Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vaba SAMPi jutt.

Soovitatud postitused

Kuna sellist topicut ma ei näinud, siis mõtlesin selle teha. Ärge tulge siia reklaamima või spammima, muidu saate vastu hambaid. Igatahes rääkige kõigest SA-MPiga seonduvast.

 

Ise tahaksin öelda, et kui inimesed teevad reklaami foorumis, siis võiks sellega natuke vaeva näha. Tõsiselt. Mingi 10 rida teksti, millest 7 on factionid mind küll endapoole ei tõmba. Tehke midagi originaalset või kui te seda ei suuda, minge mõnda teise basic LA-RPi, sest neid niigi küllaga. Kui ma vaatan neid eesti servereid, siis ma muud ei näegi kui pehmekäelisi adminne ja LARPi. Kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

SA-MP foorum maas :( Kodukalt ei saa ka minna, Forum võeti ära ja midagi veel..

Uus versioon tuleb vist.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
logo_forum.gif

 

The SA-MP forum and wiki are down due to a security breach.

 

We have detected that an IP address, appearing to originate from France, has maintained access to the SA-MP forum administrator account and other moderator accounts for the past several weeks. Since the SA-MP forum has around 100,000 members, and the security of these members may have been jeopardised by this security breach, it has been decided that these services will remain down in order to sanitise the server logs for submission to police.

 

We suspect others were indirectly involved in this security breach and may be able to provide additional information. If you can provide additional information please email team (at) sa-mp.com.

 

We will restore these services as possible.

 

- SA-MP Team

 

25/06/2010

 

Ohooo....

 

Yabodo, (Y).


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eestis pole ühtegi normaalset SAMP serverit. Kunagi oli martinikesel mingi normaale, head gangid, igasugused sõjad toimusid jne.

 

Mingisugune estRP oli, kus olid mingid Jyrnod, Mikud, 13th'id n shit.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eestis pole ühtegi normaalset SAMP serverit. Kunagi oli martinikesel mingi normaale, head gangid, igasugused sõjad toimusid jne.

 

Server on alles, kuid muudeti küladeks. Seal toimuvad vahel tegevusi, ning vanad legendaarsed mängijad mängivad kah seal :) Kui sa ei tea, siis server aadress on http://www.estrp.eu.

 

N2pster, estRP kolis SAMPilt MTA-le.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
N2pster, estRP kolis SAMPilt MTA-le.

 

Tean jah :)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna sellist topicut ma ei näinud, siis mõtlesin selle teha. Ärge tulge siia reklaamima või spammima, muidu saate vastu hambaid. Igatahes rääkige kõigest SA-MPiga seonduvast.

 

Ise tahaksin öelda, et kui inimesed teevad reklaami foorumis, siis võiks sellega natuke vaeva näha. Tõsiselt. Mingi 10 rida teksti, millest 7 on factionid mind küll endapoole ei tõmba. Tehke midagi originaalset või kui te seda ei suuda, minge mõnda teise basic LA-RPi, sest neid niigi küllaga. Kui ma vaatan neid eesti servereid, siis ma muud ei näegi kui pehmekäelisi adminne ja LARPi. Kahju.

 

 

 

cool, another ehiiro.

 

samp on sitt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.