Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

dandiao banned=

Küsimus

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Vanarahvas teadis rääkida, et ta sai bänni selle pärast, et pani Sunpartyle negatiivse tehingu, :D:D


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Saatis mu putsi, vittu, munni ja igale poole kuhu veel võimalik ja pani lõpuks negatiivse tehingu ka, yeah.

 

Ma ei hakka kedagi katisema ja ütlen otse, et jah, selle pärast ta banned saigi. Teie lohutuseks, see mõjub foorumi keskkonnale ainult positiivselt, kui sellised elimineerida.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

huvitav kui Sunparty kedagi foorumis üle laseb ja see talle negatiivse tehingu paneb, siis saab ka vast banni?igas foorumis kus paned adminile negatiivse (ükskõik kas oled oma ostetud teema kätte saanud või mitte) saad kohe banni. nii naljaks kui see ka pole siis see on paras idiootsus adminite poolt. mulle nagu pandi "+1" postituse eest warn. selle peale ütleks et: hey,hey, vaadake rohkem ringi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
huvitav kui Sunparty kedagi foorumis üle laseb ja see talle negatiivse tehingu paneb, siis saab ka vast banni?igas foorumis kus paned adminile negatiivse (ükskõik kas oled oma ostetud teema kätte saanud või mitte) saad kohe banni. nii naljaks kui see ka pole siis see on paras idiootsus adminite poolt. mulle nagu pandi "+1" postituse eest warn. selle peale ütleks et: hey,hey, vaadake rohkem ringi!

 

Kui ma kedagi üle lasen, on hoopis teine asi, eksole.

 

Antud case'is pandi mulle negatiivne tehing selle pärast, et ma panin kasutajale "dandiao" warni spami eest.

 

/ Sellised "+1" postitused ongi keelatud, seda on korduvalt mainitud.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Kui ma kedagi üle lasen, on hoopis teine asi, eksole.

 

Antud case'is pandi mulle negatiivne tehing selle pärast, et ma panin kasutajale "dandiao" warni spami eest.

 

/ Sellised "+1" postitused ongi keelatud, seda on korduvalt mainitud.

 

 

Sa oled saanud hoiatuse!

 

Põhjus: +1 postid on keelatud.

 

ei noh, see admin, gabriel või kes ta ka ei ole, tehku silmad lahti. see nagu eriti lahe et sain teise warni kohe laksaki järgi kui uurisin mille eest sain. so gabriel> get your head on fire.

 

vabandan et siia sellest kirjutan, aga selline lohhilik käitumine viskab koplasse juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.