Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

keegi aitab ühe probleemiga?

Soovitatud postitused

niisiis on probleem mul, tegin formati kuna see oli enne ka, sebin csi ära ja panen tööle, kõik ilusti töötab! aga pärast seda ei jooksuta eriti, kui paneb j2lle normi pela siis veab ikka, peab mitu kord actrl+alt+del ja uuesti cs tööle panema et cs normaalselt töötaks.

 

nii, räägin siis asjast, panen siis CS tööle (tegu 1,6 kes pole aru saanud) ja tuleb vilkuv aka flashing screen, muudab värve, virvendab ekraan, ainus tee sealt ära saamiseks on ctrl+alt+del ja 1,6 kinni selle kaudu, ja vahepeal jookseb 1,6 ilusti, aga siis ei näita neid find game, new game vms. õe läpparil on kh sama jama, kui panen software peale siis relv läheb vasakusse kätte, graff väga sitax, textuurid puuduad ja mäng laggab, aga kui opengl peale tagasi siis on see flashing screen ja mõnikrod pilt ilma new game, options vms. tekstideta, any help?? kõik asjad mis olen proovinud...

 

Format

proovinud erinevate CS non versioone, nii digitalzone kui ka muid

software peale panna

 

kui teil mingi pikem jutt siis rääkige pigem MSN, [email:2etaby7d]artoannast@hotmail.com[/email:2etaby7d] .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
videokaart siis mingi sitt kui format isegi ei aitanud?

 

videokaardis pole jama, kui esimest korda panin XP peale kõik sujus hästi, polnud ühtegi probleemi, aga kui tegin formati uuesti siis läks see flashing screen, ja õe arvutil sama, õe arvutil tunduvalt parem graafikakaart kui mu inteli pask

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.