Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

sellise sama nimega vend fitnessi kasutaja ,kahtlen:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sellise sama nimega vend fitnessi kasutaja ,kahtlen:D

 

Issand, mida sa ajad? Väga lambist? Kaua sa seletad siin vahvlis, mine botti ruuni edasi su loll iba ajab närvi juba.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuule lohh ,sa viskad juba kerge kopa ette.

mine mängi isa kuskil mujal kuradi pätakas.

sina ajad närvi ,kui paned tarka siin liiga palju.

 

mis asi lambist?

tahad õelda ,et see nõges ei ole sama inimene kes seal fitnessis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kuule lohh ,sa viskad juba kerge kopa ette.

mine mängi isa kuskil mujal kuradi pätakas.

sina ajad närvi ,kui paned tarka siin liiga palju.

 

mis asi lambist?

tahad õelda ,et see nõges ei ole sama inimene kes seal fitnessis?

 

Mine sae paar inimest ja ole tasa. Mis siis on kui ta on sama inimene kes seal fitnessis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa mine arene veits.

noh ,seda ma ütlesngi ,et ei usu seda ning need ei ole erinevad inimesed ja sina hakkasi siin paukuma.

loe ise ka ennem kui seletama hakkad ,eks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
sa mine arene veits.

noh ,seda ma ütlesngi ,et ei usu seda ning need ei ole erinevad inimesed ja sina hakkasi siin paukuma.

loe ise ka ennem kui seletama hakkad ,eks.

 

Ma ei mõista mis siis on kui tal on fitnessis kasutaja? Klõbista ruuni edasi ja ole tasa palun, sa ajad nii lolli juttu oma pudrusest suust välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta mõtles sellega, seda, et n6gesemehe kava on tõesti siis vale. Nagu seal foorumis oli arvatud.

 

Ja ma ka ei saa sellele pihta, et lubab kõigile luuki panna ja värki, no mai tea, minust sa vanem ja värki, et jah vb, ja ma pole nii põkk ka "nagu sina". niiet jah. Aga saa õige miolaga kokku, ma arvan, et siis on n6ges see pool kes kohale ei ilmu. :D

 

Mu kava ei 'ole' vale. Palun mõtle ennem hoolikalt nii mitu korda kui tarvis oma postitus läbi, ja siis postita alles kui seal on loogikat sees. Sinu kava peale nutaks ma silmad prolly peast... kui sa igapäev plyo kätekaid teed nagu retard.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

täna siis sai ka käidud esimest korda jõusaalis ja plaanis sellega kindlasti tegelema hakata.

ise ma ei oska õelda mida ja palju ma tegin ,kuna ei tea täpselt neid nimetusi jne aga mu sõber ise aasta käinud ja teeb kõik ette ära .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära üllata :D

 

Kui ma paar kuud tagasin postitasin, et tegin 55 kätekõverdust, siis sa ei uskunud :D

Ega sa praegust 70. rekordit eriti rohkem usu. :D

 

Ilge vend oled, et teed nüüd 70 kätekat, aga tead, mida rohkem sa midagi teed, seda paremaks sa sellel alal saad, e. siis jätka kätekate tegemist ehk kunagi jaksad 100 teha, siis oled meister.

 

EDIT:

 

Täna oli uue kava järgi siis "pull day". Selg, õlg, biits.

 

Alustuseks proovisin jõutõmbe maxi, kuid 130kg ma maast järjekordselt lahti ei saanud, suht sad. 125kg proovima kah ei hakanud, e. siis nüüd on kükk võimsam kui jõutõmme.

 

Seejärel tegin 3x3x100kg jõutõmme

Lõuatõmbed (tõstan ennast nt. vasakule, liigun paremale ja vasakule tagasi, terve aeg lõug kangi kõrgusel, ja siis järgmine rep tõstan ennast paremale ja siis jälle vasakule) 4x6 mõnus harjutus, mõtlesin, et proovib ära

Kõrvale lendamine (õlad) 4x12x5kg

Kangi vastu kõhtu tõmbamine kõverdatult ja althaardega 4x10x60kg

Hantlitega trapetsi kehitused 4x12x18.5kg

Chinupid 3x8x15kg

Biits kangiga 3x9-6-3x33kg

Randmekõverdused kangiga (sama mis biits kangiga kuid pealt haare) 3x6x25kg

Selja taga randmekõverdused 3x10x40kg

 

Enam iga trenni lõpus kõhtu/kere ei tee, suht mõttetu, hakkan treenima kõhtu nagu iga teist lihast - kord nädalas. Kava on siis hetkel 3 päeva jaotusega pull/push/legs, mõtlesin, et teen ka neljanda päeva ja see oleks full body mis koosneks compound harjutustest, e. siis rinnalevõtt ja tõuge, kükk, surumine ja chinupid. Eks näeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homsest hakkan siis Smolovi programmi järgima, ehk 4x nädalas kükk.

Täpsemalt loe blogist :)

http://gym9.blogspot.com/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mida te sööte? Joote 3.5% piima? Sööte kui palju kohupiima? Jagage menüüd.

 

//E: Mingit torso treenimiseks kava ka on? Ma nii masendavalt palju kaalust alla võtnud, vaja trenni teha. Selga, käsi, rind jne oleks vaja teha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida te sööte? Joote 3.5% piima? Sööte kui palju kohupiima? Jagage menüüd.

 

//E: Mingit torso treenimiseks kava ka on? Ma nii masendavalt palju kaalust alla võtnud, vaja trenni teha. Selga, käsi, rind jne oleks vaja teha.

 

Kui plaanid trenni teha, siis ainult torso pumpamisega ära kindlalt piirdu, see on jabur.

 

Täna oli rind ja triits.

 

4x10x70kg horisontaalis surumine

4x10x50kg kaldega surumine

rööbaspuudel surumine 4x12 ei viitsinud raskusega teha, kuid oleks pidanud

kaldega pingil lendamine 4x10x5kg

koljupurustaja, suht segane värk oli, triits oli nii tuim ja läbi, et lausa jube :D alguses 30kg tegin, siis 25 ja siis 23

peene haardega surumine rinnalt esimese seeria seitsmendal repil liccalt jäin kangi alla kinni (50kg), üks hetk kadus jõud liccalt ära. järgmised 2 seeriat tegin 6 kordust 50kg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

1. Rinnalt surumine - 20 50 80 85 90 x 5 + 95 x2

2. Hantlitega rinnalt surumine kaldpingil - 24 x 10, 35 x 13, 35 x 11, 35 x 10

3. Sellili lendamine - 18 20 24 24 x 8

4. Ületõmme selili - 24 35 35 35 x 10

 

Kõht 2 seeriat ~ 15 minti

 

1.Maas selili olles "rattaga sõitmine" - 100 korda mõlemas seerias

2.Maas olles jalgade tõmbamine keha juurde (käed kõrval kohapeal) - 15 korda mõlemas seerias

3.Maas olles jalgade tõmbamine keha juurde (käed liiguvad) - 15 korda mõlemas seerias

4.Küünla asendi võtmine(jalgu maha ei lase) - 15 korda esimeses seerias, teises 13 korda.

5."Kombo" - mõlemas seerias 10 korda

1) Selili maas, tõsta keha üles ja puuduta kätega varbaid(venitab)

2) Vii keha alla tagasi alg asendisse ja tõsta jalad üles

3) Kui jalad üleval, tõsta keha maast lahti ja puuduta kätega varbaid

4) Lase rahulikult keha alla ja seejärel jalad alla

6.Jalad ja keha maast lahti, samal ajal käte kõrvale viimine, mida kiiremini seda parem.

 

 

Soovitan seda kõhukava kõigile, muidu õige kava tehakse nii, et igat seeriat 30 sekundit ja siis 30 sekundit puhkust.

Kui liiga ära harjud siis tee 45 sekundit ja puhka 15.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna oli esimene Smolovi programm ära siis. Pikemalt muljetan blogis (link signatuuris).

Väga raske algus igastahes küll, eks proovige dieedi ajal seda kükiprogrammi teha :D:P

Ent iga algus on raske!


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanus : 16

Jõusaalis pole käinud , arvad et rinnalt mingi 50-55 läheb ülesse . Nüüd eile käisin siis ei proovinud maxi ,vaid tegin seeriaid .

 

Mitme kiloga ja mitu kordust tegid seeriates?

 

 

Endal oli täna täiesti jala päev, mis koosnes ainult 4 harjutusest, sest masinaid mul ju pole seal.. :D

 

Kükk 4x8x80kg (proovisin nii sügavale lasta kui sain)

Sirgete jalgadega jõutõmme 4x8x50kg

Jalapress 4x8x130kg

Good morning 4x10x20kg

 

kõik. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kükk 4x8x80kg (proovisin nii sügavale lasta kui sain)

 

Kui sügavale lasid? Paralleelset maapinnaga peaks säär minema.

 

Täna oli teine Smolovi kava päev, neljapäeval uuesti kükkima siis. Homme aeroobne.

Tänane kava oli siis: 5x7x90kg - 5 seeriat, 7 kordust, 90kg. Väga raske oli minu jaoks, ent tuli puhtalt ära.

Neljapäeval on kava 7x5x 95kg!!! Väga hull saab olema, just see 7 seeriat!

Selle kava mõte on arendada tohutult jalga. Kava kestab 3 nädalat ehk 12 trenni. Eks näis. Teen seda muidugi DIEEDITINGIMUSTES, mis on omakorda ränk. Kes trenni ei tee, see tugevamaks ei saa :) ! Õhtul kirjan tänase sissekande ka ära, huvilised saavad õhtul lugeda.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sügavale lasid? Paralleelset maapinnaga peaks säär minema.

 

Täna oli teine Smolovi kava päev, neljapäeval uuesti kükkima siis. Homme aeroobne.

Tänane kava oli siis: 5x7x90kg - 5 seeriat, 7 kordust, 90kg. Väga raske oli minu jaoks, ent tuli puhtalt ära.

Neljapäeval on kava 7x5x 95kg!!! Väga hull saab olema, just see 7 seeriat!

Selle kava mõte on arendada tohutult jalga. Kava kestab 3 nädalat ehk 12 trenni. Eks näis. Teen seda muidugi DIEEDITINGIMUSTES, mis on omakorda ränk. Kes trenni ei tee, see tugevamaks ei saa :) ! Õhtul kirjan tänase sissekande ka ära, huvilised saavad õhtul lugeda.

 

Säär nüüd küll mitte, tagumik ehk. Sügavkükk tähendabki pmst nii sügavale kui saad, ehk siis paralleelist veel allapoole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorri, ei mõelnud säärt vaid reit.. :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.