Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti ei võta pilti ette.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Hei

 

Selline probleem, et kui arvuti sisse lülitan siis see lihtsalt ei võta pilti ette.

Juhtmed on 100% korras ning monitor ka töö korras.

Ma ei tea mida peale hakkata, soovitage mida proovida.:-(

 

:ty


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

up.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas monitor jääb mustaks? natuke heledamaks ei lähe? kas su monitori küljes ikka valgus käib vms (noh n2iteks mul siin sinine tuli p6leb mis n2itab et monitor on sisse torgatud)

 

kui väike tuluke su arvutil põleb siis on selle ketta jama mis paljude monitoride taga on, vaata sinna monitori taha, seal on nagu mingi luuk mida sõrmedega lahti ei saa, võta mingi terav object (joonlaua ots, nuga) ja muugi lahti, vii parandusse ja vaata kas sellega on kõik korras, kui valgus ei käi siis on monitor ise persse keeranud ennast, või pead kuidagi seaded saama tehtud, mul näiteks puutetundlikud nupud arvuti küljes, kus saab valgust reguleerida jne. aga enne parandusse viimist soovitan torgata monitori teise arvutisse, kui teisel töötab siis on su arvuti viga (ma suur monitoride fänn btw niiet suvaliselt ma siin ei räägi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Toiteplokk ei ole läbi ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
kas monitor jääb mustaks? natuke heledamaks ei lähe? kas su monitori küljes ikka valgus käib vms (noh n2iteks mul siin sinine tuli p6leb mis n2itab et monitor on sisse torgatud)

 

kui väike tuluke su arvutil põleb siis on selle ketta jama mis paljude monitoride taga on, vaata sinna monitori taha, seal on nagu mingi luuk mida sõrmedega lahti ei saa, võta mingi terav object (joonlaua ots, nuga) ja muugi lahti, vii parandusse ja vaata kas sellega on kõik korras, kui valgus ei käi siis on monitor ise persse keeranud ennast, või pead kuidagi seaded saama tehtud, mul näiteks puutetundlikud nupud arvuti küljes, kus saab valgust reguleerida jne. aga enne parandusse viimist soovitan torgata monitori teise arvutisse, kui teisel töötab siis on su arvuti viga (ma suur monitoride fänn btw niiet suvaliselt ma siin ei räägi)

 

Monitor töötab teise arvuti taga.

Aga mis ma selle katkise arvutiga teen?

 

Toiteplokk ei ole läbi ?

 

Noo ma ei tea, ma olen täielik võhik arvuti alal. :D

Aga võin nii palju öelda, et kui sisse lülitan siis ventikas ja muu shit hakkab tööle.

Varem töötas hiir ja klaviatur aga enam ei tööta.

 

Monitoril tuluke põleb ja sellega asi piirdub.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Monitor töötab teise arvuti taga.

Aga mis ma selle katkise arvutiga teen?

 

 

 

Noo ma ei tea, ma olen täielik võhik arvuti alal. :D

Aga võin nii palju öelda, et kui sisse lülitan siis ventikas ja muu shit hakkab tööle.

Varem töötas hiir ja klaviatur aga enam ei tööta.

 

Monitoril tuluke põleb ja sellega asi piirdub.

 

Selljuhul peaks toiteplokk korras olema minuarust.

 

Kõvakettas võib ka viga olla, aga minuarust siis peaks vähemalt midagigi ütlema.

 

Kas täiesti must pilt on ees ? .. ja kui arvuti jääbki nii tööle kui teda lahti hoida ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selljuhul peaks toiteplokk korras olema minuarust.

 

Kõvakettas võib ka viga olla, aga minuarust siis peaks vähemalt midagigi ütlema.

 

Kas täiesti must pilt on ees ? .. ja kui arvuti jääbki nii tööle kui teda lahti hoida ?

 

raudselt on k6vaketta viga, mu õe l2pparil avastati kh et k6vaketas üle kuumenenud ja hoidis koguage musta pilti,peab uue k6vaketta saama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
raudselt on k6vaketta viga, mu õe l2pparil avastati kh et k6vaketas üle kuumenenud ja hoidis koguage musta pilti,peab uue k6vaketta saama

 

Jep, see on täiesti võimalik kui kõvakas täiesti pilbas.

Aga 100% sa ei saa öelda seda.

 

Muidu võta kõvakas tagant ära ja pane arvuti sisse.

Ja vaata kas ta siis ütleb seal midagi et "HDD is not connected" or whateva.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pilt jääb täiesti mustaks jah.

Alright i try.

Tänud.

 

Võtsin kõvaketa ära ja lülitasin sisse, mingit WARNi ette ei tulnud.

Panin teise kõvaketta ja ikkagi sama tulemus, pilti ette ei tulnud.

 

Mis nüüd?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Panin uue kõvaketta, uue toiteka ja uue graafika kaardi ja endiselt TULEMUS = 0


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See monitor mõne teise arvuti taga töötab ?

 

Atm ei oska küll midagi rohkem välja mõelda mis sellel viga võiks olla.

Google ehk ?

 

E:

 

osta uus monitor, ma ei oska enam, mingi proff arvuti spets oskab

 

Miks sa mingit kelparit koguaeg peksad?

 

Alguses räägid et 100% kõvakettas viga... kuigi ei olnud -.-

Nüüd ütled et osta uus monitor kuigi sa ei teagi kas selles on viga,

Ja muidugi me keegi ei teadnud et mingi "spets" oskab seda parandada .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

emaplaat raudselt perses sul


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Monitor töötab teise arvuti taga.

Aga mis ma selle katkise arvutiga teen?

 

 

 

Noo ma ei tea, ma olen täielik võhik arvuti alal. :D

Aga võin nii palju öelda, et kui sisse lülitan siis ventikas ja muu shit hakkab tööle.

Varem töötas hiir ja klaviatur aga enam ei tööta.

 

Monitoril tuluke põleb ja sellega asi piirdub.

 

haha, sama jama mis mul oli, sul toitekas läbi, ning arvuti lühises, gg :) vii parandusse.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul endal oli muidu täpselt seesama mure.

Monitori antsin sõbra kätte, kes töötab paranduses.

Ta ütles et monitori kaise oli läbi.

 

Aga 1 varjant võib veel olla.

Sul võis minna Arvuti kasti tagant see pesa katki, kuhu monitori juhe läheb sisse, ning ei saa kastiga ühendust.

 

Olen selle juba läbi elanud.

Aga tegelikult võrreldes teiste asjadega ei ole see just väga suur viga. vähemalt mul endal on mitu kaitset ja tagavarapeasd olemas , nii uutematele kui ka vanematele arvutitele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minul on olnud sarnane mure esiteks võta arvuti kast lahti ning võta toited välja ning isegi patarei. hoia umbes 5-10 minutit nii (selle ajaga resetib seaded) ning pärast ühenda tagasi ning proovi mis juhtus. Sest ma sain ka arvuti mis pidi olema pees ning ma hakkasin sellega jamama ning proovisin äkki hakkab tööle kui võtan mõneks ajaks patarei välja :) ning hakkaski nüüd töödanud umbes 1a ei mingit probleemi :D


dno.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Minul on olnud sarnane mure esiteks võta arvuti kast lahti ning võta toited välja ning isegi patarei. hoia umbes 5-10 minutit nii (selle ajaga resetib seaded) ning pärast ühenda tagasi ning proovi mis juhtus. Sest ma sain ka arvuti mis pidi olema pees ning ma hakkasin sellega jamama ning proovisin äkki hakkab tööle kui võtan mõneks ajaks patarei välja :) ning hakkaski nüüd töödanud umbes 1a ei mingit probleemi :D

 

Mis asja?:D

Sto patareid?:D

 

//Kui termopasta on kuivand siis peaks korrakski pildi ette võtma?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.