Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:cb 129/120|9x99+fletching 97.

Soovitatud postitused

VIP

mitmes omanik oled?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui infot tahate lisage msn sest ma ei passi siin igapäev..

 

mitmes omanik oled? selle vöid ikka öelda


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3mas olen

 

hahahahahahahha ära aja naerma, sa oled mingi 5s omanik


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olen 3-s omanik, sa peast soe?

ja kus kohast sa võtad et ma 5-s olen sa mingi doonor ?

ja sa mine müü või osta oma authe, need ka mingi 5 inimese käes olnud vist.

 

u mad? panid ära nüüd?

 

1. oli mingi normal vend, see müüs edasi mingile teisele vennale, teine vend müüs janekile, janek müüs selle mingile kasutajale siin foorumis(müügiteema oli ka, 300.- vist müüdi ära) ja peale teda said sa.

Sulle on valetatud nende omanikkude kohta vöi ei taha lihtsalt tunnistada endale et homseks on see acc läinud sul


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
u mad? panid ära nüüd?

 

1. oli mingi normal vend, see müüs edasi mingile teisele vennale, teine vend müüs janekile, janek müüs selle mingile kasutajale siin foorumis(müügiteema oli ka, 300.- vist müüdi ära) ja peale teda said sa.

Sulle on valetatud nende omanikkude kohta vöi ei taha lihtsalt tunnistada endale et homseks on see acc läinud sul

 

MM.. You

 

 

 

are

 

 

OWNED !!!!!!

 

 

 

 

CINK !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3s omanik sa pole.

Ei taha spämmida.

kuid isegi ma oen sellega pelanud, võite janekult küsida.

 

Õige Tike tike müüs maha, mängis üks teine vend, see müüs mu sõbrale Allanile, siis ma mängisin sellega vähekese, müüsin Allanile tagasi, Allan müüs sugulasele, see pelas, siis Allan võttis tagasi , müüs janekule, siis sai janek scämmi, Allan tõmbas tagasi.

Ja edasi ma ei tea mis rada pidi see läinud.

 

Igastahes 3s omanik sa ei ole, ära sellist juttu mulle ajama tule, ma veel verise chatis rsis ütlesin ka ,et selle acciga sa saad varsti üle, nii või naa tõmmatakse tagasi:)

 

Aga edu müümisel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

krt see kellelt ostsin see ütles et ta oli teine omanik. See rott mingi lohh peaks banni panema talle.

 

igatahes mul video olemas kui ta mulle selle acci müüs mingi jama tuleb siis läheb menti sest yks tüüp teab kus ta elab.

 

---------- Postitused liidetud 16:48 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:34 ----------

 

hetkel on acc alles veel ;D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.