Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Charenses - 2x99, Agility 88/99, Liituge ka CC-ga.

Soovitatud postitused

Kasutaja ajalugu

 

Kasutaja sai loodud 5 oktoobril 2009 (vaata pilti postituse alt, või siit) kavatsusega teha endale skiller. Sellel hetkel eksisteeris mul ka veel üsnagi korralik main account ning sinna paika see tegemine, peale ühe päevast nolifet jäigi. Taaskord alustasin ma jõulude ajal, 2009, kui ma lõin enda clanchati ning alustasin aktiivselt firemakingu arendamist. Peale seda, olen mänginud peaaegu pausideta tänaseni ning kasutaja näeb välja selline:

 

charzu.png

 

Clanchat

 

Mul on ka avatud oma clanchat (Nagu kasutajanimigi on clanchatiks "Charenses"), kuhu saab sisse igaüks ning kus aktiivselt käib üpris kena hulk rahvast. Kuna nad on kõik seal täismehed, siis hindavad sealset korda ning kui Sinagi tuled, siis pea sina kinni alljärgnevatest asjadest.

 

- Ära kurjusta teistega, võta asja rahulikult, keegi midagi ütleb - ära kasuta roppusi.

- Quickchatti ei kasuta, ainult juhul kui saad leveli, siis "My level is 91", "My level is 92".

- Ei luni ranke, küsimise eest meil palka ei maksta

- Konfliktide korral lisate teineteist ignore listi, kui maha rahunetud ei saa. Juhul kui asi läheb karmimaks, siis gene või cap. kickib mõlemad osapooled.

- Proovige rääkida võimalikult vähe 'live' juttu (jalutan panka, võtsin pangast asjad, kõnnin kuskil metsas jne).

 

Statsid RSig.eu järgi

 

Charenses.png

 

Level 99-sad

 

FM99.png

02.03.2010 - Firemaking 99. Level 45-99 maple logs, kahjum 2 miljonit.

 

wc99.png

24.05.2010 - Woodcutting 99. Level 30-68 draynor willows, 68-99 ivy-s Castle Wars-i müüril.

Kogutud neste: 45, Magic seede: 9-10, Mune kokku 16, Nestide koguväärtus 4m.

 

 

Goalid

 

Kasutajale tuleb 5X 99.

 

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

 

Ja noncb skillid (v.a Slayer) 70+

 

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

Charenses.png

 

Juttu ka goalidest. Nimelt need on siis plaanid, mis ma tahaks täide viia üsna varsti, loomulikult tulevikuplaanides oleks sees all noncb stats 60+ jne. Aga seda kindlasti tulevikus.

 

Esimene pilt kasutajast -

Pilt tehtud 5 oktoobril 2009.

valmah.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena, tegidki siia päeviku. Jõudu ja jaksu ka tulevikus.

10p kindlasti.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

seda skillerit pole veel ju loodud.

 

paranda alguses aasta ära.

 

aga muidu täiesti kena skiller ja edu agiga.

mis siis teed kui need 70goalid kõik 70?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutaja sai loodud 5 oktoobril 2010 ? Ma vist ajast maha jäänud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga mass kasutaja oleks, kui agility 99 saaksid.

Edu ja jaksu minu poolt. Ilus 7p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Suur respect Lofrezile, kes aitas kaasa veidikene saidi levitamisel, kuid suur häbiplekike sellele, kes teda reportis. Igaljuhul, minu õhtu tegi see, kuidas ta appealis.

 

Is this some kind of joke? No i mean seriously? Wtf are you guys doing there? I respect you, i'm trying do make runescape better place whit reporting other for reason and for return i get this mess? Let me translate...

 

Lorfez: Add me charenses.url(its my game name in other game) punkt ee(punkt ee is means punk estonian each which is game name not webside omg!)

Later i said it again because

if i get friends in there i earn feim. I didnt gave them punk estonian each game link so wtf? Charenses name i got from my best friend whos called Charenses in runescape but i put url because it means unreal rave lame. Maybe it realy look like it webside.. damn i dont rember taht other word lol but anyway it wasent. I realy dont understand how could you think that. Im bit disappointed becouse it

offended me. I realy hope that you understand me and think about it because i feel that i havent done anything wrong.

 

Nautige naeru - URL means Unreal Rave Lame.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma lasin lampi mingi teksti kokku. :D:D

Pärast lugesin läbi ja naersin ise ka. Aga kurat ma sain vihaseks selle peale kes mind Reportis. Ise on Charensesi chatis ja keerab niimoodi? Häbi tal olgu. Aga edu siis edasi pidi. Väga kena kasutaja.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena acc 8p, kuidas str tuli?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena Skiller .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena kena, addi 26 to Life kui viitsimist on;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga kena, kõigest 10 levelit veel ja ongi 99 olemas. Edu. 10p.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis -

Tegin täna natukene farmingut, selle tulemusel on mul tegelikult juba kogunenud ligi 2 miljonit raha. Nüüdsest on see mul level 66, ja seda olen ma ainult avantoedega teinud. Tõesti hea.

 

farm66.png

 

Niisiis, tegime ka dungeoneeringut, peamiselt kindla pundiga - Ramiak8 ja Izedevil

 

dung35.png

 

Õnnestub väga ilusasti, plaanin 40 ära teha ning siis agilityga jätkata.

Natukene kurba sündmust ka, nimelt d hatch hakkas taas langema, kuigi ma üsna kindel, et varsit on taas üleval.

 

Tänane päev ongi peamiselt ruunis mul möödunud, alustasin hommikul vara, kella 2 ajal agilityga ning nüüd tegelen dungeoneeringuga, pole aega mujale üldse eriti kulutanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.