Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja Eesti julgeolek.

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Ka minul. Hetkel suutnud hoiduda sealt juba 5 aastat :), saan suvel 25, palju enam jäänud pole.

 

Äpuu oled v? Või tervis juksib :) ?

 

 

Keegi jagas või kommenteeris fb'es et sandid ehk kobad ei saa sõjaväes hakkama aga klubi ees kõva mees ! :)

Ma ei mõelnud midagi halvaga:)


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Olen praegugi. 2 kuud veel minna ja vsjo. Ei tea, mulle väga meeldib. Saate omale suure pagasi eluks. Prii toit, soe tuba, hea väljaõpe, metsikult uusi super tutvusi kogu eluks, samuti õpib hindama teistmoodi lihtsaid asju ja õpid aega planeerima. Nalja saab ka kõvasti ja kambavaim on kuttidel suur, kellegil mingi jama on tsiviilist kaasa tulnud vms, siis üheskoos saab sellest kergesti üle. Raske on siis, kui tüdruksõber on, aga mitte võimatu. Kindlasti minge ja mida varem seda parem. Soovitan peale keskat ära käia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen praegugi. 2 kuud veel minna ja vsjo. Ei tea, mulle väga meeldib. Saate omale suure pagasi eluks. Prii toit, soe tuba, hea väljaõpe, metsikult uusi super tutvusi kogu eluks, samuti õpib hindama teistmoodi lihtsaid asju ja õpid aega planeerima. Nalja saab ka kõvasti ja kambavaim on kuttidel suur, kellegil mingi jama on tsiviilist kaasa tulnud vms, siis üheskoos saab sellest kergesti üle. Raske on siis, kui tüdruksõber on, aga mitte võimatu. Kindlasti minge ja mida varem seda parem. Soovitan peale keskat ära käia.

 

Kusjuures südant soojendav kirjastiil sul :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

+1

Tundub mõistliku inimese jutt ning kardan, et ennast ootab sama tulevik. Kui arvestada, et umbes 1/5 inimesest ütleb, et ajateenistus on ÜLI LAHE, siis see ei tekita erilist vaimustust. Edu kõigile, kes ajateenistusse lähevad, kuid kui sul on praegu oma elu enam-vähem paigas, siis edu pärast uue töö, elukoha, vb ka tüdruku leidmisega.

Endal väga kahe vahel ajateenistusse minek. Võimalusi viilida on tohhuijaa i bolše. Lihtsam neist on lihtsalt oma aadress saladuseks jätta või siis kirjadele mitte vastata. Tulgu kasvõi koju järgi, ust ikka neile lahti tegema ei pea :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul sinna küll aega, aga tahaks küll minna. Saab püssi lasta . :D


"The true sign of intelligence is not knowledge but imagination."

- Albert Einstein

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ah.. olen vangis istunud, seega ei võeta vist.

Muidu oleks kupis isegi ära käinud, midagi hullu seal ju pole, man up!

 

Asi pole mitte selles, et me kõik nii "man down" oleks, aga rohkem kogu selle värgi mõttetuses. Ütleme nii, et see on kasulik mõkudele, kuid ei sobi iseseisvatele inimestele, kellele meeldib ise ka mõelda.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Reede saan lahti sellest jamast. 8kuud maha visatud suht.


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea ! :D Mida rohkem, seda uhkem :P 3. juuli Tapa'le õhuväkke :D

 

Kas muidu lisa autojuhilube ka võimalik saada? Lihtsalt huvi pärast, et kas on lootust v. mitte?

Muudetud liikme ProStreeter'i poolt

trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

uus kaitseväe seadus on nüüd.

kõik load mis sa kaitseväes teed, ei oma mingit tähtsust tsiviilelus :D

 

enne oli nii, et kui tegid ABCDE kategooria kaitseväes ära, võisid ka samade masinatega tsiviilis sõita.

Nüüd aga on selline asi, et kaitseväe load ehk kui oled väes siis ainult võid sõita, kui ei ole siis ei või :D

 

VÄGA MÕTTETU SÜSTEEEEEEEM


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
uus kaitseväe seadus on nüüd.

kõik load mis sa kaitseväes teed, ei oma mingit tähtsust tsiviilelus :D

 

enne oli nii, et kui tegid ABCDE kategooria kaitseväes ära, võisid ka samade masinatega tsiviilis sõita.

Nüüd aga on selline asi, et kaitseväe load ehk kui oled väes siis ainult võid sõita, kui ei ole siis ei või :D

 

VÄGA MÕTTETU SÜSTEEEEEEEM

 

See on inimesele näkku sülitamine pmslt. Näe kaitseväes võid sõita, aga vot tsiviilis rooli tahad istuda, siis ime pöialt.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mure selline.. Soovitatakse igast asju veel lisaks kaasa osta.. T-särke, sokke, boksereid.

Seda sain aru, et särk peab võimalikult sarnane olema selle värviga, mis kaitseväe omadel on, kuid kuidas on lood muude asjadega?

+ paar õhukesi kindaid soovitatakse samuti.. Et need siis vast mustad?

 

Oleks väga tänulik abistava info eest :)


trooja1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mure selline.. Soovitatakse igast asju veel lisaks kaasa osta.. T-särke, sokke, boksereid.

Seda sain aru, et särk peab võimalikult sarnane olema selle värviga, mis kaitseväe omadel on, kuid kuidas on lood muude asjadega?

+ paar õhukesi kindaid soovitatakse samuti.. Et need siis vast mustad?

 

Oleks väga tänulik abistava info eest :)

 

Sokid ja bokserid minu arust on savi mis värvi on, muidugi oleks sokid parem kui on mustad ja ei paista välja, a noh poolsaapad jalas, nagunii ei näe sokkide värvi. Kaitsevägi annab ka mingi arvu mustade sokke :D Bokserid on rohelised a, enda omad savi jällegi mis värvi.

 

Kindad jms tumedad jah, parim oleks et tumedad, et ei eristuks teistest. Kõik asjad tagasihoidlikku värvi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Homme siis rakverest tapa poole minemas. Paberi peal on suurtükk kirjas aga sealses "orjatoas" kus määratakse mehi ümber väeosade vahel loodan pioneeri saada.

Pioneer pidi tapal kõige raskem olema ning kui juba minna siis end selle 11.kuuga proovile panna .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma küll lähen! Aga merevägi,...mkm.. :D

Pärast pealnägjat vaatamist, mul pole enam tuju. :P See osa on ka kahes juppis YouTubes.

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=9q8scsznrgM

Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=FRyged0ZsZw

Mdea, eriti ei usu et paljud asjad mis seal on on tõsi, aga osad on! Nagu ühes osas see pealik ütles, et osad on küll tõesti juhtunud. :O. Sellest ajast mai taha enam sinna lähedalegi minna, enne nagu tahtsin merele minna n'shit, aga enam ei taha :D xD


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.