ka eestis müügil, kuid need korgid mulle ei meeldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nike Mercurial Vapor IX AG e. esimene link. Neid ka eestis müügil' date=' kuid need korgid mulle ei meeldi.[/quote']

 

Mis korkidel viga? Ega ma tellin, poes on kallim. Muidu need ringikujulised korgid pidid kunstmurul hästi pidama, aga arvatavasti ma ei oska Vapor 9 kuna ma mängin murul ka. Aravatasti lähevad Superfly 3-lmed kuna nendega saab pm igapool (Nii kunstmurul kui ka pärismurul) hästi mängida. Mul pole kunagi olnud mercusi, sellepärast selline huvi.


RRG_signa.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ülehomme mäng, loodan Hollandi võitu, arvestates viimast Hollandlaste mängu, siis 4 -0 peaks ikka tulema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Esimesed bootsad jep. Endal ka plaanis mingid buutsad soetada ja mängin ka suht poolkaitses.

 

Holland - Eesti ennustan 4:2, sest loodan Eesti poolt vähemalt väravaid ka tugevate vastaste vastu.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nonii 20~ min jäänud veel siis hakkab pihta Eesti-Holland, loodan et Eesti ka mõne värava lööb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

So super, Hollandi võitis, ega teistmoodi ei osanudki keegi pakkuda, ma arvan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soome viigistab 1-1 Hispaaniaga, see on aga küll uudis missugune.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Spain - Finland 1-1 polegi nagu midagi öelda...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See hispaania - soome oli küll üllatus.

Eks hispaania ei jõudnud ka eriti reageerida ja see jäigi 1-1:D.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et siis leidsin ühe laheda channeli Youtube`ist - http://www.youtube.com/user/TheMeintz

Aga kommenteerin ka eilset Eesti-Hollandi mängu. Kaitsed ei teinud tööd Eestil,paljud seisid lihtsalt paigal isegi kui pall nende nina eest läbi söödeti... Muidugi vastaste poolt.Aga hea asi on see,et Eesti saab natukenegi uhkust tunda oma esimese poolaja üle.


mia-khalifa-drake-.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.