Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 134, 232 QP , 1m bank, 2002 total, CHEAP!

Soovitatud postitused

Jojo, panen 2st korda müüki aga super cheap nüüd.

kiiresti raha vaja :oooooo

mingiii , a/h : 250 ja a/w 450 yo

pics kh siis

100514200259.png

100514200249.png

100514200242.png

100514200229.png

100514200045.png

100514200055.png

Msn: [email:1k3blecf]tanelz@windowslive.com[/email:1k3blecf]

kaasa saab 1sed pws, reqs,hiljemad pwd , ja pin :P

loodaks täna maha müüa v hilejmalt homme, kui nende 2 päeva jooksul ei saaa siis võib veel oodata.

offerz naow

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idikas1.JPG

Idikas2.JPG

Veel üks tarkpea üritas mind üle lasta. Kui tegin appeali ära, läks umbes 40 minutit mööda, ta hakkas rääkima, et kui tuleb deinied, ära kasuta neid andmeid. Kahjuks mul pole MSN historty ja ennem panin vestluse kinni. Hea, et viimase vestluse ei pannud kinni. Üleval mõned pildid ka. Läksin vaatama mis tulemus on, vaatasin, et denied, ütlesin talle kohe, tahtsin proovida kasutajaga sisse logida, parool oli vale. Ta hakkas mind süüdistama, et mina muutsin ära jne. Tuli välja, et tema muutis ja süüdistas mind lampi.

Ei soovita temaga mingit tehingut teha!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

okei, mina olen temaarust scammer, kui tema ütles, et ma pmst andsin all andmed faking all andmed mis mul olid, ja ütles et teeb appeal, mkay tegi ära sai denied, ta ei kasutanud rece ega midagi, ja 1ste pwde õiguse pealt pole ma kindel

nii

ma ütlesin, et muudan pw ära, okei hakkan proovima, mis ma näen incorrect pw, ma andsin ennem õige pw kh talle,

2 valikut oli

kas ta sai accepted appealiga

või

ta muutis pw ära

ma panin tagasi tõmbama nüüd

ja btw kui pw vahetate , siis ei jää see ip värk sinna

nii et kui minu ip on, mis loogiliselt on sest ma logisin viimasena, siis ma kohe scammer?, minge putsi,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa oled idioot? Ma logisin vahepeal sisse, minu IP peab sinna jääma. Kui saad tagasi, siis tee sellest IP'st pilt. Mulle tunnistasid ülesse, et muutsid parooli ära, aga kui ütlesin sulle kuidas su vahele võtsin, siis hakkasid kohe ajama, et võtad recoverytega kasutaja tagasi jne. Mõistad, et sa oled loll ja ei oska valetada, mõnes mõttes see hea ikka.

 

Wipii, sa rääkisid ennast just praegu sisse.

 

Oota, räägi mulle kuidas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ootoot, see kui sa sees käisid, ma käisin peale sind ja addisin oma pure igaksjuhuks, mkay?

ja kus ma tunnistasin, et pw ära vahetasn

MA TAHTSIN HAKATA, JA MUL ON 100% ÕIGUS SELLEKS SA AJUDOONOR.

mis ma pean siis tasuta acci sulle andma?

retard...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Enne tulemus vaatamist kusagil 1-2 minutit. Sa oled selline poolearuline idikas, mul pole sõnu lihtsalt. Keegi vahepeal kirjas sinu vana müügi teemas, et sa oled mingi scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enne tulemus vaatamist kusagil 1-2 minutit. Sa oled selline poolearuline idikas, mul pole sõnu lihtsalt. Keegi vahepeal kirjas sinu vana müügi teemas, et sa oled mingi scammer.

 

Pigem oled sina see poolearuline idikas.

 

Ja ta sai sellepärast banni, et ta suri 1 tondi pangaga ära @rs.


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle tunnistasid ülesse, et muutsid parooli ära, aga kui ütlesin sulle kuidas su vahele võtsin, siis hakkasid kohe ajama, et võtad recoverytega kasutaja tagasi jne. Mõistad, et sa oled loll ja ei oska valetada, mõnes mõttes see hea ikka.

 

Sa oled vist päris idioot jah.

Ta ütles, et ta muudab pw ära ning kirjutas siis, et parool on vale.

IDIOOT!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tõsiselt, sa võiksid banni, saada, ip oli minu oma küll viimane, aga sa võisid accepted tglt saada appeal

+ sa loll olid tark ja ei loginud sisse, et enda ipd viimaseks jätta ja aint muutsid pw ära

btw, kui sa denied said, anna pilt v track code pls?

nfkxow.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OH issand millised abordijäänused siin on. Mul ple enam sinu saadetud ega minu tehtud .txt doc. Kui sa oleks eile küsinud, siis oleks saanud anda. Miks sinu IP oli viimane? Mina logisin veel kord sisse, kuidas saan jääda sinu IP sinna siis?

To M: Sa oled puudega? Viimast asja tajud lugeda? Kui sa ei mõista, siis ole vait idikas raibe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Issnad jumal, ma ütlesin, et peale sind ma käisin ka sees, peale seda kui lisasid oma pure. Kas sa mõistad seda? Aga ma vaatan, et siin on eriti geeniused vennad, et jah, ma vist ikka räme scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To PinnuThaMonster: Näita mulle seda koodi, ma tahan vaadata kas see on ikka uus kood. Sul oli seal .txt kaustas üks kood ka sees, ma vaatasin seda, seal oli vastus accepted. Ma olen suht kindel, et tegid sellest praegu pildi, sisestasid uuesti selle koodi ja tegid pildi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

wiipii, kuidas sa ei taju ?

niikaua, kuni sina tall raha kandnud ei ole, võib ta oma acciga teha, misiganes tahab

miks ta peaks sulle ns tasuta acc andma, kui sa pole rahagi kandnud?

Idioot, järgmine kord mõtle ka enne, kui räägid.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
wiipii, kuidas sa ei taju ?

niikaua, kuni sina tall raha kandnud ei ole, võib ta oma acciga teha, misiganes tahab

miks ta peaks sulle ns tasuta acc andma, kui sa pole rahagi kandnud?

Idioot, järgmine kord mõtle ka enne, kui räägid.

 

Kas sa ise ei taju seda? Ta süüdistab mind selles, et mina lasin ta üle. Ta ise muutis parooli ära, tunnistas ülesse, kuidas mina süüdi olen? Ütle seda mulle palun tarkpea. Süüdistan mina teda üle laskmises? Ma HOIATAN lihtsalt, mõistad asja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sipsik, sa ise ei taju asja. Kasutaja "Wiipii" tahab osta talt kasutaja, PinnuThaMonster annab Wiipii'le ette. Wiipii proovib recoveryda kasutaja PinnuThaMonteri antud andmetega, vastus tuli denied. Wiipii andis teada sellest PinnuThaMonterile. Wiipii proovib logida sisse kasutajaga, parooli oli vale. PinnuThaMonter süüdistab Wiipii't üle laskmises, et tema muutis parooli ära. Tegelt muutis PinnuThaMonter ise parooli ära. Kuidas siis Wiipii on süüdi? Te olete nii lollid, kas tõesti te ei saa midagi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.