Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Inglise keele eksam.

Soovitatud postitused

VIP

Oleks teilt natukene abi vaja. Ei tea paljud teist teavad aga põhimõtteliselt iga aasta on olnud eksamis selline värk nagu kiri sõbrale ja just täpselt seda ma ei mäleta, kuidas seda kirjutada tuli. Sellel oli oma vorm. Ehk keegi saaks siia kirjutada või anda ehk mõni link kuidas saaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui mina 2 aastat tagasi vist tegin selle oli kirjalik ja suuline osa ja kiri sõbrale pm kõige lihtsam oleks mingi et Dear Mike vms et pole sinuga ammu rääkinud viimasest korrast kui nägime on möödaas paljusid aastaid kui sa kolisid ja meie sõprus kaugenes vms mõtlesin et kirjutan sulle ka et meenutada vanu aegu , noh räägid siis "Talle" kuidas sa elanud kuidas koolis läheb mis teed (trennid jne kindlasti sisse kui ei käi lampi:D) et eluke hea jne.. uurid kuidas tal läheb et kuidas elu uus koht ja naisi kah jne et millagi sulle külla tuleb või sa talle saaks jne.. Pm igast bullshiti võid ajada kus sa käinud reisimas jne..

ja lõppu laksa Ur friend ......:P noh mina umbes kunagi nii panin sain inka eksami maxed punktid

JA teoreetiliselt peaks õpetaja õpetama teile/sulle kuidas õige vorm on mulle vähemalt õpetati isegi lehepeal oli jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

.......

põhimõtteliselt paned algusesse näiteks

 

Dear Pele, (kui paned siia algusesse koma, pead ka lõppu panema, kui lõppu ei pane siis on viga, kui ei pane algusesse siis ei pea ka lõppu panema.)

 

blablablablablablalierokev sa oled nii armasblablabla

 

Yours sincerely,

Maradona

 

Sincerely kirjutatakse rohkem siis kui tegu on ametliku kirjaga.

 

Neutral – Best wishes, All the best, Yours, Take care

Close relations – Love, Lots of love

Male mates – From

 

google.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Algus ja et

Dear Ülo, vms.

Siis jutt sellest , mida küsitakse ( näiteks et hea jalka mäng oli.)

Siis teine osa, et mida näiteks ootad jalkast veel ( see on kõigest näide).

kõige lihtsam lõpp minu arust.

Write back as soon you can.

Your friend(penfriend),

Kalmer.

 

See ei ole üldse raske. Jäta lõpp ja algus meelde, keskmine tuleb punktide järgi, mida küsitakse ja see ka iseenesest juba.

Ära põe.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhikooli lõpus peaks ikka olema selline tüüpiline vormistus veel:

Dear Mike (e. nimi),

Opening sentence- Thank you for your last letter.

1 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

2 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

3 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

Closing sentence- I am looking forward to your next letter.

Best wishes,

SMD (e. nimi)

 

Päris kindel pole, kas kokkuvõtet ka juba vaja on, kuid üldiselt peaks nii ikka olema.

Teemakohaseid laused teha küll raske olla ei tohiks, sest punkte, mille kohta kirjutada, oli päris mitu.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhikooli lõpus peaks ikka olema selline tüüpiline vormistus veel:

Dear Mike (e. nimi),

Opening sentence- Thank you for your last letter.

1 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

2 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

3 Lõik koos 3-4 teemakohase lausega.

Closing sentence- I am looking forward to your next letter.

Best wishes,

SMD (e. nimi)

 

Päris kindel pole, kas kokkuvõtet ka juba vaja on, kuid üldiselt peaks nii ikka olema.

Teemakohaseid laused teha küll raske olla ei tohiks, sest punkte, mille kohta kirjutada, oli päris mitu.

 

Jah, nii see on.

 

Kas teil siis nö "Eksamitunde" siis polnud? Et kus asjad üle kordate jne? Meil küll oli.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aka. konsultatsioonid. Need on igal eksami tegijal, oma asi juba, kes kohal käivad.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei, meil õpetaja konsultatsioone ei teinud, sest tal ei ole selleks aega või siis lihstalt ei viitsi. Kui täiesti aus olla, siis ta eriti ei õpetanudki. Pigem tegi seda vigadega.

 

Aga aitäh teile kõigile kes aitasid, teist oli kohe tõesti suur abi. Kui eksam tuleb mul positiivse hindega, annan ka teile tänu selle eest. Aitäh kohe tõesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks teilt natukene abi vaja. Ei tea paljud teist teavad aga põhimõtteliselt iga aasta on olnud eksamis selline värk nagu kiri sõbrale ja just täpselt seda ma ei mäleta, kuidas seda kirjutada tuli. Sellel oli oma vorm. Ehk keegi saaks siia kirjutada või anda ehk mõni link kuidas saaks?

 

Sellepärast me käimegi koolis inglise keele tundides.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei, meil õpetaja konsultatsioone ei teinud, sest tal ei ole selleks aega või siis lihstalt ei viitsi. Kui täiesti aus olla, siis ta eriti ei õpetanudki. Pigem tegi seda vigadega.

 

Aga aitäh teile kõigile kes aitasid, teist oli kohe tõesti suur abi. Kui eksam tuleb mul positiivse hindega, annan ka teile tänu selle eest. Aitäh kohe tõesti.

 

Täiesti hämmastav ausaltöeldes, kui laisk võib üks õpetaja olla..


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täiesti hämmastav ausaltöeldes, kui laisk võib üks õpetaja olla..

 

Jälle sinu mure?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viie sain, maksimum punkte :) Väga lihtne minu arust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sain ka viie, punkte ei tea. Peab rahul olema endaga, aga ega väga raske see ka ei olnud. Ausaltöeldes isegi enamus kontrolltööd on raskemad olnud =D.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sain ka nelja, pole paha minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.