Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi pärnu kutsekasse?

Soovitatud postitused

VIP

Väike pinge hakkab juba sisse tulema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan, et mingi viide tuleb küll esilehele. Hoian siis teile kõigile pöialt.

 

 

//Esilehel on nimekiri üleval, mina sain sisse. Woo!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ise olen metsamajanduses.

 

// Mul on selline küsimus, et kas nädalavahetusel saab ka kinnituse viia kooli, et õppima asun sinna? Mõned rääkisid, et see nädalavahetusel kinni, kuid kodulehel on 30-08 august.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ise olen metsamajanduses.

 

// Mul on selline küsimus, et kas nädalavahetusel saab ka kinnituse viia kooli, et õppima asun sinna? Mõned rääkisid, et see nädalavahetusel kinni, kuid kodulehel on 30-08 august.

 

internetis saad ära kinnitada. logid oma nende koodidega sisse ja kinnitad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei saanudki sisse.. Fakk. Ega ei imestanud ka. Keskmine ülilow, tahtjaid palju jne...

 

Aga tuli ju hästi õppida siis, mina näiteks andsin endast maksimumi üheksandas klassis, et 10ndasse klassi minna.

 

Usun, et sul on väga normaalne mõistus peas, aga sa olid ehk veidi laisk vms ja olid kindel et saad sisse? Pooled minu klassikaaslastest (Tallinnas), ei saanud õppima minna kuhu nad soovisid, nendel oli koguaeg peas "Ehh, mu sõber rääkis, et tema sai seal kahtedega sisse jne, ja neil pohh mis hinded" :D Tegelikult ju mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga tuli ju hästi õppida siis, mina näiteks andsin endast maksimumi üheksandas klassis, et 10ndasse klassi minna.

 

Usun, et sul on väga normaalne mõistus peas, aga sa olid ehk veidi laisk vms ja olid kindel et saad sisse? Pooled minu klassikaaslastest (Tallinnas), ei saanud õppima minna kuhu nad soovisid, nendel oli koguaeg peas "Ehh, mu sõber rääkis, et tema sai seal kahtedega sisse jne, ja neil pohh mis hinded" :D Tegelikult ju mitte.

 

Just nimelt. Pea võtab väga hästi, kuid laiskus oli, ei viitsinud korralikult ära õppida jne. Mõned õpetajad panid suht näkku ka täiega. Ilusti oleks saanud nelja panna, aga panid 3 jne... Ma ei olnud kindel, et saan sisse, ma sügavalt lootsin, et saan..


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Just nimelt. Pea võtab väga hästi, kuid laiskus oli, ei viitsinud korralikult ära õppida jne. Mõned õpetajad panid suht näkku ka täiega. Ilusti oleks saanud nelja panna, aga panid 3 jne... Ma ei olnud kindel, et saan sisse, ma sügavalt lootsin, et saan..

 

Mis teed nüüd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.