Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kaitsevägi ja Eesti julgeolek.

Soovitatud postitused

VIP

Rääkisin ka, ühe vähe targema isikuga, kes on juba ajateenistuses käinud ning ta muutis mu suhtumist ajateenistusse, kuulsin häid lugusid mis pani mind mõtlema, et see ajateenistus pole ju tegelikult nii hull kui mõeldakse või räägitakse. Alguses võib olla küll raske aga lõpuks harjud sellega ära ning saad kindlasti kogemusi juurde ning (elu)tarkust mis läheb nii mõnelgi tulevikus vaja. Hetkel küll 1.5 a. veel õppida, kuid peale seda tahaks seal ikka ära käia. Saan aru inimestest kes ei saa tervislike põhjuste tõttu ajateenistusse minna, kuid ma ei salli neid kes üritavad sellest erinevate viisidega kõrvale hiilida, ma ütleks nende kohta isegi sitakotid (tean, et nii mõnegi kõrvale hiilija jaoks on see sõna karm aga kurat võtaks elu ongi karm).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkisin ka, ühe vähe targema isikuga, kes on juba ajateenistuses käinud ning ta muutis mu suhtumist ajateenistusse, kuulsin häid lugusid mis pani mind mõtlema, et see ajateenistus pole ju tegelikult nii hull kui mõeldakse või räägitakse. Alguses võib olla küll raske aga lõpuks harjud sellega ära ning saad kindlasti kogemusi juurde ning (elu)tarkust mis läheb nii mõnelgi tulevikus vaja. Hetkel küll 1.5 a. veel õppida, kuid peale seda tahaks seal ikka ära käia. Saan aru inimestest kes ei saa tervislike põhjuste tõttu ajateenistusse minna, kuid ma ei salli neid kes üritavad sellest erinevate viisidega kõrvale hiilida, ma ütleks nende kohta isegi sitakotid (tean, et nii mõnegi kõrvale hiilija jaoks on see sõna karm aga kurat võtaks elu ongi karm).

 

Thats the spirit Sander.

Ma ei kõhkleks hetkegi, kui oleks vaja uuesti ajateenistusse minna. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Thats the spirit Sander.

Ma ei kõhkleks hetkegi, kui oleks vaja uuesti ajateenistusse minna. :D

 

Sina olidki see targem isik, kui aru ei saanud. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ise ei ole veel kindel kas lähen,sest ,et kuuldavasti pidi seal olema see tervisekontroll nii karm ,et kui vererõhk pulss kiirem on ,siis sa ei saa sinna.

Aga eks eöame näeme seda kõike kui koolid lõpetatud :)

 

Ei ole karm, pigem liiga leebe, sest need kes tahavad minna - lähevad, kes ei taha ja valetavad end haigeks, need saavad pikendust või ei lähe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lähen , aga ärge seletage midagi et lähete " Riiki kaitsma " Paljud tuttavad käinud ja räägivad ning muljetavad tegelikult kui "mõtetu" see tänapäeval on , pmts võib selle mingilmääral liigitada "ajaraiskamise" hulka , need keda huvitavad sellised teemad reaalselt mis seal on , siis super muidugi teile , aga üldiselt lihtinimesele 9 kuud oled lihtsalt palgata .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kusjuures see ongi ainuke põhjus miks minna ei taha....

 

 

Täpselt sama seisukoht siin .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lähen , aga ärge seletage midagi et lähete " Riiki kaitsma " Paljud tuttavad käinud ja räägivad ning muljetavad tegelikult kui "mõtetu" see tänapäeval on , pmts võib selle mingilmääral liigitada "ajaraiskamise" hulka , need keda huvitavad sellised teemad reaalselt mis seal on , siis super muidugi teile , aga üldiselt lihtinimesele 9 kuud oled lihtsalt palgata .

 

 

Nõustun ka üldiselt sellega. Käisin ise ka 11 kuud, see mis seal hetkel toimub on tõesti suht ajuvaba, pmts nagu kooliskäimine. 8:00-17:00(umb) tuimad teooria tunnid päevad läbi ja vsjo. Palju ootamist ja passimist. Muidugi on ka seal ka omad head küljed, päris maha ei saa teha. Ma soovitaks lihtsalt kasutada juhust ja teha võimalikult palju füüsilist või lihtsalt leia mingi tegevus.


DO it!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rääkisin ka, ühe vähe targema isikuga, kes on juba ajateenistuses käinud ning ta muutis mu suhtumist ajateenistusse, kuulsin häid lugusid mis pani mind mõtlema, et see ajateenistus pole ju tegelikult nii hull kui mõeldakse või räägitakse.

 

Äkki annad mõne jutustuse siia ka, tekitab ehk suuremat huvi selle vastu...


http://vip.ee

Teostan krediitkaardi teenuseid. Küsi lisa PrivaatSõnumiga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.